• Обновено
Пластични Cupcake Превозникот, 3 ниво Преносни Складирање Сад Продавница до 36 Cupcakes или 3 Големи Колачи, Пецива

Пластични Cupcake Превозникот, 3 ниво Преносни Складирање Сад Продавница до 36 Cupcakes или 3 Големи Колачи, Пецива

Buyers rating:
DEN 1271.76

Залиха

✅ Материјал : ZOAJU cupcake кутија е направен од високо квалитетни пластични материјали, издржлив и лесен.Совет : Бидејќи производот е изработен од пластика, ако производот е неисправен/оштетени за време на транспортот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. ✅Капацитет : 12.9" x 9.8" x 10.2"/33 x 25 x 26cm.Може да се сместат до 36 cupcakes, или 3 големи торта, колачи и muffins. ✅Функција : Вие не треба да носат сите слој сите времиња, бидејќи сите три прегради се монтажни и connectable.Можете да го носат 1 случај, 2 случај или сите 3 слој случај според вашите потреби.Флексибилна и практична!. ✅Употреба : Совршен за транспорт и чување на торта, cupcake, пити, cheesecakes, пусти и сите други печени третира премногу!. ✅Дизајн : На прилепува на страни се многу сигурна дека вие не се грижите за cupcakes паѓа надвор.На секој слој дизајн со доволно висина за да се спречи мрзнување се пресече.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

NUOBESTY 4pcs Индивидуални Cupcakes Кутии Бела Хартија Cupcake Носителот Контејнери Превозникот Бела Кифла Подарок Кутии Внесува
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NUOBESTY 4pcs Индивидуални Cupcakes Кутии Бела Хартија Cupcake Носителот Контејнери Превозникот Бела Кифла Подарок Кутии Внесува

Јасно прозорецот ви овозможува брз преглед и да се прикаже, дршката е силна и практичен, лесен за носење.

DEN 582.96
HEMOTON 10pcs Хартија Cupcake Кутии Кифла Носителот Cupcake Превозникот Случај Кутија се Прикаже Прозорец за Пакување се Третираат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HEMOTON 10pcs Хартија Cupcake Кутии Кифла Носителот Cupcake Превозникот Случај Кутија се Прикаже Прозорец за Пакување се Третираат

Избрани високо квалитетни материјали, се безбедни за употреба.Завиткување кутии за партија третира ил�

DEN 1920.00
Bakbania 50 Пакет Бела Cupcake Кутии Еден Cupcake Превозникот Контејнери Носители со Прозорецот и Инсерти за Пекарски Завиткување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bakbania 50 Пакет Бела Cupcake Кутии Еден Cupcake Превозникот Контејнери Носители со Прозорецот и Инсерти за Пекарски Завиткување

1.Она што Ќе Добиете : 50 x cupcake кутии+50 x cupcake внесува доволно количество да ги споделите со вашите пријател�

DEN 344.40
Himetsuya 2 Празнина Cupcake Кутии -50 пакети -Пластовидно Редовни Cupcake Превозникот Носителот, Подебели Јасно Cupcake Кутии, Не
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Himetsuya 2 Празнина Cupcake Кутии -50 пакети -Пластовидно Редовни Cupcake Превозникот Носителот, Подебели Јасно Cupcake Кутии, Не

【CUPCAKES ОДГОВАРА УБАВО】 cupcake кутии се многу погодни за стандарден cupcake со прилично piped куполата на buttercream.

DEN 503.76
Cupcake Кутии,24Pcs Преносни Индивидуални Хартија Cupcake Носителот Контејнери,Домот Зголеми Шема Тесто Торта Превозници со Прозорец
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Cupcake Кутии,24Pcs Преносни Индивидуални Хартија Cupcake Носителот Контејнери,Домот Зголеми Шема Тесто Торта Превозници со Прозорец

【Премиум Материјалот】:Нашите кутии се изработени од екопријателски храна одделение картон хартија к

DEN 335.76
Chefible 4 Cupcake Сад - Сет од 12 | Четири Празнина Пластични Расположливиот Cupcake Кутија, Висока Купола, Екстра Здрав и Пластовидно!
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Chefible 4 Cupcake Сад - Сет од 12 | Четири Празнина Пластични Расположливиот Cupcake Кутија, Висока Купола, Екстра Здрав и Пластовидно!

ВИСОКА КУПОЛА ДИЗАЈН ОДЛИЧЕН ЗА БИЛО МАТИРАНО CUPCAKE TOPPINGS : Со пространа изгледот на оваа контејнер може д�

DEN 419.76
[25pcs] Cupcake Кутии 2 Празнина Контејнери,ЕДЕН ПОВЕЌЕ Cupcake Носителите на Превозникот за двајца со Insert & Рачки и ПВЦ Прозорец
  • Обновено
Ценетост на стоката:

[25pcs] Cupcake Кутии 2 Празнина Контејнери,ЕДЕН ПОВЕЌЕ Cupcake Носителите на Превозникот за двајца со Insert & Рачки и ПВЦ Прозорец

Со Прилично Силен КОРИСНА, Лесно Може да се Носат Заедно Да ги Споделите Вашите Вкусни Десерти Со Семејс

DEN 311.76
Еден Cupcakes Кутии, Cupcake Превозникот со Прозорец Insert и да се Справи Cupcakes Контејнери Еден Хартија Cupcake Контејнери Cupcake
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Еден Cupcakes Кутии, Cupcake Превозникот со Прозорец Insert и да се Справи Cupcakes Контејнери Еден Хартија Cupcake Контејнери Cupcake

Кој Клиентот избор, наградуван и безвременски дизајн моделот кој одговара на сите намена.Зачувај вашет�

DEN 527.76