• Обновено
6-Pack Соларни Црна Полу Сјајна Текстура Заврши Пост Палубата Ограда Капа Светла за 6 X 6 Винил/ПВЦ или Дрво Мислења со Бели Led диоди и Вертикална Обрабени Јасно Леќа (На?

6-Pack Соларни Црна Полу Сјајна Текстура Заврши Пост Палубата Ограда Капа Светла за 6 X 6 Винил/ПВЦ или Дрво Мислења со Бели Led

Buyers rating:
DEN 695.76

Залиха

Извор на светлина : 5 Ултра Светли Бели Led диоди за секој поединец светлина.НАДГРАДИ НАНО ПВЦ МАТЕРИЈАЛ НЕ ЌЕ СЕ ТОПИ.Работното Време : До 8 часа (во зависност од временските услови, региони и сончева светлина интензитетот на располагање).Дизајн за да ги собере на 6x6 Шупливи ПВЦ/од Пластика/Винил или цврсто Дрво/Композитни мислења. 6x6 Комбинација Монтажа База за 6x6 модел има две страни и на тој начин служи за две функции.Внатре дијаметар од една страна е 5.75" (добро за цврсто дрво/композитни на форумот) и во внатрешноста дијаметар на другата страна е 6 1/16" (добро за шупливи ПВЦ/од Пластика/Винил мислења).Еден Пре-Инсталиран 3.2 V 300m Ah Литиум-Јонска Батерија Светлосен извор : 5 Ултра Светли Бели Led диоди работното Време : До 8 часа (во зависност од временските услови, температура, региони и сончева светлина интензитетот на располагање) Безбедно и Отпорни на Временските Димензии : 6.25" (L) X 6.25" (W) X 4.25" (H).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

LED Палубата Светла за Полнење, 30pcs Φ1.22 WiFi Wireless Паметен Телефон Контрола Низок Напон Вдлабнати RGB Палубата Светилка Во-земјата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Палубата Светла за Полнење, 30pcs Φ1.22 WiFi Wireless Паметен Телефон Контрола Низок Напон Вдлабнати RGB Палубата Светилка Во-земјата

Пребарување ASIN B07 BWBYX2 K во ако сакате да се купи продолжување кабли, ве молиме изберете големина 4 Pin.Водоо

DEN 4223.76
iGlow 8 Pack Бакар Отворено Градина 6 x 6 Соларни SMD LED Пост Палубата Капа Плоштадот Ограда Светлина Пејзаж ПВЦ Винил Дрво Бронза
 • Обновено
Ценетост на стоката:

iGlow 8 Pack Бакар Отворено Градина 6 x 6 Соларни SMD LED Пост Палубата Капа Плоштадот Ограда Светлина Пејзаж ПВЦ Винил Дрво Бронза

1 Компјутер Светла Бела SMD LED (20 lumens), Трае до 100,000 часа.Преинсталиран Батерија АА 3.2 V Liion, Трае до 3 Години пр

DEN 2279.76
Wylolik Селски Отворено Капа Светлина Гроздобер Креативни Столб Светла За Надворешни Водоотпорен Sconces Транспарентно Стакло Фенер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Wylolik Селски Отворено Капа Светлина Гроздобер Креативни Столб Светла За Надворешни Водоотпорен Sconces Транспарентно Стакло Фенер

Оваа се Европски ретро едноставна водоотпорен столб Пост светилка едноставни и стилски, светлина насок

DEN 799.20
Соларни Палубата Светла,Соларни Ограда Светла Отворено Водоотпорен Led,Надвор од Сончевиот Чекор Светла за Дворот,Топло Бела/Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Соларни Палубата Светла,Соларни Ограда Светла Отворено Водоотпорен Led,Надвор од Сончевиот Чекор Светла за Дворот,Топло Бела/Боја

Батерија : 1.LED осветлување боја : топло бела / промена на бојата.Во голема мера го заштедите вашето време.�

DEN 287.76
4 Пакет Соларни Земјата Светла Отворено Водоотпорен Соларни Палубата Светла за Градина Патио Палубата Дворот на Патеката
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Пакет Соларни Земјата Светла Отворено Водоотпорен Соларни Палубата Светла за Градина Патио Палубата Дворот на Патеката

ღPlease откине заштитна фолија од соларен панел пред да го користите ღMake сигурни дека соларни светилки се

DEN 1528.80
3Pcs 4 Глави LED Соларна Лили Светлина Градина Вила Декоративни Тревник Светилка Вештачко Цвеќе Светлина (Розова 3pcs)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3Pcs 4 Глави LED Соларна Лили Светлина Градина Вила Декоративни Тревник Светилка Вештачко Цвеќе Светлина (Розова 3pcs)

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 861.60
Дек Осветлување, Соларни Палубата Светла Широка Примена IP65 Водоотпорен Прилагодливи Режим за Дворот за Градина за Надворешна употреба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дек Осветлување, Соларни Палубата Светла Широка Примена IP65 Водоотпорен Прилагодливи Режим за Дворот за Градина за Надворешна употреба

Два начини за една светлина, поддржува статични топла светлина или динамична RGB светлина...

DEN 1216.80
4-Pack Соларни Зачукуваше Црна Заврши Пост Палубата Ограда Капа Светла за 6 X 6 Винил/ПВЦ или Дрво Мислења со Бели Led диоди и Вертикална
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4-Pack Соларни Зачукуваше Црна Заврши Пост Палубата Ограда Капа Светла за 6 X 6 Винил/ПВЦ или Дрво Мислења со Бели Led диоди и Вертикална

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2399.76
LED Палубата Светла за Полнење, FVTLED 20pcs Φ1.22 WiFi Паметен Телефон Контрола Низок Напон Вдлабнати RGBW Палубата Осветлување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Палубата Светла за Полнење, FVTLED 20pcs Φ1.22 WiFi Паметен Телефон Контрола Низок Напон Вдлабнати RGBW Палубата Осветлување

★ Водоотпорен светлата и кабли се IP67 водоотпорен и безбедно за внатрешна и надворешна употреба.Сите св

DEN 3719.76
Welsun Сончевата Светлина Отворено Соларни Градинарски Светла Отворено Земјата Светилка, 4 LED Соларна Енергија Погребан Светлина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Welsun Сончевата Светлина Отворено Соларни Градинарски Светла Отворено Земјата Светилка, 4 LED Соларна Енергија Погребан Светлина

Без жици се бара и безбедно да се користи околу децата и домашните миленичиња.Издржливи и стилски нерѓо�

DEN 863.76
MCWOFI Соларни Патеката Светла 1-Pack, Дек Светла , 2 Бои во 1, IP68 Водоотпорен ,Соларни Напојува Батерија,Отворено Предупредување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MCWOFI Соларни Патеката Светла 1-Pack, Дек Светла , 2 Бои во 1, IP68 Водоотпорен ,Соларни Напојува Батерија,Отворено Предупредување

✨【Два БојаSwitchable】:2 Бои во 1 (топло бела / сина) и да се направи сончевиот палубата светла не само предуп�

DEN 383.76