• Обновено
Promaster Чекор До Прстен 58mm-62mm

Promaster Чекор До Прстен 58mm-62mm

Buyers rating:
DEN 2352.00

Залиха

Чекор До вашиот 58mm леќа за да користите 62mm филтер.PROMASTER Повлекува Прстени се совршен додаток на вашата колекција на фотографска опрема.Користете ги со специјални ефекти филтри и додавање на леќи да конвертирате леќа со еден навој дијаметар на филтер или конверзија леќа со друг.PROMASTER Повлекува Прстени се прецизност бланширан и дизајнирана за да ви дадат години на сигурен сервис.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Kenko 2665 37-46 Чекор До Прстен - Црна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Kenko 2665 37-46 Чекор До Прстен - Црна

Дозволува употреба на филтри со поголем навој дијаметар од пред објективот.Првиот број е големината на

DEN 262.80
Пробив Фотографија 52mm да 62mm Чекор-Up Леќа Адаптер Прстен за Филтри, Направени на CNC Машински Месинг со Мат Црна Electroplated
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пробив Фотографија 52mm да 62mm Чекор-Up Леќа Адаптер Прстен за Филтри, Направени на CNC Машински Месинг со Мат Црна Electroplated

CNC МАШИНСКИ МЕСИНГ АДАПТЕР ПРСТЕН : Ние производство овој чекорup прстен со месинг и потоа се применува н�

DEN 432.00
Пробив Фотографија 58mm да 62mm Чекор-Up Леќа Адаптер Прстен за Филтри, Направени на CNC Машински Месинг со Мат Црна Electroplated
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пробив Фотографија 58mm да 62mm Чекор-Up Леќа Адаптер Прстен за Филтри, Направени на CNC Машински Месинг со Мат Црна Electroplated

CNC МАШИНСКИ МЕСИНГ АДАПТЕР ПРСТЕН : Ние производство овој чекорup прстен со месинг и потоа се применува н�

DEN 238.80
Fotodiox 28mm за да 58mm Чекор-Up Прстен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Fotodiox 28mm за да 58mm Чекор-Up Прстен

За адаптација 58mm филтри за да се објективи со Ø 28mm филтер тема.Погоден за пристап поширок спектар на фил�

DEN 190.80