• Обновено
#10 x 3/4 Силикон Бронза Дрвени Завртки Овална Глава Дупчиња Вози Количина 500

10 x 3/4 Силикон Бронза Дрвени Завртки Овална Глава Дупчиња Вози Количина 500

Buyers rating:
DEN 7602.96

Залиха

Дупчиња Вози Овална Глава Дрвени Завртки Силикон Бронза.Дупчиња. 0.19. Силикон Бронза дрвени завртки се оди на избор за изградба на дрвени чамци и на сите околу морски прицврстување.Вози Стил : Дупчиња.Глава Стил : Овална.Тема Покриеност : Делумно Тема.Тема : #10.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

8 5/8 Обичен Челик Countersunk Flat Head Слот Вози Дрвени Завртки (Пакување од 25) | Пред-Дупчење Завртки за Дрво Антички или Модерен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

8 5/8 Обичен Челик Countersunk Flat Head Слот Вози Дрвени Завртки (Пакување од 25) | Пред-Дупчење Завртки за Дрво Антички или Модерен

ЗАВРШИ / МАТЕРИЈАЛ : Овие челични навртки се доволно издржливи за да вежба секое дрво површини.ГОЛЕМИНИ

DEN 231.84
KEKEYANG Завртки Сет 10-100Pcs М1 - M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KEKEYANG Завртки Сет 10-100Pcs М1 - M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка

Напредни Материјал:Овие Навртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик кој се прави тоа трае подолго од �

DEN 817.68
8 X 1 од не 'Рѓосувачки Решетка Главата Филипс Дрво Завртка, (25pc), Црна Xylan Обложени 18-8 (304) не' Рѓосувачки Челик Завртки,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

8 X 1 од не 'Рѓосувачки Решетка Главата Филипс Дрво Завртка, (25pc), Црна Xylan Обложени 18-8 (304) не' Рѓосувачки Челик Завртки,

【100% Солидна Нерѓосувачки Челик】Овие Решетка Главата Завртки се изработени од Црна Xylan обложени 188 (304) н

DEN 169.68
TPOHH 100 КОМПЈУТЕРИ 6 X 1/2 инчи не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (А2) Дрво Завртки, Црна Рамна Глава Филипс Целосна Навој Завртка, KA3/5x12SS18-8
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TPOHH 100 КОМПЈУТЕРИ 6 X 1/2 инчи не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (А2) Дрво Завртки, Црна Рамна Глава Филипс Целосна Навој Завртка, KA3/5x12SS18-8

ДИМЕНЗИИ : Дијаметар : #6, Должина : 1 / 2" Метрички Димензии : M3.5 X 12mm.Овие Рамна Глава Завртки се направени од

DEN 167.76
ACCDUER Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ACCDUER Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка

Висок Квалитет :Овие Навртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик и е една од највисоките форми на , што

DEN 810.24
Ridgid 71407 Завртки (8 Парчиња)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ridgid 71407 Завртки (8 Парчиња)

71407 Pkg На 8 Завртки.Оваа точка се користи за Pneumatics ,Пневматски сврзувачки елементи & Додатоци.Овој произво

DEN 133.44