• Обновено
Промотивни Обичај Притисни Поп Confetti Poppers Прилагодено Партија Материјали Персоналните Свадба, Роденден Бебе Туш Булчински Годишнината Партија Poppers Подарок Им Даде

Промотивни Обичај Притисни Поп Confetti Poppers Прилагодено Партија Материјали Персоналните Свадба, Роденден Бебе Туш Булчински Годишнината

Buyers rating:
DEN 516.00

Залиха

Лесно Ракување : Едноставно им Помогнам толку брзо како што можете да.Направи Confetti ткиво летаат над вашата страна.Еколошки : Овие Confetti Попер се изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН и ЕКО-хартија.Големи Печатење Област : 3.5" W x 2.1" H, Совршен брендирање објектот за да даде aways со вашите клиенти или вашиот личен подарок за вашите пријатели и семејство.Refillable : може да се рефил овие притисни поп со нови confetti ливчиња.Сврти : 10-15 дена по примерок одобрување.Confetti Попер : им Помогнам на confetti Попер во еден важен момент за да се донесе на партијата на највисоко атмосфера.Шарени парчиња хартија и среќен сцена е совршен натпревар.Широко се Користи : Одлична за роденден,бебето тушеви, свадби, graduations, годишнини,Благодарение Давање Ден,Божиќ ден, Нова Година,корпоративни настани партија.Материјал : Еднократно пластични контејнери и ткиво хартија(Темно Сина,Светло Сина,розова,црна,glod,црвена,зелена).Прилагодување Процес : Step1. Изберете ја вашата омилена бои и место цел.Step2. Испратете ни го вашиот дизајн/уметнички дела во PDF/AI формат преку е-маил.Step3. Виртуелна доказ на вашиот дизајн ќе биде испратена назад до вас за одобрување пред производство.Чекор 4. Пред-производство примерок фото ќе бидат испратени до вас преку е-пошта за одобрување.Чекор 4. Маса prodcution врз основа на одобрени живеат примерок фотографија.Step5. Брод стоки по производство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Промотивни Обичај Притисни Поп Confetti Poppers Прилагодено Партија Материјали Персоналните Свадба, Роденден Бебе Туш Булчински Годишнината
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Промотивни Обичај Притисни Поп Confetti Poppers Прилагодено Партија Материјали Персоналните Свадба, Роденден Бебе Туш Булчински Годишнината

Лесно Ракување : Едноставно им Помогнам толку брзо како што можете да.Направи Confetti ткиво летаат над ваша

DEN 590.40
Еве За 60, Избрани Роденден Confetti 1.2 Оз.
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Еве За 60, Избрани Роденден Confetti 1.2 Оз.

1 пакување од тука е 60 избрани роденден confetti.Содржи 1 2 унци на избрани confetti.Го прослават вашиот роденден �

DEN 2203.20
Промотивни Обичај Притисни Поп Confetti Poppers Прилагодено Партија Материјали Персоналните Свадба, Роденден Бебе Туш Булчински Годишнината
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Промотивни Обичај Притисни Поп Confetti Poppers Прилагодено Партија Материјали Персоналните Свадба, Роденден Бебе Туш Булчински Годишнината

Лесно Ракување : Едноставно им Помогнам толку брзо како што можете да.Направи Confetti ткиво летаат над ваша

DEN 357.60
Големата Точка на Среќа за Возрасни, 80 Роденден - Злато - Роденден Гигант Круг Confetti - Партија Украси - Големи Confetti Брои
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Големата Точка на Среќа за Возрасни, 80 Роденден - Злато - Роденден Гигант Круг Confetti - Партија Украси - Големи Confetti Брои

Add to бележник страници откако партијата е завршена.НАПРАВЕНИ ВО САД : Возрасни, 80 Роденден Злато Партиј�

DEN 239.76
Confetti Број 100 Злато - Мало Пакување 7998 QS0
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Confetti Број 100 Злато - Мало Пакување 7998 QS0

КЛИКНЕТЕ : "Посета на Џими Jems Продавница" линк до врвот за да ја посетите нашата ПРОДАВНИЦА со над 500 Confetti

DEN 131.76
WERISE 4pcs 12in Confetti Топови Партија Сребрена Металик Confetti Попер со Компримиран Воздух за Роденден, Свадба празнувања Партија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WERISE 4pcs 12in Confetti Топови Партија Сребрена Металик Confetti Попер со Компримиран Воздух за Роденден, Свадба празнувања Партија

На топови внатре е само компримиран воздух, управувано и НЕ е огномет.Вие сте сигурни да се wow пријателит

DEN 1142.40
Konsait 1500pcs/ 2.8 МЛ Црвено Сребро Срцето Confetti Срцето Sequin Микс Срце Љубов Партија Confetti за Денот на Вљубените Оркестарот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Konsait 1500pcs/ 2.8 МЛ Црвено Сребро Срцето Confetti Срцето Sequin Микс Срце Љубов Партија Confetti за Денот на Вљубените Оркестарот

измешани заедно ќе се донесе многу романтични,слатка и специјална атмосфера на вашиот Денот на Вљубени�

DEN 287.76
100 Парчиња Златен Љубов Табела Confetti Сјајот Љубовни Писма Табела Confetti Љубов Табела Растера Романтична Свадба Декорација за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

100 Парчиња Златен Љубов Табела Confetti Сјајот Љубовни Писма Табела Confetti Љубов Табела Растера Романтична Свадба Декорација за

Пакет се вклучени : ќе добиете 100 парчиња на злато љубов confetti, што е доволно за да ги задоволат вашите раз�

DEN 170.16
LIANGCHEN 50Pcs Свадба Confetti Шишарки, Гроздобер Цвет Petal Конуси Валани Хартија Носителот Стојат Фах Бонбони Подарок Кутии за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LIANGCHEN 50Pcs Свадба Confetti Шишарки, Гроздобер Цвет Petal Конуси Валани Хартија Носителот Стојат Фах Бонбони Подарок Кутии за

Изработени од бела чипка хартија doilies, таписерии и елегантен.Големина : стан.14x14cm / 5.51x5.51inch.Со лепило чешм�

DEN 1939.20
Сјајот Хартија Confetti Ѕвезда и Месечина за Табела Свадба, Роденден Eid Партија Декорација, 1.2 инч во Дијаметар(Злато,Сребро,200pc)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сјајот Хартија Confetti Ѕвезда и Месечина за Табела Свадба, Роденден Eid Партија Декорација, 1.2 инч во Дијаметар(Злато,Сребро,200pc)

Eid Ден Ѕвезда и Месечина Хартија Confetti 200pc confetti,златен сјај на месечината, сребрен сјај ѕвезда confetti,секој �

DEN 191.76
240 Парчиња Сина Розово Злато Бебе Туш Родова Открие Табела Confetti Облека Confetti Круг Confetti за Бебе Туш Родова Открие Роденден
 • Обновено
Ценетост на стоката:

240 Парчиња Сина Розово Злато Бебе Туш Родова Открие Табела Confetti Облека Confetti Круг Confetti за Бебе Туш Родова Открие Роденден

Пакетот вклучува : 20 Парчиња Сина Облека Confetti ,20 Парчиња Розова Облека Confetti ,20 Парчиња Злато Облека Confetti ,

DEN 239.76
Големата Точка на Среќа Светло Сина Град - Најдоброто Допрва Доаѓа - Светло Сина 2022 Дипломирањето Партија - Партија Украси - Големи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Големата Точка на Среќа Светло Сина Град - Најдоброто Допрва Доаѓа - Светло Сина 2022 Дипломирањето Партија - Партија Украси - Големи

Светло Сина Град Најдобро е Сепак да Дојде Гигант Круг Confetti ВКЛУЧУВА 27 голем град партија confetti.Светло С�

DEN 239.76
EMAAN Среќен Роденден Confetti се Зголеми Златна и Сребрена Фолија Роденден Шарени Sequins, Партија Табела Растера Декорација Исклучителна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EMAAN Среќен Роденден Confetti се Зголеми Златна и Сребрена Фолија Роденден Шарени Sequins, Партија Табела Растера Декорација Исклучителна

Среќен роденден confetti, розово злато и сребро 60 грама на исклучителна роденден confetti, метал фолија confetti.На �

DEN 181.92
MiKoom Денот на Вљубените Декорација Срце Облик Ливчиња, 500 Компјутери Срцето Confetti Шарени Срцето Сунѓерот Ливчиња за Свадба,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MiKoom Денот на Вљубените Декорација Срце Облик Ливчиња, 500 Компјутери Срцето Confetti Шарени Срцето Сунѓерот Ливчиња за Свадба,

Денот на вљубените Декорација Ливчиња : Нашата љубов confetti petal декорација ќе додадете атмосфера за претс�

DEN 335.76