• Обновено
240mmx200mmx2mm mousemats Силика Гел Мода Печати со Текст Овошје

240mmx200mmx2mm mousemats Силика Гел Мода Печати со Текст Овошје

Buyers rating:
DEN 191.76

Залиха

Generice производи.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Добар материјал, издржлив и лесен, од гребнатини, нечистотија, и други дневен надомест на штета.Материјал : Neoprene измислица. 240mmx200mmx2mm mousemats силика гел Мода печати со Овошје Текст. 240mmx200mmx2mm mousemats силика гел Мода печати со Овошје Textmade со силикон.Ако ви треба custome desgin со твоите цел слика, ве молиме следете чекор како што е подолу : 1. Испраќање на вашиот сопствен дизајн слика tous (не помалку од 800*800).2. Ние ќе одговори на вас со 12hours со дизајнот. 3. Место нарачка и испорака arragned.Контактирајте со нас за да добиете помош.Ние може да ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Суво-Пакети Абсорбента Индустрии Силика Гел во Tyvek Батерија Одвлажнување Апсорбира Влага 28 Грам Бела, 4-Pack, 28Gr.Tyvek-4pk
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Суво-Пакети Абсорбента Индустрии Силика Гел во Tyvek Батерија Одвлажнување Апсорбира Влага 28 Грам Бела, 4-Pack, 28Gr.Tyvek-4pk

ОДЛИЧНО ЗА СУВА ХРАНА И ЗАЧИНИ и помага да се спречи вашата житарки, croutons, jerky, и повеќе од брзо нивно раси

DEN 309.60
Сува & Сува 400 Грам [1 Пакет] Силика Гел Премиум Чиста & Safe Силика Гел Пакети Desiccant Dehumidifiers - Батерија Ткаенина Силициум
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сува & Сува 400 Грам [1 Пакет] Силика Гел Премиум Чиста & Safe Силика Гел Пакети Desiccant Dehumidifiers - Батерија Ткаенина Силициум

[Чиста и Безбедна] Чиста бела силика гел монистра; Овие пакети не содржат укажува монистра и нема да се п�

DEN 1663.20
MINELEVEN 100 КОМПЈУТЕРИ Влага Absorbers Хартија,Транспарентен Desiccant Хартија,за Заштита на Вашите Чевли/Капи/Кожни производи/Торби/Чанти/Занаети/Облека/Канцелариски
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MINELEVEN 100 КОМПЈУТЕРИ Влага Absorbers Хартија,Транспарентен Desiccant Хартија,за Заштита на Вашите Чевли/Капи/Кожни производи/Торби/Чанти/Занаети/Облека/Канцелариски

Влага Absorbers Хартија спречување на влага во воздухот од почитување на површината на облека за да се зашти

DEN 2663.76
Desiccant Breathers, D102, Висина 9.25 Во
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Desiccant Breathers, D102, Висина 9.25 Во

Цена За : Секоја Изградба : ABS Пластика, Влијание Модифицирани Акрилни Филтер : 2 Micron Предмет : Desiccant Breathers Ma

DEN 887.76
2 Парчиња Дијатомит Влага Апсорпција на Стап Чиста Вода Апсорпција Род Сушење Стап Не-Токсични со Блистер Пакување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Парчиња Дијатомит Влага Апсорпција на Стап Чиста Вода Апсорпција Род Сушење Стап Не-Токсични со Блистер Пакување

1,Diatomaceoземјата е формирана од страна на акумулација на diatom останува од 10,000 20.000 години.Постојат безброј п

DEN 352.56
SmKitGod 750Gram(1.76 LBS)Обновливи Портокал Укажува Силика Гел Desiccant Монистра Канистер за Влага Контрола,Батерија Силика Гел
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SmKitGod 750Gram(1.76 LBS)Обновливи Портокал Укажува Силика Гел Desiccant Монистра Канистер за Влага Контрола,Батерија Силика Гел

Силика Гел Монистра Големина е 35 мм и Монистра се чуваат во ВоздухТесни Запечатен Контејнер за долгороч

DEN 340.80
Сува & Сува 1 Грам [50 Пакети] Премиум Силика Гел-Сини, Укажувајќи(Плава до Розова) со Силика Гел Пакет Desiccant - Силика Гел Пакети
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сува & Сува 1 Грам [50 Пакети] Премиум Силика Гел-Сини, Укажувајќи(Плава до Розова) со Силика Гел Пакет Desiccant - Силика Гел Пакети

[Пакет Спецификација] (Пакет димензија : 1.5 инчен x 1.75 инчен); 1 грам desiccant пакети може да се покријат околу 1

DEN 191.76
Сончево Дома 1 Грам (400 Пакети) Силика Гел Премиум Безбедно Силика Гел Пакети Desiccant и Dehumidifiers – Батерија Силика Гел Пакети
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сончево Дома 1 Грам (400 Пакети) Силика Гел Премиум Безбедно Силика Гел Пакети Desiccant и Dehumidifiers – Батерија Силика Гел Пакети

[ Пакет Спецификација ] Пакет димензија : 1.57 инчен x 1.88 инчен; 1 грам desiccant пакети може да се покријат околу

DEN 359.76
Суво-Пакети Абсорбента Индустрии Портокал Видливо Укажува Силика Гел Батерија Одвлажнување Апсорбира Влага 3 Грам 20PK
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Суво-Пакети Абсорбента Индустрии Портокал Видливо Укажува Силика Гел Батерија Одвлажнување Апсорбира Влага 3 Грам 20PK

ВИДЛИВИ РЕЗУЛТАТИ со портокал индикатор монистра што се менува на зелените кога околу 60% заситени и лес�

DEN 364.08