• Обновено
Comllen 2 се Справи со Модерни Црни Бања Тапа, 4 Инчен Мат Црна Бања Потоне Тапа со Pop-Up Одвод на Собранието и Тапа Снабдување Линии, Олово-Бесплатна Бања Суета Тоалетот С?

Comllen 2 се Справи со Модерни Црни Бања Тапа, 4 Инчен Мат Црна Бања Потоне Тапа со Pop-Up Одвод на Собранието и Тапа Снабдување

Buyers rating:
DEN 1031.76

Залиха

Производ димензија : Spout Висина : 5.1",вкупна Висина : 8",Spout Стигнат до 4.2 Инчен.Echnology : Модерен минималистички дизајн стил,површината на мат црна технологија на обработка, можат ефикасно да се спротивстави на корозија во секојдневниот живот.Внатрешната структура на славина користи висок квалитет бакар за да се намали тешки метални остатоци.Вклучувајќи : Само две-рачка славина е вклучена и одвод на собранието и вода црева не се вклучени.Лесен за инсталација : Со стандардни 3/8-Во компресија теми, оваа бања славина е супер лесно да се инсталира и чиста.Едноставен дизајн ви овозможува да ги инсталирате сите компоненти себе. 100% Ветување : имаме силна професионална услуга по продажбата на тимот за да им помогне да ги реши сите проблеми.Нашите производи се обезбеди доживотна гаранција.Уживајте сигурен вредноста на модерната практичноста и едноставен дизајн на бања потоне тапа.Лесна инсталација за да го користите и контрола на вода : Две се справи, лесна контрола на топла и ладна вода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мат Црна 8 инчен Бања Тапа Распространетост, Современа Високо-Лак 2-Рачка Бања Суета Потоне Тапа Допрете за 3-Дупки 8-во Широк Ширењето
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мат Црна 8 инчен Бања Тапа Распространетост, Современа Високо-Лак 2-Рачка Бања Суета Потоне Тапа Допрете за 3-Дупки 8-во Широк Ширењето

ИЗДРЖЛИВИ Врвен квалитет на керамички диск вентил за капењебесплатна изведба; Високи перформанси Neoperl a

DEN 2039.76
KOHLER Alteo К-45800-4-2BZ Еден Справи со Една Дупка или Centerset Бања Тапа со Метални Мозоци Собранието во Масло-Протри Бронза
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KOHLER Alteo К-45800-4-2BZ Еден Справи со Една Дупка или Centerset Бања Тапа со Метални Мозоци Собранието во Масло-Протри Бронза

ЕДНА ДУПКА ИЛИ CENTERSET ТАПА : Инсталира на една дупка апликацијата, или да се инсталира на 3дупка потоне или

DEN 6350.16
HELVEX Бања Една Рачка Потоне Тапа UMO8-DC-01-PC Деко за Собирање на Цврст Месинг, Полиран Хром Финиш, Лесна Инсталација Комплет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HELVEX Бања Една Рачка Потоне Тапа UMO8-DC-01-PC Деко за Собирање на Цврст Месинг, Полиран Хром Финиш, Лесна Инсталација Комплет

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Секој еден од нашите производи е тестиран за да се гарантира ефикасноста.PVD ЗАВРШУВАЊЕТ

DEN 3360.00
Бања Тапа, Уникатен и Посебен Облик на Црна Тапа, Керамички Вентил Core Топла и Ладна Вода Славина, Соодветна за Undercounter Слив
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бања Тапа, Уникатен и Посебен Облик на Црна Тапа, Керамички Вентил Core Топла и Ладна Вода Славина, Соодветна за Undercounter Слив

Уморни од стариот тапа?Не грижете се, водопадот тапа усвојува високо квалитетни керамички вентил основ�

DEN 1682.40
BWE Црна Бања Потоне Тапа Една Дупка Модерна Единствен Справи со Бања Тапа со Pop-Up Мозоци Собранието со Преливник и Снабдување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BWE Црна Бања Потоне Тапа Една Дупка Модерна Единствен Справи со Бања Тапа со Pop-Up Мозоци Собранието со Преливник и Снабдување

Мат црна заврши создава античкиот изглед додава еден допир на свечена елеганција на секоја соба.премиу�

DEN 1655.76
BWE Мат Црна Широка Бања Тапа 3 Дупки 8 инчен со Pop-Up Мозоци Затка со Преливник и Снабдување Линија Олово-Бесплатно 2-Рачка Бања
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BWE Мат Црна Широка Бања Тапа 3 Дупки 8 инчен со Pop-Up Мозоци Затка со Преливник и Снабдување Линија Олово-Бесплатно 2-Рачка Бања

МАТ ЦРНА ЗАВРШИ Бања потоне тапа со премиум мат црна заврши, се противи tarnishing и пилинг предизвикани од к

DEN 1919.76
LSNLNN Чешми,Розова Ладно/Злато Бања Потоне Тапа Палубата Инсталација Една Дупка Тапа Тапа Jade Позлатен Природни Jade Слив Agitator
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LSNLNN Чешми,Розова Ладно/Злато Бања Потоне Тапа Палубата Инсталација Една Дупка Тапа Тапа Jade Позлатен Природни Jade Слив Agitator

Поделени по Структура : Еден Тип, Двојно Тип, Три ТешкиДолжност, Една Рачка и Двојно се Справи со Чешми.◆�

DEN 4606.08
Airuida Водопад Широка Бања Потоне Тапа Мат Црна Палубата Поставена Славина Мат Црна 12 Инчен Таванот Планината Дожд Туш Глава
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Airuida Водопад Широка Бања Потоне Тапа Мат Црна Палубата Поставена Славина Мат Црна 12 Инчен Таванот Планината Дожд Туш Глава

[Материјал] : Мат црна заврши, цврсти месинг изградба спротивстави на корозија и може да ја спречи tarnishing �

DEN 7560.00
Хром Широка Бања Тапа 3-Дупка 8 инчен 2-се Справи со Вентил и Метал Pop-Up Мозоци Собранието со Phiestina, Високи Слив Потоне Тапа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Хром Широка Бања Тапа 3-Дупка 8 инчен 2-се Справи со Вентил и Метал Pop-Up Мозоци Собранието со Phiestina, Високи Слив Потоне Тапа

Животот Тест.Цел во текот на неделата и одберете СЛОБОДЕН Ден за Достава за да ги добиете сите од вашите

DEN 1199.76
Делта Тапа Nicoli Широка Бања Тапа 3 Дупка, Мат Црна Бања Тапа, Бања Потоне Тапа, Потрошувачка Собранието, Мат Црна 35749LF-BL
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Делта Тапа Nicoli Широка Бања Тапа 3 Дупка, Мат Црна Бања Тапа, Бања Потоне Тапа, Потрошувачка Собранието, Мат Црна 35749LF-BL

ИНСТАЛАЦИЈА : цел да се вклопи во 3дупка, 616во.распространета бања потоне тапа конфигурации.КУПИТЕ ПОНУД�

DEN 3358.80
HELVEX Бања Потоне Тапа UE-923-НА Бамбус за Собирање на Цврст Месинг, Светла Бела Завршница, Лесна Инсталација Комплет Вклучени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HELVEX Бања Потоне Тапа UE-923-НА Бамбус за Собирање на Цврст Месинг, Светла Бела Завршница, Лесна Инсталација Комплет Вклучени

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Секој еден од нашите производи е тестиран за да се гарантира ефикасноста.PVD ЗАВРШУВАЊЕТ

DEN 2092.80
Бранеа Никел Бања Бродот да Потоне Тапа со Pop-Up Исцедете Еден Лост се Справи со 1 Дупка Сад Потоне Миксер Допрете Високи Spout
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бранеа Никел Бања Бродот да Потоне Тапа со Pop-Up Исцедете Еден Лост се Справи со 1 Дупка Сад Потоне Миксер Допрете Високи Spout

【Трајни Изградба】 : Брусен Nickel Brass материјал изградба, Цврсти месинг потоне тапа тело со црна сликарств

DEN 1367.76
Genericl G1/2 Плоштадот Вода Тапа,Полн Бакар Една Ладна Тапа,Бања Суета Потоне Тапа,Машина за Перење Допрете Хардвер Fitttings за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Genericl G1/2 Плоштадот Вода Тапа,Полн Бакар Една Ладна Тапа,Бања Суета Потоне Тапа,Машина за Перење Допрете Хардвер Fitttings за

Сите бакар материјал, гравитацијата кастинг, анти‑корозија и анти‑ ' рѓа.Дебела и издржливи, експлозиј�

DEN 334.32
Делта Тапа Cassidy Широка Бања Тапа 3 Дупка, Злато Бања Тапа, Бања Потоне Тапа, Метал Одвод на Собранието, Шампањ Бронза 3597LF-CZMPU
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Делта Тапа Cassidy Широка Бања Тапа 3 Дупка, Злато Бања Тапа, Бања Потоне Тапа, Метал Одвод на Собранието, Шампањ Бронза 3597LF-CZMPU

Тие, исто така, карактеристика четвртпретвори се справи со запира на('а : проширувач : toggle_description : за да се

DEN 10715.76
SHUNLI Бања Чешми Бања Бродот да Потоне Тапа со Водопад Spout,Црна и Златна Солидна Месинг Модерна Високи Тоалетот Слив Миксер Чешми
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHUNLI Бања Чешми Бања Бродот да Потоне Тапа со Водопад Spout,Црна и Златна Солидна Месинг Модерна Високи Тоалетот Слив Миксер Чешми

【Квалитетот на Прво место】 SHUNLI бања чешми се направени од цврст месинг,кои се тешки и цврсти,со одличн�

DEN 1679.76