• Обновено
5mm Дијаметар на Цврсти Карбид Chucking Reamer, H8 Волфрам Карбид Струг Машина Reamer 4 Директно Флејта, Круг месо тело Мелничката Алатка за Сечење, Погоден за не ' Рѓосувачки Чел

5mm Дијаметар на Цврсти Карбид Chucking Reamer, H8 Волфрам Карбид Струг Машина Reamer 4 Директно Флејта, Круг месо тело Мелничката

Buyers rating:
DEN 179.76

Залиха

Карбид Директно Ритам Reamer, Целата Е Направена Од 55 Степен И Висок Квалитет На Волфрам Челик, Прецизност Прецизност, Висока Отпорност На Топлина, Остар И Носат-Отпорни, Издржливи.На Каналите Е Цпу Машински, Мазна, Ниска Чип На Корозија, Висока Цврстина, Висока Прецизност, Погоден За Преку-Дупка Обработка.Тоа Донесува Соодветни Негативни Гребло Агол Дизајн, Кој Ги Зема Предвид Сила И Острина На Сечење На Работ.Во Исто Време, Голем Јадрото Со Дијаметар Е Донесен Да Ја Подобри Ригидност На Алатка И Да Се Направи Стабилна Во Сечење И Чип Отстранување.Со Голем Капацитет Чип Flute, Сечење Сила, Чип Празнење Повеќе Непречено, За Да Се Постигне Висока Ефикасност Обработка Workpieces Со Поголема Прецизност И Сјај.На Chamfered Изгледот На Дршката Го Прави Полесно Да Се Стега, На Chamfer Е Мазна И Сјајна, На Изработка Е Одличен, Круг И Цврсти, Убава И Практична.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Seco 36839 Модуларен Reamer Грла, Број на Моделот на Компатибилност PM08B, 22 mm Глава Дијаметар, 0.8661 Децимална Инчи Глава Дијаметар
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Seco 36839 Модуларен Reamer Грла, Број на Моделот на Компатибилност PM08B, 22 mm Глава Дијаметар, 0.8661 Децимална Инчи Глава Дијаметар

Број на модел на Компатибилност PM08 B, Глава Дијаметар (mm) 22, Глава Дијаметар (Децимална Инчи) 0.8661, Flute Тип П�

DEN 11323.20
Seco 36830 Модуларен Reamer Грла, Број на Моделот на Компатибилност PM07B, 13 mm Глава Дијаметар, 0.5118 Децимална Инчи Глава Дијаметар
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Seco 36830 Модуларен Reamer Грла, Број на Моделот на Компатибилност PM07B, 13 mm Глава Дијаметар, 0.5118 Децимална Инчи Глава Дијаметар

Број на модел на Компатибилност PM07 B, Глава Дијаметар (mm) 13, Глава Дијаметар (Децимална Инчи) 0.5118, Flute Тип П�

DEN 10622.64
Seco 75118 Модуларен Reamer Грла, Број на Моделот на Компатибилност PM07B, 15 мм Глава Дијаметар, 0.5906 Децимална Инчи Глава Дијаметар
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Seco 75118 Модуларен Reamer Грла, Број на Моделот на Компатибилност PM07B, 15 мм Глава Дијаметар, 0.5906 Децимална Инчи Глава Дијаметар

Број на модел на Компатибилност PM07 B, Глава Дијаметар (mm) 15, Глава Дијаметар (Децимална Инчи) 0.5906, Flute Тип П�

DEN 7497.84