• Обновено
Аеробна Stepper со Risers Чекор Платформа Црна Трајни Здрав Тешки Безбедно Прилагодливи Nonslip Површината за Дома Затворен Отворено Кардио Тренингот Тренер Обука за Вежба?

Аеробна Stepper со Risers Чекор Платформа Црна Трајни Здрав Тешки Безбедно Прилагодливи Nonslip Површината за Дома Затворен Отворено

Buyers rating:
DEN 1056.00

Залиха

Се препорачува за употреба : Тренингот помошник.Зајакнување на градите и грбот со прилагодливи позиција push-up прозорци.Идеална алатка за да помогне да се зголеми вашиот тренингот рутина и ќе ја изгуби weight Offers безбедна, не се лизга површина за вашиот тренингот рутина.Нуди безбедна, не се лизга површина за вашиот тренингот рутина.Целна glutes и hamstrings со наизменични lunges.Карактеристики ●Препорачува употреба : Тренингот помошник ●Целна glutes и hamstrings со наизменични lunges ●Зајакнување на градите и грбот со прилагодливи позиција push-up прозорци ●идеална алатка за да помогне да се зголеми вашиот тренингот рутина и да се губат телесната тежина ●Нуди безбедна, не се лизга површина за вашиот тренингот рутина. ●Stepper е прилагодлив во две висина нивоа : 4 инчи и 6 инчи ●Не-пропадна нозе обезбеди стабилност и заштита на подови ●Тренингот табелата се вклучени ●Материјали : Пластика, гума ●Димензии : 4 ИЛИ 6 инчи висок x 27 инчи долго x 11 инчи' широк.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

popel 31 Аеробик Steppers за Вежбање, Чекор До Остварување Платформа со Remo. Чекор Платформи Тренингот Опрема Опрема за Вежбање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

popel 31 Аеробик Steppers за Вежбање, Чекор До Остварување Платформа со Remo. Чекор Платформи Тренингот Опрема Опрема за Вежбање

31" Аеробик Stepper Steppers за вежбање Дома тренингот опрема Чекор платформа Дома опрема за вежбање Вежба чекор

DEN 719.76
RAINYEAR Аеробик Steppers за Вежбање Не се Лизга, Прилагодлив Фитнес Чекор Платформа Чекор Одбор за Домашна Фитнес Тренингот, 31
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RAINYEAR Аеробик Steppers за Вежбање Не се Лизга, Прилагодлив Фитнес Чекор Платформа Чекор Одбор за Домашна Фитнес Тренингот, 31

ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА –Оваа вежба stepper е 31инчи долго и 11 5инчен широк, висина е прилагодлив во 4инчен, 6инче

DEN 1295.76
HongHe Прилагодливи Тренингот Аеробик Stepper Чекор Платформа Тренер, 4 Отстранлив Оснивачи Се Вклучени, Големи Педалата Дома Ритам
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HongHe Прилагодливи Тренингот Аеробик Stepper Чекор Платформа Тренер, 4 Отстранлив Оснивачи Се Вклучени, Големи Педалата Дома Ритам

РАЗНОВРСНА ФИТНЕС ДОДАТОК : Совршен за HIIT, кардио, и plyometric вежби или со дополнителни тегови за целото тел

DEN 1372.80
Teerwere Stepper Одбор 68cm Чекори Одбор 3 Ниво Stepper Одбор Прилагодливи Фитнес Тренингот Јога Пилатес е Фитнес Отстранлив Чекор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Teerwere Stepper Одбор 68cm Чекори Одбор 3 Ниво Stepper Одбор Прилагодливи Фитнес Тренингот Јога Пилатес е Фитнес Отстранлив Чекор

Со својот здрав изградба и силна товарот капацитет,па можете да бидете безбедно на тоа.Прилагодлива вис

DEN 1224.00
Ден 1 Фитнес, Аеробик Вежба Прилагодливи Чекор Платформа-28 Коло Големина Чекор ИЛИ 42Здравствен Клуб Големина со Прилагодливи Risers
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ден 1 Фитнес, Аеробик Вежба Прилагодливи Чекор Платформа-28 Коло Големина Чекор ИЛИ 42Здравствен Клуб Големина со Прилагодливи Risers

ПРЕМИУМ 28 IN x 14 IN ЧЕКОР ПЛАТФОРМА : Карактеристики компактен 28in x 14in не се лизга површина, безбедно пренос

DEN 372.00
Преносни Виткање Метал Мали Еден Чекор Столче со Не се Лизга Платформа,6.8(H) Чекор платформи Тренингот опрема опрема за Вежбање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Преносни Виткање Метал Мали Еден Чекор Столче со Не се Лизга Платформа,6.8(H) Чекор платформи Тренингот опрема опрема за Вежбање

Мултифункционален : чекор столче е погодна за многу наврати Steppers за вежбање Дома тренингот опрема Чекор

DEN 1319.52
SPORFIT Аеробик Чекор Платформа за Вежбање w/Risers,Тренингот Чекор Висина Прилагодливи 5-7-9,Фитнес Чекор £ 450 Капацитет,Не се
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SPORFIT Аеробик Чекор Платформа за Вежбање w/Risers,Тренингот Чекор Висина Прилагодливи 5-7-9,Фитнес Чекор £ 450 Капацитет,Не се

【3 Ниво Висина Прилагодливи】Овој чекор платформа за вежбање има 5"7"9" различни висини може да се прилаго

DEN 1103.76
Yes4All Премиум Аеробик Stepper, Чекор Платформа Тренер, Аеробик Висок Чекор, Zumba Чекор со Анти Лизга Површината и Зафати Гумени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Yes4All Премиум Аеробик Stepper, Чекор Платформа Тренер, Аеробик Висок Чекор, Zumba Чекор со Анти Лизга Површината и Зафати Гумени

Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба каква било поддршка, бидејќи вашето задово�

DEN 985.44
Прилагодливи Аеробик Чекор Платформа со 4 Risers Здравствен Клуб Големина & Екстра Risers Опции, Ритам Чекор Аеробик Јога Аеробик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прилагодливи Аеробик Чекор Платформа со 4 Risers Здравствен Клуб Големина & Екстра Risers Опции, Ритам Чекор Аеробик Јога Аеробик

НЕ се ЛИЗГА ЧЕКОР ПОВРШИНАТА : се Лизгаотпорни, шокапсорбирање на аеробик чекор платформа обезбеди сигу

DEN 4199.76
BEDDYB Аеробик Чекор Платформа Steppers за Вежбање Risers за Кардио & Сила за Обука за Мажи & Жени Затворен Вежбање Фитнес,Црна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BEDDYB Аеробик Чекор Платформа Steppers за Вежбање Risers за Кардио & Сила за Обука за Мажи & Жени Затворен Вежбање Фитнес,Црна

Горат на прекумерната масти, ќе ја подобри вашата физичка состојба, и се обучуваат вашиот координација.�

DEN 410.40
Teerwere Stepper Одбор Јога Тренингот Прилагодливи Чекор Пораст Блокови Вежба 3 Ниво Отстранлив Фитнес, Пилатес за Домашна Фитнес,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Teerwere Stepper Одбор Јога Тренингот Прилагодливи Чекор Пораст Блокови Вежба 3 Ниво Отстранлив Фитнес, Пилатес за Домашна Фитнес,

Со својот здрав изградба и силна товарот капацитет,па можете да бидете безбедно на тоа.РАЗНОВРСНА ТРЕНИ

DEN 1740.00