• Обновено
XYSQWZ Кујна & Diningceramic Condiment Садови Зачин Служат Тегли Поставите Леќата Контејнер со Служи со Капак Лажица и Лента (Розева)

XYSQWZ Кујна & Diningceramic Condiment Садови Зачин Служат Тегли Поставите Леќата Контејнер со Служи со Капак Лажица и Лента (Розева)

Buyers rating:
DEN 2114.40

Залиха

Совршен за чување на мирудии, мали закуски, hors d'oeuvres, шеќер, црн пипер, сол.Убава Keramik служат фах вклучува 3 керамички чаши, капаци и лажици.Додава еден допир на чисти елегантен стил на вашиот модерен дом.Тоа е совршен housewarming подарок.Комбинацијата на керамички е издржлив и анти-корозија;дупка да се одржи лажица и со капак.Капакот е dustproof.ИМАТЕ ПРАШАЊЕ - Ние нудиме : Пријателски германски или англиски јазик за услуги на клиентите во рок од 12 часа, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Керамички Condiment Тенџере Поставите дава вашата кујна на повеќе организирани изглед.Овие три складиштата со капак и со лажица се направени Metall und Керамички Материјал.ТЕХНИЧКИ ДЕТАЛИ : - Материјал : метал и керамички - Боја : зелена и розова - Производ големина : - Јар : прибл. 11 x 8.5 cm /4.33 x 3.35 инчен - Плоча : прибл. 33.2x10.5x3.3cm / 13.07 x 4.13 x 1.3 инчен - Лажици : прибл. 13cm / 5.12 инчен ОБЕМОТ НА ИСПОРАКА : 1 х зачин тегла поставите СОВЕТИ : ве Молиме овозможи 1-3cm грешки поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека не ум пред цел.ГАРАНЦИЈА & сервисот за : - ИМАМ ЕДНО ПРАШАЊЕ - Ние нудиме : во рок од 12 часа пријателски германски или англиски јазик, клиент сервис, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. - ПРИМЕНИ НЕИСПРАВНИ производи - Ние нудиме : Проблем-слободен 18 месеци пари назад / замена гаранција, нема повеќе да се грижи!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Crysdaralovebi 3pcs Нордиските Керамички Леќата Тегла со Дрвени Капак и Лажица Складирање Сад Condiment Тегли Керамички Леќата Рек
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Crysdaralovebi 3pcs Нордиските Керамички Леќата Тегла со Дрвени Капак и Лажица Складирање Сад Condiment Тегли Керамички Леќата Рек

Потекло : CN(Потекло).Стил : Модерна.Материјал : Керамички.Боја : Бела / Сива / Зелена.Облик : Цилиндрични.П

DEN 1387.20
Керамички Леќата Тенџере Поставите Комбинација Кујнски Апарати За Домаќинство Леќата Кутија Леќата Шише Сол Shaker
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Керамички Леќата Тенџере Поставите Комбинација Кујнски Апарати За Домаќинство Леќата Кутија Леќата Шише Сол Shaker

Висок квалитет : направен од висококвалитетна хранаодделение материјали, без BPA, нема штетни материи.Из�

DEN 331.20
Condiment шишиња Дома Стакло Леќата Тегла Донесе Лажица Кујна Обезбедува Транспарентен Масло Може Со Капак Влага-Доказ Сол Шеќер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Condiment шишиња Дома Стакло Леќата Тегла Донесе Лажица Кујна Обезбедува Транспарентен Масло Може Со Капак Влага-Доказ Сол Шеќер

Тоа не само што изгледа добро, но, исто така, има силна practicability и добра запечатување, влагадоказ, антикор�

DEN 446.40
Condiment шишиња Керамички Леќата Може да Кујна Складирање BottlesTank Поставите Сол Shaker Шеќер Сад Зачин Тегла (Боја : Бела една
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Condiment шишиња Керамички Леќата Може да Кујна Складирање BottlesTank Поставите Сол Shaker Шеќер Сад Зачин Тегла (Боја : Бела една

Тоа не само што изгледа добро, но, исто така, има силна practicability и добра запечатување, влагадоказ, антикор�

DEN 2181.60
Сина и бела леќата тенџере, пилешко сад, леќата шише, соја сос, оцет, сол тенџере, toothpick кутија, chopstick цевка, чили тенџере,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сина и бела леќата тенџере, пилешко сад, леќата шише, соја сос, оцет, сол тенџере, toothpick кутија, chopstick цевка, чили тенџере,

Висок квалитет : направен од висококвалитетна хранаодделение материјали, без BPA, нема штетни материи.Из�

DEN 1612.80
5pcs по Сет Бела Керамички со Бамбус Капак, Леќата Кутија Condiment Садови, Керамички Шеќер Сад со Капаци и Лажици, Сад Зачин Тегла
 • Обновено
Ценетост на стоката:

5pcs по Сет Бела Керамички со Бамбус Капак, Леќата Кутија Condiment Садови, Керамички Шеќер Сад со Капаци и Лажици, Сад Зачин Тегла

Овие три складиштата со капак и со лажица се направени со бели керамички материјал.Бел шеќер носителот �

DEN 815.76
TJLSS Природни Бамбус Капак и Фах Зачин Тегла,Порцелански Condiment Сад Керамичка Зачин Шеќер Тегли Сад Леќата Кутија со Керамички
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TJLSS Природни Бамбус Капак и Фах Зачин Тегла,Порцелански Condiment Сад Керамичка Зачин Шеќер Тегли Сад Леќата Кутија со Керамички

Може да се користи за да се одржи голем број на зачини : бибер, шеќер, сол, зачини, пилешко супа во прав, пч�

DEN 3510.48
TJLSS Црна Леќата Шише Керамички Леќата Тегла,Домаќинство Сол Shaker Масло Шише Кујна Материјали Леќата Кутија Сет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TJLSS Црна Леќата Шише Керамички Леќата Тегла,Домаќинство Сол Shaker Масло Шише Кујна Материјали Леќата Кутија Сет

Посебни канти и голем капацитет : кујната има уредно, и три лименки се сместени одделно, која може да сод�

DEN 1063.20
Леќата Сад, од не ' Рѓосувачки Челик Против пролизгување Цилиндрични Condiment Тенџере Мулти-Цел за Сол за Ресторани за Храна Продавница
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Леќата Сад, од не ' Рѓосувачки Челик Против пролизгување Цилиндрични Condiment Тенџере Мулти-Цел за Сол за Ресторани за Храна Продавница

Уникатен изглед со пескарење и цртање процес, стилски и убави.Запечатување маска, прашина и доказ.Опрем�

DEN 1483.20
KKMUYBVDG Керамички Тенџере Шеќерот, Сол Monosodium Глумат Тенџере, Леќата Тенџере, Леќата Кутија, апарати за Три Парче Сет Зачин
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KKMUYBVDG Керамички Тенџере Шеќерот, Сол Monosodium Глумат Тенџере, Леќата Тенџере, Леќата Кутија, апарати за Три Парче Сет Зачин

Матирано глазура порцелан е тешко и тешка.Парична казна изработка, двојно уво дизајн, рафинирани глина,

DEN 2506.32
DFGDH Кујна Зачин тегла Поставите Керамички Condiment Тегла Кујна Материјали Домаќинство Condiment Кутија Сет Condiment Тегла Постави
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DFGDH Кујна Зачин тегла Поставите Керамички Condiment Тегла Кујна Материјали Домаќинство Condiment Кутија Сет Condiment Тегла Постави

Тоа е направен од висококвалитетен материјал и може да се користи за долго време.Модерно дизајнирани по

DEN 1873.92
Cabilock 1 Сет 3-Ниво Бамбус Тројно Сол Кутија Кујна Поделени Зачин Ротирачки Држач Дрво Сол Леќата Тегла Шеќер Сад со Завртување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cabilock 1 Сет 3-Ниво Бамбус Тројно Сол Кутија Кујна Поделени Зачин Ротирачки Држач Дрво Сол Леќата Тегла Шеќер Сад со Завртување

Направени од природата бамбус материјал за долго време и екопријателски употреба.Овозможува зачини за

DEN 587.76
SWOMMOLY Стакло Зачин Тегли 4OZ Плоштадот Зачин Шишиња, 12 Празни Леќата Контејнери со Херметички Капа, се Прелива/кваси Shaker Капак,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SWOMMOLY Стакло Зачин Тегли 4OZ Плоштадот Зачин Шишиња, 12 Празни Леќата Контејнери со Херметички Капа, се Прелива/кваси Shaker Капак,

Заврши 4 мл плоштадот леќата контејнери сет : 12 чисто стакло зачин шишиња со shaker капаци се погодни да се с

DEN 1269.60
Црн пипер Сол Шише, Леќата Тенџере Погодно Да се Користи Нерѓосувачки Челик Лесно Да се Прелива за Шлаг Шеќер во Прав за СКАРА
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Црн пипер Сол Шише, Леќата Тенџере Погодно Да се Користи Нерѓосувачки Челик Лесно Да се Прелива за Шлаг Шеќер во Прав за СКАРА

Со капак дизајн, лесно да се користи.Мали димензии и лесен, лесно за чување и носат.Лесен за употреба, лес

DEN 266.16
Бамбус Зачини Контејнери, Сол Кутија со Лажица, Кујна Сол Визбата, Сол И црн Пипер Чаши Складирање Сад со Завртување Магнетни Капак
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бамбус Зачини Контејнери, Сол Кутија со Лажица, Кујна Сол Визбата, Сол И црн Пипер Чаши Складирање Сад со Завртување Магнетни Капак

✅Два Оддел : Дизајниран во кутија со двојно комори, која може да се сместат разни мирудии одеднаш, како ш

DEN 359.76
SHUUY Шеќер Сад за Складирање Тегла Леќата Тенџере Стаклена Тегла Сад Condiment Зачин Кутија за Носител со Капак и Лажица (Боја :
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHUUY Шеќер Сад за Складирање Тегла Леќата Тенџере Стаклена Тегла Сад Condiment Зачин Кутија за Носител со Капак и Лажица (Боја :

Еден сет вклучуваат една тегла со капак, една лажица.Леќата тегла со уникатен дизајн ќе донесе некои сме

DEN 6275.52
DEAYOU 3 Pack Порцелански Condiment Тегла со Капак и Лажица, Керамички Сол и црн Пипер Контејнери со Бамбус Дрво Послужавник, Бела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DEAYOU 3 Pack Порцелански Condiment Тегла со Капак и Лажица, Керамички Сол и црн Пипер Контејнери со Бамбус Дрво Послужавник, Бела

Вредност Пакет и Соодветна Големина : Пакетот вклучува 3 пакети од порцелан condiment тегли со појавување на

DEN 479.76