• Обновено
Тешки Ракување Алатка, се Вози 360° Тркала Висок Степен на A3 Железо 13Pcs Тешки Мебел Движат Lifter за Тешки Ракување со алатки База

Тешки Ракување Алатка, се Вози 360° Тркала Висок Степен на A3 Железо 13Pcs Тешки Мебел Движат Lifter за Тешки Ракување со алатки

Buyers rating:
DEN 1699.20

Залиха

【Вози 360° Тркала】Вози 360° тркала, лесно да се движите, многу флексибилен и лесен за да можете да ја користите. 【13 Парчиња Одговараат】13 парчиња одговараат може да се користи за носење на тешки предмети, црвена боја е фаќање на око. 【Практични и Моќни】Преземете максимална превозот волумен е 150kg по тркалаат, многу практични и моќни. 【Заштеда на Време】Овој мебел движат lifter работи за заштеда на време, енергија и производство на работна сила. 【Висок Степен на A3 Железо】На арм материјал е изработен од високо квалитетен A3 железо, и тркала центар е изработен од ABS пластика.Функција : 1. Овој мебел движат lifter работи за заштеда на време, енергија и производство labor2. Арм материјал е изработен од високо квалитетен A3 железо, и тркала центар е изработен од ABS plastic3. Вози 360° тркала, лесно да се движите, многу флексибилен и лесен за да use4. Преземете максимална превозот волумен е 150kg по тркалаат, многу практични и powerful5. 13 парчиња одговараат може да се користи за носење на тешки предмети, црвена боја е око catching How да се Користат : 1. Подгответе се за движење на артефакт.2. Како што е прикажано на сликата, изберете релативната heightening подлога за да го подигнете го потребен мебел.3. Како што е прикажано на сликата, стави макара во по подигање на рампа, и други триаголници се исти како погоре.4. Како што е прикажано на сликата, можете лесно може да го лизгачот на мебел со ставање на четири pulleys во, и се движи куќата лесно.Спецификација : Предмет Тип : Мебел Движат Lifter Material : A3 железо + ABSBearing Тежина : 150 кг / 330.7 lb(прибл.)Количина : 13 Pcs Color : Red Purpose : за Да се носат тешки предмети Пакет Листа : 1 x Crowfoot4 x Pulley1 x Rocker7 x Висока Перница.

Кон својствата

Item Type:
Furniture Moving Lifter
Material:
A3 iron + ABS
Bearing Weight:
150 kg / 330.7 lb(approx.)
Quantity:
13Pcs
Color:
Red
Purpose:
To carry heavy objects
Package List:
1 x Crowfoot :
4 x Pulley :
1 x Rocker :
7 x High Cushion :

Најдобри предлози во категоријата

Мултифункционален коли SunHai Свитлива Количка, Стари Вокер Шопинг Кошничка Четири Тркала Количка со Седиште (Боја : Шест Тркала-Универзална
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мултифункционален коли SunHai Свитлива Количка, Стари Вокер Шопинг Кошничка Четири Тркала Количка со Седиште (Боја : Шест Тркала-Универзална

Разноврсна употреба; користите како шопинг количка, комунални количка, виткање количка и интегрален сп�

DEN 1310.40
200x50 Тврда Гума, 8in Солидна Пневматик 8in 200x50 Практична и Едноставна Инсталација со Центар Замена за Електричен Скутер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

200x50 Тврда Гума, 8in Солидна Пневматик 8in 200x50 Практична и Едноставна Инсталација со Центар Замена за Електричен Скутер

☸【Практични Електричен Скутер Додатоци】 : 8in 200x50 Пред Солидна Воланот е одлична замена за старата гуми

DEN 1269.60
KXA Болница Количка, Медицински потрошен материјал Багажник,Медицински Количка Алатка Челик Салон за Убавина Количка со Рачка, Бела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KXA Болница Количка, Медицински потрошен материјал Багажник,Медицински Количка Алатка Челик Салон за Убавина Количка со Рачка, Бела

Апликација Ова Салон за Складирање на Кошничката е Одлична за Салон за Убавина, Повеќето Убавина Инстр�

DEN 13735.68
Мултифункционален коли SunHai Постарите Количка Слободно време за Прошетка и Шопинг Кошничка Вокер Количка за кој се одвојува Парапет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мултифункционален коли SunHai Постарите Количка Слободно време за Прошетка и Шопинг Кошничка Вокер Количка за кој се одвојува Парапет

Разноврсна употреба; користите како шопинг количка, комунални количка, виткање количка и интегрален сп�

DEN 1965.60
JFF 4 Тркала Голф Притисни Количка, Количка за Голф Количка со Чадор Држач, Лесен, Компактен се Повлече Caddy Количка, Лесно да се
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JFF 4 Тркала Голф Притисни Количка, Количка за Голф Количка со Чадор Држач, Лесен, Компактен се Повлече Caddy Количка, Лесно да се

Дршката е прилагодливи за различни висини, со тока и е погодна за деца, младинци и возрасни.74 lbs нека ви н�

DEN 513.60
Машина за перење Стојат, Подвижен Фрижидер Мобилни База Мултифункционален Прилагодливи Ефикасна Силна Товарот за Дома за Перење Соба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Машина за перење Стојат, Подвижен Фрижидер Мобилни База Мултифункционален Прилагодливи Ефикасна Силна Товарот за Дома за Перење Соба

81 in Height : Прибл.7 in Load Имајќи : Прибл.Погоден За Разни Мали Апарати за Дома : Нашата машина за перење стојат

DEN 2855.76
CHICIRIS Shifter Двигател, Прилагодлива Висина Тешки Мебел Движат Систем Lifter Комплет Мултифункционален Труд Заштеда за Риба Резервоарот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CHICIRIS Shifter Двигател, Прилагодлива Висина Тешки Мебел Движат Систем Lifter Комплет Мултифункционален Труд Заштеда за Риба Резервоарот

5 парчиња одговараат може да се користи за носење на тешки предмети, црвена боја е фаќање на око.Арм мате�

DEN 348.00
Алуминиум Палета Dolly
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Алуминиум Палета Dolly

Цена За : Секоја Платформа Ширина : 48" Платформа Материјал : Алуминиум Платформа Должина : 48" Платформа Ви�

DEN 2342.40
TUFFIOM Тешки Тапан Dolly, 1000 кг. 55 Литри Барел Количка, Не-Ѓубрето, Челик, 4 Вртливата Casters, Тркала Рака Камион за Тапан Ракување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TUFFIOM Тешки Тапан Dolly, 1000 кг. 55 Литри Барел Количка, Не-Ѓубрето, Челик, 4 Вртливата Casters, Тркала Рака Камион за Тапан Ракување

✔ РАЗЛИЧНИ АПЛИКАЦИЈА : Дизајнирани да дестинации до еден 55галон тапан вклучувајќи пластика тапани, че�

DEN 1197.60
Преносни Виткање Расклопна Алуминиум Количка Dolly Притисни Камион Количка, Сина Лични Dolly Хардвер Градина Комунални
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Преносни Виткање Расклопна Алуминиум Количка Dolly Притисни Камион Количка, Сина Лични Dolly Хардвер Градина Комунални

Свитлива и расклопна дизајн, простор за заштеда.t се носатотпорни, за да го користите за долго време.Со д�

DEN 957.60
5Pcs Тешки Мебел Движат Систем Lifter Комплет, Мебел Движат Lifter Прилагодлива Висина Мултифункционален Тешки Ракување со алатки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

5Pcs Тешки Мебел Движат Систем Lifter Комплет, Мебел Движат Lifter Прилагодлива Висина Мултифункционален Тешки Ракување со алатки

Овој мебел движат lifter работи за заштеда на време, енергија и производство на трудот, многу практични , ме

DEN 890.40
Luckya Нерѓосувачки Челик 3 Слој Услуга Количка Дома Ресторан, Хотел Вино Вода Количка Овошје Фах Количка Мултифункционален Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Luckya Нерѓосувачки Челик 3 Слој Услуга Количка Дома Ресторан, Хотел Вино Вода Количка Овошје Фах Количка Мултифункционален Складирање

ЕДНОСТАВНОСТ АТМОСФЕРА:Напуштен тежок и луксузен декорација, highighting на lexture и едноставноста на атмосфе

DEN 3841.44
Се Движат Алатки За 5 Компјутери/Set Тешки Објект Двигател Поместување Со Алатката Поместување Алатка Артефакт Мебел Се Движи Од
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Се Движат Алатки За 5 Компјутери/Set Тешки Објект Двигател Поместување Со Алатката Поместување Алатка Артефакт Мебел Се Движи Од

Добар потег алатка, лесно да се укине и да се движат тешки мебел и апарати 1 Мебел движат алаткакористење

DEN 1902.48
PROAIM Тешки 16 Тркала Поставени за Камерата Dolly Песна, Pin Дијаметар 12mm, Игла Должина 104mm | за Директно Криви Песна Шини |
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PROAIM Тешки 16 Тркала Поставени за Камерата Dolly Песна, Pin Дијаметар 12mm, Игла Должина 104mm | за Директно Криви Песна Шини |

Скејтборд тип тркала за работењето на кој било стандард dolly песна.Обезбеди Вибрации слободни движења.Ал

DEN 8400.00
Ladieshow Мебел Двигател,Тешки Мебел Движат Алатка за Транспорт Shifter Двигател Лесно се Движи Мебел Транспорт Shifter Тркала за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ladieshow Мебел Двигател,Тешки Мебел Движат Алатка за Транспорт Shifter Двигател Лесно се Движи Мебел Транспорт Shifter Тркала за

[Smart Движат Комплет】Мебел dolly направени од издржлив челик и ergonomichandle дизајнот е направен од ПВЦ пластичн

DEN 815.76
Aihoo Мебел Движат Dolly со Lifter 4 Тркала со Кука Лесно се Движат Систем за Тешки Товари 220 Кг Капацитет Домаќинството се движат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aihoo Мебел Движат Dolly со Lifter 4 Тркала со Кука Лесно се Движат Систем за Тешки Товари 220 Кг Капацитет Домаќинството се движат

Кога ќе се движат мебел или чистење на вашиот дом, нашите движат мебел тркала и lifter може да ви помогне да

DEN 1548.00
Gakee Качување Скалило Количка 330LBS Тежина Капацитет, Количка за Скалило Алпинист Висина Прилагодлива Рачка со 6 Тркала Тешки Свитлива
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Gakee Качување Скалило Количка 330LBS Тежина Капацитет, Количка за Скалило Алпинист Висина Прилагодлива Рачка со 6 Тркала Тешки Свитлива

Качување скалило количка рамка материјали : Челик.Тежина капацитет : 330lbs.Ширевте димензија : 45"x18"x10".Укин�

DEN 1991.76
Лесен Алуминиум Rollator Вокер со Поместена Седиште,5 Тркала,Голем Капацитет Шопинг Кошница Компактен & Преносни Дизајн за Постарите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лесен Алуминиум Rollator Вокер со Поместена Седиште,5 Тркала,Голем Капацитет Шопинг Кошница Компактен & Преносни Дизајн за Постарите

●Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.【Rollator Вокер опис на Производот】 :

DEN 8541.12
Четири Тркала Rollator,Алуминиум Виткање Возен Вокер со Поместена седиште Реверзибилна Backrest Голем Капацитет за Складирање Торба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Четири Тркала Rollator,Алуминиум Виткање Возен Вокер со Поместена седиште Реверзибилна Backrest Голем Капацитет за Складирање Торба

●Ролери вокер е многу погодна за шопинг низ куќата, одење и патување во паркот.Rollator Вокер Донесе погодн�

DEN 7428.00
Тркала Вокер,Лесни Алуминиумски Rollator Вокер со Поместена седиште Прилагодливи потпирач Пати Нагоре и Отстранлив Назад Поддршка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тркала Вокер,Лесни Алуминиумски Rollator Вокер со Поместена седиште Прилагодливи потпирач Пати Нагоре и Отстранлив Назад Поддршка

да зачувате простор 【Тркала Вокер】 : висината на потпирач е прилагодлив во шест нивоа, и хуманизирано д

DEN 7584.00
Crestware Рек Dolly за Транспорт на Сад Полици
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Crestware Рек Dolly за Транспорт на Сад Полици

Професионална одделение.За комерцијална употреба.Издржливи, рек dolly.Економичен, Со Casters.Висок квалитет.�

DEN 3280.80