• Обновено
Eagrye 12-Парче Нерѓосувачки Челик Дегустација Вилушка/ 3-Tine за Десерт, Мезе

Eagrye 12-Парче Нерѓосувачки Челик Дегустација Вилушка/ 3-Tine за Десерт, Мезе

Buyers rating:
DEN 239.76

Залиха

Вкупна должина : 5.9 инчи, 12 парчиња 3 tine вилушка.Изработени од нерѓосувачки челик со огледало полски.Одлично за салати, десерт, мезе, прст храна и мал гризнувања.Погоден за секојдневна употреба или специјални прилики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

TUGHBVCcz Вечера Предници, не ' Рѓосувачки Челик Симпатична Овошје Десерт Вилушка Бонбони Прибор за јадење Вилушка за Дневна Соба,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TUGHBVCcz Вечера Предници, не ' Рѓосувачки Челик Симпатична Овошје Десерт Вилушка Бонбони Прибор за јадење Вилушка за Дневна Соба,

◆Тежината е умерена, ниту премногу тешка, ниту премногу светлина, обезбедување на вас со исклучителна ј

DEN 572.16
OTMEBPY 6 КОМПЈУТЕРИ Hummingbird Предници Поставите Шарени Овошје Предници Симпатична Снек Десерт Предници Птица Форма Партија чепкалки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

OTMEBPY 6 КОМПЈУТЕРИ Hummingbird Предници Поставите Шарени Овошје Предници Симпатична Снек Десерт Предници Птица Форма Партија чепкалки

【ПТИЦА во ОБЛИК на ДИЗАЈН】Летање hummingbirds форма гранки на дрвотосимпатична вилушка за овошје, зеленчук,

DEN 239.28
12 Компјутери Десерт Предници Мини Мезе Предници 18/10 Нерѓосувачки Челик Коктел Предници за Партија Патување машина за миење Садови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

12 Компјутери Десерт Предници Мини Мезе Предници 18/10 Нерѓосувачки Челик Коктел Предници за Партија Патување машина за миење Садови

12 × 5.4Инчен мезе предници се направени од врвен квалитет 18 / 10 нерѓосувачки stee, кои се тешки и трајни.Одли�

DEN 335.76
jinyatu Креативни Пеперутка во Облик на Нерѓосувачки Челик Овошје Мезе Предници и кафени Лажички Сет за Торта Овошје на Работна Вечера
  • Обновено
Ценетост на стоката:

jinyatu Креативни Пеперутка во Облик на Нерѓосувачки Челик Овошје Мезе Предници и кафени Лажички Сет за Торта Овошје на Работна Вечера

★ Материјал → 304 од не ' рѓосувачки челик ★ Големина → Десерт предници 5.43 инчен; кафени лажички 5.28 инч...

DEN 287.76
SLKIJDHFB 6 Десерт Гранки, од не ' Рѓосувачки Челик Мини Предници, Десерт Вилушка Сет, Погоден за Овошје И Салати (СРЕБРО)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SLKIJDHFB 6 Десерт Гранки, од не ' Рѓосувачки Челик Мини Предници, Десерт Вилушка Сет, Погоден за Овошје И Салати (СРЕБРО)

Вкупна должина : 13.7 cm.Сет од 6 овошје предници, тешки и трајни.Направени од високо квалитетен не ' рѓосува�

DEN 499.20
Метал Креативни Dinnerware Групи - Декоративни Swan База за Носител со 6 Предници или 6 Лажици за Кафе, Овошје,Десерт,Мешање, Мешање,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Метал Креативни Dinnerware Групи - Декоративни Swan База за Носител со 6 Предници или 6 Лажици за Кафе, Овошје,Десерт,Мешање, Мешање,

❀【Големина】Swan заградата 15.5x7.5x5cm / 6.1x3x2in,Лажица length12cm / 4.72 во,Вилушка length13cm / 5.11 во,Оваа Dinnerware Собата е п

DEN 5997.60
Alessi Colombina Десерт Вилушка, Сет од 6 (FM06/5)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Alessi Colombina Десерт Вилушка, Сет од 6 (FM06/5)

Производителот гаранција може да не се применува.Colombina Колекција Опсег.Десерт вилушка.Во 18 / 10 нерѓосува

DEN 1231.68
10Pack ги Собереш Овошје,Очите Форма Овошна Салата Предници,Око чепкалки за заби Зема Торта Декорирање Алатки за Сирење Коцки, Овошје,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

10Pack ги Собереш Овошје,Очите Форма Овошна Салата Предници,Око чепкалки за заби Зема Торта Декорирање Алатки за Сирење Коцки, Овошје,

ТИП : Очите форма предници одговараат за овошје, зеленчук, ужина, колач, пита, пица и сл, елегантен и симпа

DEN 2032.80
2 Кутии за Еднократна употреба Пластични Овошје Предници、Коктел Стапови Партија Материјали Плочи Зема Торта Предници Мезе Предници
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Кутии за Еднократна употреба Пластични Овошје Предници、Коктел Стапови Партија Материјали Плочи Зема Торта Предници Мезе Предници

【Совршена декорација】:Ова овошје знак, не само што може да ги задоволи секојдневните потреби, тоа е ис

DEN 215.76