• Обновено
Телефон Планината Мобилен Телефон Држач за Автомобил одговара на Телефон Планината за iPhone X/8/7/6S/6 Плус/5S/5, Samsung Галакси S6 S5, Nexus 5X/6P, LG, HTC и Сите паметни телефони Мулти-?

Телефон Планината Мобилен Телефон Држач за Автомобил одговара на Телефон Планината за iPhone X/8/7/6S/6 Плус/5S/5, Samsung Галакси

Buyers rating:
DEN 727.20

Залиха

Т-заграда, клипот се користи full-лице за контакт switch дизајн, онолку колку што ќе допре пред пред може да се враќа, цврсто заклучување на љубов машина.Внатрешна заштита на животната средина силиконска заштита, high-end атмосфера, безбеден и сигурен.Не блокира линија на погледот, не заземаат простор.На база усвојува двострано допир дизајн, и површината на контактот е широк, кои ефикасно ја спречува мобилен телефон од тресење кога возите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно.".Име на производ : Т тип tuyere bracket Specifications : 88*60*100 MM (2.62*1.96*3.28 инчи) Нето тежина : 66g Материјал : PC + silicone Color : црна, црвена, портокалова, blue Use сцена : автомобил на воздух outlet Chuck опсег : 64-85 MM (2.09*2.78 инчен).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Kesoto Y Тип, Автомобил Мобилен Телефон Возење Заградата Кука, Стабилна, Универзална, Воздухот се Пропустливи 360 Степени Ротација,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Kesoto Y Тип, Автомобил Мобилен Телефон Возење Заградата Кука, Стабилна, Универзална, Воздухот се Пропустливи 360 Степени Ротација,

Лесен за употреба, само да се стави на телефонот во соодветна позиција да биде стабилна, едноставен и ле�

DEN 191.76
figatia Автомобил Телефон Планината Носителот ar Мобилен Телефон Држачот за Мобилен Телефон Држач за Телефон Ширина 56-91mm
 • Обновено
Ценетост на стоката:

figatia Автомобил Телефон Планината Носителот ar Мобилен Телефон Држачот за Мобилен Телефон Држач за Телефон Ширина 56-91mm

Боја : Црна;Големина : Прибл.105x130x60mm / 4.13x5.12x2.36in.максимална ширина на мобилен телефон екран 5691mm.Тоа може бр�

DEN 1536.00
Decvamix Телефон Монтажа за автомобил [Дебели случај & Тешки] 4 во 1 Автомобил Телефон Носителот на Планината Долго Рака Вшмукување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Decvamix Телефон Монтажа за автомобил [Дебели случај & Тешки] 4 во 1 Автомобил Телефон Носителот на Планината Долго Рака Вшмукување

9 Mpa бидете сигурни дека телефонот планината доволно силна за Вшмукување тест до 151 N сила бидете сигурни

DEN 407.76
Шофершајбната Автомобил Телефон Носителот на Универзал во Автомобил Видиме Носителот Застане за Автомобил Планината Телефон Стојат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Шофершајбната Автомобил Телефон Носителот на Универзал во Автомобил Видиме Носителот Застане за Автомобил Планината Телефон Стојат

Имајте и вие и вашиот телефон многу побезбедно и securer додека возите.Чување на екранот е видлив, во лулкат

DEN 1632.00
за Vivo Y19 Случај, WVYMX Тешко Назад Случај Покрие со Прстен Носителот Стојат Потпирачот Работа со Магнетни Автомобил Монтажа за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

за Vivo Y19 Случај, WVYMX Тешко Назад Случај Покрие со Прстен Носителот Стојат Потпирачот Работа со Магнетни Автомобил Монтажа за

Компатибилен со Vivo Y19,Не одговараат за друг телефон големина, ве Молиме проверете со вашиот телефон кога

DEN 1917.60
Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Потпирачот,Флорални Сончоглед 360 степени Ротирачки Прст Прстен Standas Мобилен Телефон Протезата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Потпирачот,Флорални Сончоглед 360 степени Ротирачки Прст Прстен Standas Мобилен Телефон Протезата

Материјал : флорални сончоглед мобилен телефон да ѕвони држачот е изработен од пластика (abs) панел + мета�

DEN 311.76
за Vivo Y81 Случај, WVYMX Тешко Назад Случај Покрие со Прстен Носителот Стојат Потпирачот Работа со Магнетни Автомобил Монтажа за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

за Vivo Y81 Случај, WVYMX Тешко Назад Случај Покрие со Прстен Носителот Стојат Потпирачот Работа со Магнетни Автомобил Монтажа за

Компатибилен со Vivo Y81,Не одговараат за друг телефон големина, ве Молиме проверете со вашиот телефон кога

DEN 861.60
VICSEED Телефон Автомобил Носителот Магнетни Возило на ретровизорот Телефон Планината, [6 Силни Магнети и Лесно се Инсталира] Универзален
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VICSEED Телефон Автомобил Носителот Магнетни Возило на ретровизорот Телефон Планината, [6 Силни Магнети и Лесно се Инсталира] Универзален

Се применуваат метална плоча под центар, па не е никакво влијание на безжични полнење).Издржливи Автомо�

DEN 671.76
Телефон Носител во Автомобил во Заградата е Погодна за Автомобил Воздух Излезот, Мобилен Телефон Навигација Поддршка Гравитацијата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Телефон Носител во Автомобил во Заградата е Погодна за Автомобил Воздух Излезот, Мобилен Телефон Навигација Поддршка Гравитацијата

Производ големина : 110x10x88mm.врз основа дизајн е многу стабилна.Кога уредот е поставен во држачот,тежината

DEN 2304.00
Премиум Автомобил Телефон планината со DF Стоки - Универзална Магнетни Алуминиум Легура Автомобил Телефон носителот, 360° на ротација.
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Премиум Автомобил Телефон планината со DF Стоки - Универзална Магнетни Алуминиум Легура Автомобил Телефон носителот, 360° на ротација.

✔ 360° ДИЗАЈН Со нашата 360° можете да го погледнете вашиот телефон да било поглед што го сакате, без да се

DEN 2078.40
[2021 Надгради]Cell Phone Држач за Автомобил, Безжично Полнење во Автомобил Телефон Држачот за Монтирање за Паркирање на Воздухот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

[2021 Надгради]Cell Phone Држач за Автомобил, Безжично Полнење во Автомобил Телефон Држачот за Монтирање за Паркирање на Воздухот

【Smart отворање и затворање, една рака операција】Уникатен дизајн, полесно да ги собереш и да се стави дол�

DEN 815.76
SOGA Универзална Чаша Носителот Телефон Планината Прилагодливи Gooseneck Лулка Автомобил Монтажа за Мобилен Телефон Sony Xperia 1/5/10
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SOGA Универзална Чаша Носителот Телефон Планината Прилагодливи Gooseneck Лулка Автомобил Монтажа за Мобилен Телефон Sony Xperia 1/5/10

SOGA Чаша Носителот Автомобил Планината.Овој флексибилен gooseneck нуди 360 степени ротациона.Универзална fitment

DEN 360.00
Метал Телефон Клип за Магнет Автомобил Планината, ZRCVHCUA Метал Телефон Стегач за Сите Магнетни Автомобил Телефон Носители [Pan
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Метал Телефон Клип за Магнет Автомобил Планината, ZRCVHCUA Метал Телефон Стегач за Сите Магнетни Автомобил Телефон Носители [Pan

7 7 инчи и телефон случаи (✘НЕ одговара со : Дебела случаи како ВоеноОдделение Случај, Паричник Случај и �

DEN 383.76
QOHG Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна Стапка Заклучување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QOHG Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна Стапка Заклучување

Силна вшмукување чаша едноставно собори.Лесно прилагодлив на секој агол за практично користење.Мост ди

DEN 292.80
Bling Кристал Автомобил Телефон Планината Носителот,MoreChioce Универзал Ер Пропустливи Мобилен Телефон Cradles Месеци 360°Прилагодливи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bling Кристал Автомобил Телефон Планината Носителот,MoreChioce Универзал Ер Пропустливи Мобилен Телефон Cradles Месеци 360°Прилагодливи

Материјал : Направен од вештачки кристал, кој е модерен и великодушни.Rotatable : Мултифункционален ротирачк

DEN 479.76
ZIQIDONGLAI Автомобил Телефон Планината Автомобил Телефон Носителот Ултра Стабилен Автомобил Пропустливи Телефон Планината Универзална
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZIQIDONGLAI Автомобил Телефон Планината Автомобил Телефон Носителот Ултра Стабилен Автомобил Пропустливи Телефон Планината Универзална

прилагодливи агол на гледање : автомобил телефон носителот телескопски рака и може да се стожерот нагор

DEN 2052.00