• Обновено
NGOSEW НОГА КОНТРОЛА на ВОЗИЛОТО СО КАБЕЛОТ Работи Со PFFAFF КРЕАТИВНИ, ИЗРАЗУВАЊЕ, ПЕРФОРМАНСИ МАШИНИ за ШИЕЊЕ # 4127734-01# 4129914-01

NGOSEW НОГА КОНТРОЛА на ВОЗИЛОТО СО КАБЕЛОТ Работи Со PFFAFF КРЕАТИВНИ, ИЗРАЗУВАЊЕ, ПЕРФОРМАНСИ МАШИНИ за ШИЕЊЕ 4127734-01 4129914-01

Buyers rating:
DEN 864.00

Залиха

НОГА КОНТРОЛА НА ВОЗИЛОТО СО КАБЕЛОТ ЗА PFFAFF МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ.ОДГОВАРА : PFFAFF Креативни 2.0, Креативни 3.0, Креативни 4.0, Креативни 4.5, Креативни Перформанси, Креативните Сензација, Креативните Сензација Про, Креативна Визија, Изразување 2.0, Изразување 3.0, Изразување 3.2, Изразување 3.5, Изразување 150, Перформанси 5.0, Ватенка Изразување 4.0, Ватенка Изразување 4.2. ИЗРАБОТЕНИ ВО ТАЈВАН.Equiv дел број : 4127734-01, 4129914-01, 4121600-02, 4121600-04 (412 16 00-04).Нов Висок Квалитет Нога Контрола на Возилото Со Кабелот За Одговара на Викинг машини за шиење И Serger Машини.ОДГОВАРА : #1, #1+, 105 Classica, 1090, 1100, 120 Оптима, 1250, 150 Оптима, 180 Оптима, 185 Оптима, 190 Оптима, 203 Смарагд, 250 C Едем Роуз, 3200, 340 Prelude, 3500, 3800, 3900, 4200, 4600, 4800, 4900, 600 Роуз, 610 Оптима, 620 Оптима, 630 Н. С., 630 Оптима, 680 CD, 8400, 8600, 8800, 90 Classica, 900 S, 940 Prisma, 945 Prisma, 950 Prisma, 960 Prisma, 980, 990 Prisma, Classica 100, Coverlock 4.0, Креативни 2.0, Дизајнер Дијамант Royale, Дизајнер Дијамант, Дизајнер на Еп, Дизајнер Рубин Royale, Дизајнер Рубин, Дизајнер Рубин делукс, Дизајнер Топаз 30, Дизајнер Топаз 50, Смарагд 183, Husky Lock S25, Interlude 435, Interlude 445, Лена, Orchidea, Платина 715, Платина 735, Платина 750, Платина 755 Ватенка, Платина 770, Платина 775, Платина 950 E, Платина 955 E, Платинум Плус, Платина 950 E, Прелудиум 350, Прелудиум 370, Prisma 980, Ватенка Дизајнер, Ватенка Дизајнер 2, Sapphire 830, Sapphire 835, Sapphire 850, Sapphire 855, Sapphire 870 Ватенка, Sapphire 875 Ватенка, Sapphire 930, Sapphire 960 Q, Скандинавија 100, Скандинавија 200, Скандинавија 300, Скандинавија 400 Creative 2.0, Креативни 3.0, Креативни 4.0, Креативни 4.5, Креативни Перформанси, Креативните Сензација, Креативните Сензација Про, Креативна Визија, Изразување 2.0, Изразување 3.0, Изразување 3.2, Изразување 3.5, Изразување 150, Перформанси 5.0, Ватенка Изразување 4.0, Ватенка Изразување 4.2 Бела 4910, 620, 8910, 9800.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Индустриски Рамен Шиење Додатоци Постави Рамно автомобил додатоци Сет Вклучуваат Bobbin Случај/Bobbin/Мали Ножици/Игла Плоча Заби
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Индустриски Рамен Шиење Додатоци Постави Рамно автомобил додатоци Сет Вклучуваат Bobbin Случај/Bobbin/Мали Ножици/Игла Плоча Заби

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и здрав за употреба.Носатотпорни, и мазна површина, �

DEN 369.36
3 Парчиња Машина за Шиење Сијалица Машина за Шиење Блескаво Сијалица Компатибилен со Машина за Шиење со Push-во Основа, 15 W, 120
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3 Парчиња Машина за Шиење Сијалица Машина за Шиење Блескаво Сијалица Компатибилен со Машина за Шиење со Push-во Основа, 15 W, 120

Компатибилност : машина за шиење блескаво светилки се компатибилни со повеќето машини за шиење со pushво �

DEN 191.76
CKPSMS Бренд -1PCS Хранење Движење Бел Чудак Лост82167 Компатибилен со/Замена за Пејач Бренд 29K Класа Кожа Машина за Шиење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CKPSMS Бренд -1PCS Хранење Движење Бел Чудак Лост82167 Компатибилен со/Замена за Пејач Бренд 29K Класа Кожа Машина за Шиење

1 PCS ХРАНЕЊЕ ДВИЖЕЊЕ БЕЛ ЧУДАК ЛОСТ.Компатибилен со / Замена за ПЕЈАЧ бренд 29 K класа Кожа Машини за Шиење,�

DEN 383.76
Машина за шиење Додаток, Кожен Појас, Cowhide Појас Замена Додатоци Машина за Шиење Дел Еластичност Мулти-Функција за Домаќинство
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Машина за шиење Додаток, Кожен Појас, Cowhide Појас Замена Додатоци Машина за Шиење Дел Еластичност Мулти-Функција за Домаќинство

Прекрасен изглед, комфорни и издржливи.Појас, исто така, има добра полнота и еластичност.Погоден за ,FEIREN,

DEN 1552.56
Машина за шиење Нога Switch,Нога Управува Возилото Контролер Прекинувач за Брат Машина за Шиење Нога Контрола на Возилото со 2M Кабелот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Машина за шиење Нога Switch,Нога Управува Возилото Контролер Прекинувач за Брат Машина за Шиење Нога Контрола на Возилото со 2M Кабелот

★ Практична за Користење : Ова нога контролер со кабелот за напојување е практичен дел за машина за шиењ

DEN 442.32
Нога Адаптерот и Кабелот за Напојување 033770217 Компатибилен Janome Машина за Шиење Подножјето на Возилото Кабелот УЛ Наведени
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Нога Адаптерот и Кабелот за Напојување 033770217 Компатибилен Janome Машина за Шиење Подножјето на Возилото Кабелот УЛ Наведени

(PLS ПРОВЕРЕТЕ UR МАШИНА МОТОРНИ РАБОТИ & PLUG ФОРМА) УЛ Наведени 3 Pin 2 Длабоки Бразди 110120 Volt Променлива Брзин�

DEN 1920.00