• Обновено
Santie #8 x 2 in. Крупни Поцинкувана Челична Плоштад-Раководител Џеб Завртка (50-Pack)

Santie 8 x 2 in. Крупни Поцинкувана Челична Плоштад-Раководител Џеб Завртка (50-Pack)

Buyers rating:
DEN 198.48

Залиха

Крупни Темата е одлична за помеки материјали, како бор, иверица, честички одбор, МДФ и меламнин.Поголем теми се обезбеди максимална држење на моќта.Миење глава на седиштата рамна на дното од џеб, елиминирање на повлече преку.Карактеристики на видот 17 дупчалка со спирална бургија совет дека само-чешми своја дупка, елиминирање на потребата да се Пред-воена Вежба.Случај прекалени челик значи без виткање и без кршење.Оваа 2" крупни тема, #2 плоштадот диск за миење главата на завртката работи и во помек материјал.Миење главата на ова завртката е нашата најпопуларните главата стил како широк имајќи површината на главата нема да overdrive на дното од џеб.Ова е особено важно во помек материјал, како што се plywoods и композити.На завртка, исто така, има еден вид 17 дупчалка со спирална бургија совет дека само-чешми својата " сопствени дупка, елиминирање на потребата да се predrill дури и во најтешките материјали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ridgid 71407 Завртки (8 Парчиња)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ridgid 71407 Завртки (8 Парчиња)

71407 Pkg На 8 Завртки.Оваа точка се користи за Pneumatics ,Пневматски сврзувачки елементи & Додатоци.Овој произво

DEN 133.44
SYZHIWUJIA Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SYZHIWUJIA Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка

Напредни материјал : Тие се голема сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните зав�

DEN 809.76
KEKEYANG Завртки Сет 10-100Pcs М1 - M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KEKEYANG Завртки Сет 10-100Pcs М1 - M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка

Напредни Материјал:Овие Навртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик кој се прави тоа трае подолго од �

DEN 817.68
4 x 1/2 од не ' Рѓосувачки Челик, Дрво Завртки со Рамна Глава Дупчиња Countersunk Количина 50 - Неискористени, Неоштетени Објект
  • Обновено
Ценетост на стоката:

4 x 1/2 од не ' Рѓосувачки Челик, Дрво Завртки со Рамна Глава Дупчиња Countersunk Количина 50 - Неискористени, Неоштетени Објект

#4 x 1 / 2" од не ' Рѓосувачки Челик, Дрво Завртки со Рамна Глава Дупчиња Countersunk Количина 50 Материјали кои се п

DEN 907.20
Филипс Дрвени Завртки, од не 'Рѓосувачки Челик Завртка, Рамна Глава - Филипс, Qnt: 100 КОМПЈУТЕР, од страна на Handymen Хардвер (6
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Филипс Дрвени Завртки, од не 'Рѓосувачки Челик Завртка, Рамна Глава - Филипс, Qnt: 100 КОМПЈУТЕР, од страна на Handymen Хардвер (6

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : се Направени од издржлив нерѓосувачки челик што го прави повеќе траен отколку било к�

DEN 587.76
KEKEYANG Завртки Сет 10-100Pcs М1 - M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KEKEYANG Завртки Сет 10-100Pcs М1 - M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка

Напредни Материјал:Овие Навртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик кој се прави тоа трае подолго од �

DEN 817.68