• Обновено
BEDDYB Аеробик Чекор Платформа Steppers за Вежбање Risers за Кардио & Сила за Обука за Мажи & Жени Затворен Вежбање Фитнес,Црна

BEDDYB Аеробик Чекор Платформа Steppers за Вежбање Risers за Кардио & Сила за Обука за Мажи & Жени Затворен Вежбање Фитнес,Црна

Buyers rating:
DEN 410.40

Залиха

Горат на прекумерната масти, ќе ја подобри вашата физичка состојба, и се обучуваат вашиот координација.Фитнес, аеробик steppers можат да се сместат на корисниците на сите фитнес нивоа за да се помогне во зголемување на издржливоста, силата и да се подобри општата состојба на организмот.Не се лизга нозе обезбеди стабилност и заштита на подот од оштетување.Анти-пропадна и влијание-отпор карактеристики го прават тоа повеќе стабилна и безбедна во текот на кардио вежби.Работат надвор со вашиот бутовите, половината, стомакот, и хип мускулите.Вежба чекор платформа со трајни, долго-траен.[Прилагодлива Висина] вежба чекор платформа доаѓа, може да се прилагоди на висината врз основа на вашиот тренингот intensities и фитнес цели.Можете да го извршите аеробна вежба насекаде во канцеларија или дома, или дури и донесе аеробна stepper на вашите пријатели' куќа за група вежби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Teerwere Stepper Одбор 68cm Чекори Одбор 3 Ниво Stepper Одбор Прилагодливи Фитнес Тренингот Јога Пилатес е Фитнес Отстранлив Чекор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Teerwere Stepper Одбор 68cm Чекори Одбор 3 Ниво Stepper Одбор Прилагодливи Фитнес Тренингот Јога Пилатес е Фитнес Отстранлив Чекор

Со својот здрав изградба и силна товарот капацитет,па можете да бидете безбедно на тоа.Прилагодлива вис

DEN 1224.00
Teerwere Stepper Одбор Јога Тренингот Прилагодливи Чекор Пораст Блокови Вежба 3 Ниво Отстранлив Фитнес, Пилатес за Домашна Фитнес,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Teerwere Stepper Одбор Јога Тренингот Прилагодливи Чекор Пораст Блокови Вежба 3 Ниво Отстранлив Фитнес, Пилатес за Домашна Фитнес,

Со својот здрав изградба и силна товарот капацитет,па можете да бидете безбедно на тоа.РАЗНОВРСНА ТРЕНИ

DEN 1740.00
Ден 1 Фитнес, Аеробик Вежба Прилагодливи Чекор Платформа-28 Коло Големина Чекор ИЛИ 42Здравствен Клуб Големина со Прилагодливи Risers
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ден 1 Фитнес, Аеробик Вежба Прилагодливи Чекор Платформа-28 Коло Големина Чекор ИЛИ 42Здравствен Клуб Големина со Прилагодливи Risers

ПРЕМИУМ 28 IN x 14 IN ЧЕКОР ПЛАТФОРМА : Карактеристики компактен 28in x 14in не се лизга површина, безбедно пренос

DEN 372.00
SPORFIT Аеробик Чекор Платформа за Вежбање w/Risers,Тренингот Чекор Висина Прилагодливи 5-7-9,Фитнес Чекор £ 450 Капацитет,Не се
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SPORFIT Аеробик Чекор Платформа за Вежбање w/Risers,Тренингот Чекор Висина Прилагодливи 5-7-9,Фитнес Чекор £ 450 Капацитет,Не се

【3 Ниво Висина Прилагодливи】Овој чекор платформа за вежбање има 5"7"9" различни висини може да се прилаго

DEN 1103.76
Yes4All Премиум Аеробик Stepper, Чекор Платформа Тренер, Аеробик Висок Чекор, Zumba Чекор со Анти Лизга Површината и Зафати Гумени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Yes4All Премиум Аеробик Stepper, Чекор Платформа Тренер, Аеробик Висок Чекор, Zumba Чекор со Анти Лизга Површината и Зафати Гумени

Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба каква било поддршка, бидејќи вашето задово�

DEN 985.44
Прилагодливи Домашна Фитнес Тренингот Аеробик Stepper 30 Вежба Чекор Платформа со Risers 4 6 8 Не се Лизга Мека Површина Тренер Stepper
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прилагодливи Домашна Фитнес Тренингот Аеробик Stepper 30 Вежба Чекор Платформа со Risers 4 6 8 Не се Лизга Мека Површина Тренер Stepper

Карактеристики√ Издржлив Материјал√ Прилагодливи Височини√ Удобно& Не се лизга Мека Површина √ НеПр�

DEN 1024.80
Преносни Виткање Метал Мали Еден Чекор Столче со Не се Лизга Платформа,6.8(H) Чекор платформи Тренингот опрема опрема за Вежбање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Преносни Виткање Метал Мали Еден Чекор Столче со Не се Лизга Платформа,6.8(H) Чекор платформи Тренингот опрема опрема за Вежбање

Мултифункционален : чекор столче е погодна за многу наврати Steppers за вежбање Дома тренингот опрема Чекор

DEN 1319.52
Прилагодливи Аеробик Чекор Платформа со 4 Risers Здравствен Клуб Големина & Екстра Risers Опции, Ритам Чекор Аеробик Јога Аеробик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прилагодливи Аеробик Чекор Платформа со 4 Risers Здравствен Клуб Големина & Екстра Risers Опции, Ритам Чекор Аеробик Јога Аеробик

НЕ се ЛИЗГА ЧЕКОР ПОВРШИНАТА : се Лизгаотпорни, шокапсорбирање на аеробик чекор платформа обезбеди сигу

DEN 4199.76
Аеробна Stepper со Risers Чекор Платформа Црна Трајни Здрав Тешки Безбедно Прилагодливи Nonslip Површината за Дома Затворен Отворено
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Аеробна Stepper со Risers Чекор Платформа Црна Трајни Здрав Тешки Безбедно Прилагодливи Nonslip Површината за Дома Затворен Отворено

Се препорачува за употреба : Тренингот помошник.Зајакнување на градите и грбот со прилагодливи позициј�

DEN 1056.00
popel 31 Аеробик Steppers за Вежбање, Чекор До Остварување Платформа со Remo. Чекор Платформи Тренингот Опрема Опрема за Вежбање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

popel 31 Аеробик Steppers за Вежбање, Чекор До Остварување Платформа со Remo. Чекор Платформи Тренингот Опрема Опрема за Вежбање

31" Аеробик Stepper Steppers за вежбање Дома тренингот опрема Чекор платформа Дома опрема за вежбање Вежба чекор

DEN 719.76
HongHe Прилагодливи Тренингот Аеробик Stepper Чекор Платформа Тренер, 4 Отстранлив Оснивачи Се Вклучени, Големи Педалата Дома Ритам
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HongHe Прилагодливи Тренингот Аеробик Stepper Чекор Платформа Тренер, 4 Отстранлив Оснивачи Се Вклучени, Големи Педалата Дома Ритам

РАЗНОВРСНА ФИТНЕС ДОДАТОК : Совршен за HIIT, кардио, и plyometric вежби или со дополнителни тегови за целото тел

DEN 1372.80
RAINYEAR Аеробик Steppers за Вежбање Не се Лизга, Прилагодлив Фитнес Чекор Платформа Чекор Одбор за Домашна Фитнес Тренингот, 31
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RAINYEAR Аеробик Steppers за Вежбање Не се Лизга, Прилагодлив Фитнес Чекор Платформа Чекор Одбор за Домашна Фитнес Тренингот, 31

ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА –Оваа вежба stepper е 31инчи долго и 11 5инчен широк, висина е прилагодлив во 4инчен, 6инче

DEN 1295.76