• Обновено
3-во-1 Пластични Торта Носителот - Јужна Homewares - Контејнер за Колачи, Пити, Cupcakes, Muffins Десерт Превозникот

3-во-1 Пластични Торта Носителот - Јужна Homewares - Контејнер за Колачи, Пити, Cupcakes, Muffins Десерт Превозникот

Buyers rating:
DEN 479.76

Залиха

НОСАТ КАКВИ БИЛО ДЕСЕРТ! - Овој случај поставите доаѓа со 3 различни контејнери, што значи дека може да се носат десерти од која било големина!.СОВРШЕН ЗА ЧУВАЊЕ! - Дури и ако не се патува со вашата храна, овие садови се совршено направена за складирање, чување десерти свежо!.НАПРАВЕНИ ЗА РАЗЛИЧНИ ДЕСЕРТИ! - Овие контејнери се совршено одговара да се држи колачи, пити, cobblers, cupcakes, muffins, и многу други десерт предмети!.ИЗГРАДЕН ЗА ДА ТРАЕ! - Направен од цврсти пластични, овие превозници ќе ви послужи низ годините на употреба!.СОВРШЕН ПОДАРОК! - Ова носителот поставете го прави одличен подарок за било која храна или бејкер во вашиот живот за нивниот роденден или за празници!.Направи превоз на вашиот вкусни десерти полесно од било кога со 3-во-1 Торта Носителот од Јужниот дел на Homewares!Со сад и 2 различни коцки; еден наменета за cupcakes или muffins и други наменета за тешко варени или deviled јајце, десерти од сите големини може да се транспортираат и чуваат свежи with ease!Оваа превозникот е направен да чува сите десерт ќе се создаде, дали е тоа торта, пита, cobbler, или било какви други прекрасни фантазија!Направени од цврсти пластични, ова контејнер поставен ќе трае со години, и е сигурен да се направи значаен прилог на секоја кујна.Исто така, прави одличен подарок за било страствен бејкер во вашиот живот.Цел сега и никогаш не се грижите за десерти случува лошо или да биде уништено од страна на патување некогаш повторно!Сад мерки 12.50" x 12.50" x 4.00".Пепелниците се 11.00" во дијаметар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Himetsuya 2 Празнина Cupcake Кутии -50 пакети -Пластовидно Редовни Cupcake Превозникот Носителот, Подебели Јасно Cupcake Кутии, Не
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Himetsuya 2 Празнина Cupcake Кутии -50 пакети -Пластовидно Редовни Cupcake Превозникот Носителот, Подебели Јасно Cupcake Кутии, Не

【CUPCAKES ОДГОВАРА УБАВО】 cupcake кутии се многу погодни за стандарден cupcake со прилично piped куполата на buttercream.

DEN 503.76
Chefible 4 Cupcake Сад - Сет од 12 | Четири Празнина Пластични Расположливиот Cupcake Кутија, Висока Купола, Екстра Здрав и Пластовидно!
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Chefible 4 Cupcake Сад - Сет од 12 | Четири Празнина Пластични Расположливиот Cupcake Кутија, Висока Купола, Екстра Здрав и Пластовидно!

ВИСОКА КУПОЛА ДИЗАЈН ОДЛИЧЕН ЗА БИЛО МАТИРАНО CUPCAKE TOPPINGS : Со пространа изгледот на оваа контејнер може д�

DEN 419.76
20 Компјутери Cupcake Кутии/Фронтон Кутии/Третираат Кутии/Мини Торта Кутии/Пекарница/со Прикаже Прозорец Insert и да се Справи, 6.5
 • Обновено
Ценетост на стоката:

20 Компјутери Cupcake Кутии/Фронтон Кутии/Третираат Кутии/Мини Торта Кутии/Пекарница/со Прикаже Прозорец Insert и да се Справи, 6.5

【Пакетот вклучува】1 сет на 20 кутии, вклучувајќи ги и следниве 5 бои : 8 Бело кутии, 3 Сини кутии, 3 Kraft харти�

DEN 311.76
30 Пакет Пластични Cupcake Кутии, 2 Оддел Јасно Cupcake Контејнери,Stack-можност за Еднократна употреба Торта Cupcake Носат Кутии
 • Обновено
Ценетост на стоката:

30 Пакет Пластични Cupcake Кутии, 2 Оддел Јасно Cupcake Контејнери,Stack-можност за Еднократна употреба Торта Cupcake Носат Кутии

Пластични Јасно Cupcake Кутии : Cupcake превозници се прави на транспарентен ПЕТ пластика.Овие јасно cupcake носит

DEN 479.76
Јасно Cupcake Кутии 4 Празнина Носителот,12PC Cupcake Носителот Голем 4 Оддел Кифла Пластични Контејнери Cupcake Превозникот со Длабоко
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Јасно Cupcake Кутии 4 Празнина Носителот,12PC Cupcake Носителот Голем 4 Оддел Кифла Пластични Контејнери Cupcake Превозникот со Длабоко

Транспарентен cupcake за носител со 4 загради, 12 компјутер за секој пакет, може да одговара стандард cupcakes со

DEN 311.76
Еден Cupcake Кутии, 30 Преносни компјутери Индивидуални Cupcake Контејнери Носители, Кифла Подарок Cupcake Кутија со Прозорец се
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Еден Cupcake Кутии, 30 Преносни компјутери Индивидуални Cupcake Контејнери Носители, Кифла Подарок Cupcake Кутија со Прозорец се

【Голема Вредност Пакет】 пакетот вклучува 10 бела cupcake кутии+10 Тебе кутии +10 еднорог шема кутии + 30 бела cupc

DEN 239.76
Еден Cupcakes Кутии, Cupcake Превозникот со Прозорец Insert и да се Справи Cupcakes Контејнери Еден Хартија Cupcake Контејнери Cupcake
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Еден Cupcakes Кутии, Cupcake Превозникот со Прозорец Insert и да се Справи Cupcakes Контејнери Еден Хартија Cupcake Контејнери Cupcake

Кој Клиентот избор, наградуван и безвременски дизајн моделот кој одговара на сите намена.Зачувај вашет�

DEN 527.76
NUOBESTY 10pcs Cupcake Кутија Јасно се Прикаже Прозорец со Рачка Торта Кутија Пекарница Кутија Cupcake Превозникот Cupcake Држачот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NUOBESTY 10pcs Cupcake Кутија Јасно се Прикаже Прозорец со Рачка Торта Кутија Пекарница Кутија Cupcake Превозникот Cupcake Држачот

10pcs Дизајниран Десерт Кутии Практични Тесто Кутии Преносни Торта Кутии.Преносни Кукла Превозникот плас

DEN 462.96
Индивидуални Cupcake Сад Превозникот Носителот Кутија Пластична Јасно Single -Cupcake контејнери-Cupcake превозникот-Пластични cupcake
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Индивидуални Cupcake Сад Превозникот Носителот Кутија Пластична Јасно Single -Cupcake контејнери-Cupcake превозникот-Пластични cupcake

【БЕЗБЕДНОСТ на ХРАНА】индивидуалните cupcake контејнери направени од Храна Одделение PET пластика, BPA FREE и м

DEN 961.44
NUOBESTY 4pcs Индивидуални Cupcakes Кутии Бела Хартија Cupcake Носителот Контејнери Превозникот Бела Кифла Подарок Кутии Внесува
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NUOBESTY 4pcs Индивидуални Cupcakes Кутии Бела Хартија Cupcake Носителот Контејнери Превозникот Бела Кифла Подарок Кутии Внесува

Јасно прозорецот ви овозможува брз преглед и да се прикаже, дршката е силна и практичен, лесен за носење.

DEN 582.96
Cupcake Кутии,24Pcs Преносни Индивидуални Хартија Cupcake Носителот Контејнери,Домот Зголеми Шема Тесто Торта Превозници со Прозорец
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cupcake Кутии,24Pcs Преносни Индивидуални Хартија Cupcake Носителот Контејнери,Домот Зголеми Шема Тесто Торта Превозници со Прозорец

【Премиум Материјалот】:Нашите кутии се изработени од екопријателски храна одделение картон хартија к

DEN 335.76
Дебела Kraft Хартија Cupcake Послужавник - 4 Пакет Cupcake Превозници Кутии за Свадба Партија Корист Cupcake Кифла Носителот Кутии
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дебела Kraft Хартија Cupcake Послужавник - 4 Пакет Cupcake Превозници Кутии за Свадба Партија Корист Cupcake Кифла Носителот Кутии

Kraft Хартија Послужавник Кутија без Капак со рачка и задржете 6 или 12 Cupcakes или Muffins.Погоден за cupcakes, muffins, п�

DEN 237.84
Yardwe Бела Јасно Торта Купола Кутии Cupcake Контејнери Превозници Торта Одбори Индивидуални Пластични Торта Колачи Кифла Чаши Случај
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Yardwe Бела Јасно Торта Купола Кутии Cupcake Контејнери Превозници Торта Одбори Индивидуални Пластични Торта Колачи Кифла Чаши Случај

заклучување на каналите и носители ќе го задржи сè во место и било, но лесен за употреба и да го затворит�

DEN 338.16
UPKOCH 10pcs 2 Шуплини Хартија Cupcake Кутија Десерт Контејнери Пекарски Торта Превозници за Домашен Десерт Продавница (Бела)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

UPKOCH 10pcs 2 Шуплини Хартија Cupcake Кутија Десерт Контејнери Пекарски Торта Превозници за Домашен Десерт Продавница (Бела)

Погоден за различни прилики, како на бебе туш, булчински туш, свадба, роденден, годишнина и Божиќ.Едноста

DEN 359.76
Cupcake Кутии,24Pcs Преносни Индивидуални Хартија Cupcake Носителот Контејнери,Домот Зголеми Шема Тесто Торта Превозници со Прозорец
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cupcake Кутии,24Pcs Преносни Индивидуални Хартија Cupcake Носителот Контејнери,Домот Зголеми Шема Тесто Торта Превозници со Прозорец

【Премиум Материјалот】:Нашите кутии се изработени од екопријателски храна одделение картон хартија к

DEN 335.76
Cabilock Преносни Торта Caddy Складирање Сад Сервер со Рачка Долго Торта Превозникот со Купола Пита Cupcake Кифла Чувар Сад
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cabilock Преносни Торта Caddy Складирање Сад Сервер со Рачка Долго Торта Превозникот со Купола Пита Cupcake Кифла Чувар Сад

Се користи за маса за да ги зачувувате и организирате вашите храна, или се занимаваат со мали нешта.Со ра

DEN 1065.60
Bakbania 50 Пакет Бела Cupcake Кутии Еден Cupcake Превозникот Контејнери Носители со Прозорецот и Инсерти за Пекарски Завиткување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bakbania 50 Пакет Бела Cupcake Кутии Еден Cupcake Превозникот Контејнери Носители со Прозорецот и Инсерти за Пекарски Завиткување

1.Она што Ќе Добиете : 50 x cupcake кутии+50 x cupcake внесува доволно количество да ги споделите со вашите пријател�

DEN 344.40
EnviroKitchen Индивидуални Cupcake Контејнери - 50 пакет - Пластовидно Садовите за Складирање со голема Купола - Јасно Расположливиот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EnviroKitchen Индивидуални Cupcake Контејнери - 50 пакет - Пластовидно Садовите за Складирање со голема Купола - Јасно Расположливиот

На врвот на секој сад има една локација за персоналните налепница да бидат поставени.Совршен за секоја �

DEN 335.76
HEMOTON 10pcs Хартија Cupcake Кутии Кифла Носителот Cupcake Превозникот Случај Кутија се Прикаже Прозорец за Пакување се Третираат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HEMOTON 10pcs Хартија Cupcake Кутии Кифла Носителот Cupcake Превозникот Случај Кутија се Прикаже Прозорец за Пакување се Третираат

Избрани високо квалитетни материјали, се безбедни за употреба.Завиткување кутии за партија третира ил�

DEN 1920.00
[25pcs] Cupcake Кутии 2 Празнина Контејнери,ЕДЕН ПОВЕЌЕ Cupcake Носителите на Превозникот за двајца со Insert & Рачки и ПВЦ Прозорец
 • Обновено
Ценетост на стоката:

[25pcs] Cupcake Кутии 2 Празнина Контејнери,ЕДЕН ПОВЕЌЕ Cupcake Носителите на Превозникот за двајца со Insert & Рачки и ПВЦ Прозорец

Со Прилично Силен КОРИСНА, Лесно Може да се Носат Заедно Да ги Споделите Вашите Вкусни Десерти Со Семејс

DEN 311.76
Бела Cupcake Кутии 6 Брои 9.8x6.7x3 Инчен Згусне 10 Поставува Cupcake Кутии со Инсерти Пекарница Кутии со Прозорецот Одговара 6 Cupcakes
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бела Cupcake Кутии 6 Брои 9.8x6.7x3 Инчен Згусне 10 Поставува Cupcake Кутии со Инсерти Пекарница Кутии со Прозорецот Одговара 6 Cupcakes

????Различни дизајни за : дизајнот на двете страни од кутијата може да се направи на полето посилни.Кутија

DEN 311.76