• Обновено
Aloris Алатка AT115-8L Профилирање Алатка Носителот

Aloris Алатка AT115-8L Профилирање Алатка Носителот

Buyers rating:
DEN 6168.00

Залиха

Aloris Профилирање Алатка Носителот AT115-8 L. 6" Точка Должина.Aloris Профилирање Алатка Носителот AT115-8 L.Единствена заклучување на уредот која врши двонасочна сила на вметнете : надолни и тесни против рамо за да се обезбеди цврста, позитивна седење.Вметнете избор одредува позитивни или негативни гребло вртење.Носителите обезбедени како што е прикажано помалку карбид влошки.Accommodates стандард дијамант форма влошки.Десната рака верзија; исто така достапни на левата рака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Директно месо тело Collet Чак Носителот, Коси Collet Чак Носителот Добра Текстура CNC Мелничката Продолжување Род Земјата за CNC
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Директно месо тело Collet Чак Носителот, Коси Collet Чак Носителот Добра Текстура CNC Мелничката Продолжување Род Земјата за CNC

Тоа ја намалува употребата на продолжување алатки, која ги намалува трошоците и ја зголемува ефикаснос�

DEN 434.16
Aloris Алатка EA-6 Повеќе Алатка Носителот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Aloris Алатка EA-6 Повеќе Алатка Носителот

Разноврсна, идеален за повторлива работа : за банда setup прозорци или форма алатка.Нуди доверлив, траен кв

DEN 9912.00
Yakamoz 1/4 Инчи месо тело Рутер Collet Продолжување Мелење Машина Малку Род Чак Extender Адаптер Протега Дополнителни 2-1/4 за 1/4
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Yakamoz 1/4 Инчи месо тело Рутер Collet Продолжување Мелење Машина Малку Род Чак Extender Адаптер Протега Дополнителни 2-1/4 за 1/4

Забелешка : ве Молиме менгеме месо тело во право место, да не го користите со рутер битови кои сечење диј�

DEN 304.56
4 Парчиња 1/2 Инчи да 1/4 Инчи Рутер Collet Намалување Ракав Алатка Малку, месо тело Редуктор Намалување Малку, Црни Високи Јаглероден
  • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Парчиња 1/2 Инчи да 1/4 Инчи Рутер Collet Намалување Ракав Алатка Малку, месо тело Редуктор Намалување Малку, Црни Високи Јаглероден

Доволно количество : ќе добиете 4 рутер collet намалување ракав алатка битови, доволни количини ќе се олесн�

DEN 215.76