• Обновено
Tatjacket Тетоважа прикривање на Concealer Ракав, Горниот дел на Раката или Теле покриеност, UPF 50 Заштита, се Лизга Слободни, за Мажи & Жени (Унисекс), 2 Пакет МЕДИУМ, ТЕН

Tatjacket Тетоважа прикривање на Concealer Ракав, Горниот дел на Раката или Теле покриеност, UPF 50 Заштита, се Лизга Слободни, за

Buyers rating:
DEN 430.80

Залиха

2 ракави по пакет!Достапно во 3 различни големини.Мазна и сокриени шевовите за чист изглед.Ткаенина мешавина има мат финиш, не е сјајна.Не се лизга gripper горниот дел од ткаенината, па од ракав останува да се стави. 50 заштита од сонце за вашиот грб.Оригиналниот Ајк јакна среден тен од Tatjacket е совршен за тетоважа одржување, aftercare и прикривање.Задржи оние тетоважи чиста и сјајна и ако вашето работно место бара прикривање, Tatjacket има.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Лузна Скрие Лента, За Еднократна Употреба Лузна Concealer Кожата Blemish Покрие Селотејп Да Се Скрие Водоотпорен Patch За Скрие Кожата(2)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Лузна Скрие Лента, За Еднократна Употреба Лузна Concealer Кожата Blemish Покрие Селотејп Да Се Скрие Водоотпорен Patch За Скрие Кожата(2)

【Невидливи Дизајн】 На тетоважа и blemish лента е ултратенок месообоени печат.За разлика од очигледно лент

DEN 189.36
6 КОМПЈУТЕРИ Темни Кругови Третман Мулти-Користете Concealer пен, се Прашувам Concealer Молив Тробојка, Професионална Шминка Опфатени
  • Обновено
Ценетост на стоката:

6 КОМПЈУТЕРИ Темни Кругови Третман Мулти-Користете Concealer пен, се Прашувам Concealer Молив Тробојка, Професионална Шминка Опфатени

❀Concealer молив : Опфаќа, коригира и континуирано несовршености на кожата, како на нерамна тонот на кожата �

DEN 167.52
Concealer Крем, Целосна Покриеност Concealer Крем Шминка, Долготрајни Водоотпорен Мат Мазна Concealer Пенкалата, Заличи Bronzer Concealer
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Concealer Крем, Целосна Покриеност Concealer Крем Шминка, Долготрајни Водоотпорен Мат Мазна Concealer Пенкалата, Заличи Bronzer Concealer

♛♛ Долготрајна Шминка : Многу лесно да се примени.Прилично сјај, високо сјаен финиш и нежност ќе ви даде

DEN 480.00
Лузна Покривање на Налепница, Тетоважа Прикривање, Водоотпорен Пропустот Лента, се Покрие Тетоважи, Лузни, birthmarks, за Рака Нога
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Лузна Покривање на Налепница, Тетоважа Прикривање, Водоотпорен Пропустот Лента, се Покрие Тетоважи, Лузни, birthmarks, за Рака Нога

Широк Спектар На Апликации : Лузна покривање на лента е погодна за рацете, нозете, лицето, прстите, врато�

DEN 1574.40
Тетоважа Прикривање На Шминка Водоотпорен, Тетоважа Прикривање На Шминка Водоотпорен, Лузна Concealer Козметички Организаторите Професионални
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Тетоважа Прикривање На Шминка Водоотпорен, Тетоважа Прикривање На Шминка Водоотпорен, Лузна Concealer Козметички Организаторите Професионални

Ефикасна формула на природни суштина, не му наштети на кожата.Криење на вашиот дамки, лузни, birthmarks и тето

DEN 330.96