• Обновено
Ridgid 71407 Завртки (8 Парчиња)

Ridgid 71407 Завртки (8 Парчиња)

Buyers rating:
DEN 133.44

Залиха

71407 Pkg На 8 Завртки.Оваа точка се користи за Pneumatics ,Пневматски сврзувачки елементи & Додатоци.Овој производ производство од страна на сад.Тип На Производ : Алатки. 71407 Pkg На 8 Завртки.Оваа точка се користи за Pneumatics ,Пневматски сврзувачки елементи & Додатоци.Овој производ производство од страна на сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

8 X 1 од не 'Рѓосувачки Решетка Главата Филипс Дрво Завртка, (25pc), Црна Xylan Обложени 18-8 (304) не' Рѓосувачки Челик Завртки,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

8 X 1 од не 'Рѓосувачки Решетка Главата Филипс Дрво Завртка, (25pc), Црна Xylan Обложени 18-8 (304) не' Рѓосувачки Челик Завртки,

【100% Солидна Нерѓосувачки Челик】Овие Решетка Главата Завртки се изработени од Црна Xylan обложени 188 (304) н

DEN 169.68
Филипс Дрвени Завртки, од не 'Рѓосувачки Челик Завртка, Рамна Глава - Филипс, Qnt: 100 КОМПЈУТЕР, од страна на Handymen Хардвер (6
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Филипс Дрвени Завртки, од не 'Рѓосувачки Челик Завртка, Рамна Глава - Филипс, Qnt: 100 КОМПЈУТЕР, од страна на Handymen Хардвер (6

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : се Направени од издржлив нерѓосувачки челик што го прави повеќе траен отколку било к�

DEN 587.76
Power Pro 967887 Трим Завртки, 8 x 3, Сите Намена Дрва, Косење, Композитни, и Надворешен Трим Завртки, Рѓа Отпорни, Бронза, 2000pcs
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Power Pro 967887 Трим Завртки, 8 x 3, Сите Намена Дрва, Косење, Композитни, и Надворешен Трим Завртки, Рѓа Отпорни, Бронза, 2000pcs

РАЗНОВРСНА : Идеален за композитни платформа, дрвени подови и надворешноста трим проекти.ОТПОРЕН на КОР

DEN 2291.52
Антички Плоштад Главата Заостануваат Завртки Обичен Челик во 1/4. x 3 во. (50 Завртки) од страна на Креаторите на Гром Дрвени Завртки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Антички Плоштад Главата Заостануваат Завртки Обичен Челик во 1/4. x 3 во. (50 Завртки) од страна на Креаторите на Гром Дрвени Завртки

Дијаметар : 1 / 4" Должина : 3" Главата Големина : 3 / 8".Плоштад главата заостануваат завртки се тешко да се на�

DEN 370.56
Дрво Завртка 30-100 Парчиња На GB2672 304 од не ' Рѓосувачки Челик Torx Пан Главата на Завртката Torx Шест-лист Круг Главата Анти-кражба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Дрво Завртка 30-100 Парчиња На GB2672 304 од не ' Рѓосувачки Челик Torx Пан Главата на Завртката Torx Шест-лист Круг Главата Анти-кражба

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола

DEN 487.44
KEKEYANG Завртки Сет 10-100Pcs М1 - M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KEKEYANG Завртки Сет 10-100Pcs М1 - M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка

Напредни Материјал:Овие Навртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик кој се прави тоа трае подолго од �

DEN 817.68
Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка (Боја
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка (Боја

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ:завртки направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, која има повисока и ант

DEN 810.48