• Обновено
Hcpet Мачка Играчки за Внатрешна Мачки Интерактивни Ролери Мачка Играчка со Catnip Пердув Топка за Маче Вежба Загатка Играчка Рамнотежа Мачка Играчки си поигруваше

Hcpet Мачка Играчки за Внатрешна Мачки Интерактивни Ролери Мачка Играчка со Catnip Пердув Топка за Маче Вежба Загатка Играчка Рамнотежа

Buyers rating:
DEN 455.76

Залиха

Само се игра мачка играчка, имајќи мачка забавна додека вие треба да оди или работи.Заменете топката или пердув нуди множете начин да се игра, занишан топката или пердув, привлече мачка очи.Притискање на кукла, се врти околу вратило топката.Со користење стабилна вшмукување чаша, поставување играчка во ѕидот, го прави вашиот ketty одржување скок или да се тркала за забава.Водење на вашата мачка физичко и ментално здравје.Спречување од добивање на масти и оштетување на мебел поради досадно.Не-токсични здрава безбедност материјал, издржлив, изработени од стандарден ABS со TPR материјал и природни пердуви.На Perfective Подарок за Вашиот Kitty A прекрасен интерактивни мачка играчки со catnip пердув, кукла и вратило топка за затворен.Имајќи мачка забавна додека вие треба да оди или работи.Водење на вашата мачка физичко и ментално здравје.Мачката може да се игра со играчки сам или да комуницирате со сопственикот.Се врти играчки и интерактивни мачка топката/пердув ќе донесе повеќе забава да мачка.По многу тестови, својата покажа дека мачките се допаѓа оваа играчка многу, тоа ќе го направи мачка емотивно стабилни, кога неговата непридружувани дома и исто така да ги подобри мачка IQ.Се состојат : играчка се состои од 5 дела, што вклучува и интерактивна мачка пердув, интерактивна мачка топката, играчка кукла, две catnip топки на двете страни на играчки и силна вшмукување чаша.Како да се игра : Поставување на floow или висат на ѕидот.Силна stickiness го прави тоа остане на своето место, дури и кога вашите мачки се корне нозе или играње тоа.Мачката може да започне на два catnip топки на двете страни на играчки со своите шепи да се направи на ветерници играчки се сврти.Мачката може да погоди играчка кукла.Пролетта ќе повратни информации и да си игра со него.Додека мачката swats интерактивна род, на пердув или топката ќе танц и отскокнување, привлекување на мачката внимание.Производ Features Size : 11.26×6.54×2.83 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Whaline 6Pcs Catnip Мачка Играчки Catmint Кадифен Интерактивни Перници Мачка Џвакање Залак Удар Играчка Зеленчук Тема Забите-Чистење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Whaline 6Pcs Catnip Мачка Играчки Catmint Кадифен Интерактивни Перници Мачка Џвакање Залак Удар Играчка Зеленчук Тема Забите-Чистење

Напомена : Секој кат има различни чувствителност на catnip.Ако им даде на тоа да вашата мачка директно, таа �

DEN 263.76
LJSF 1 buc Супер Миленичиња Играчка Мачки Играчка Жиро Топка Мачка и Куче Плочата Catnip Топката Мачка Пролет Смешно Мачка Држи Catnip
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LJSF 1 buc Супер Миленичиња Играчка Мачки Играчка Жиро Топка Мачка и Куче Плочата Catnip Топката Мачка Пролет Смешно Мачка Држи Catnip

1 Оваа ветерници интерактивни мачка играчка да им помогне на вашиот маче ја намали вознемиреноста и под�

DEN 1092.96
Мачка Играчки Silvervine Стапови Чистење на Забите Интерактивни Џвакање Играчка за Внатрешна Мачки Маче Teething се Држиме за Сите
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мачка Играчки Silvervine Стапови Чистење на Забите Интерактивни Џвакање Играчка за Внатрешна Мачки Маче Teething се Држиме за Сите

Мачка се џвака играчка silvervine стапови, додека не сите мачки се добие линк кон тоа веднаш, нашите играчки с

DEN 149.76
Суровини Шепи Компресирани Catnip Топката Играчка, 6 Pack - Catnip Играчки за Внатрешна Мачки - Сите Природни Catnip за Мачки - Мачка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Суровини Шепи Компресирани Catnip Топката Играчка, 6 Pack - Catnip Играчки за Внатрешна Мачки - Сите Природни Catnip за Мачки - Мачка

СИТЕ ПРИРОДНИ CATNIP ИГРАЧКА ТОПКА : Суровини Шепи 100% сите природни catnip топки се безбедни и здрави за вашат�

DEN 239.76
SmartyKat Catnip Мачка Играчки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SmartyKat Catnip Мачка Играчки

СТИМУЛИРАЊЕ на МАЧКА ИГРАЧКИ : Привлечат мачки со catnip да се вклучат нив да веселие, romp & play.НЕ КУТИИ, ПОМАЛ

DEN 119.76
Dono Catnip Kicker Перница Играчки 7 Пакет, Интерактивни Божиќ Мачка Џвакање Подарок Играчка Залак Отпорни Catnip Играчка за Маче,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Dono Catnip Kicker Перница Играчки 7 Пакет, Интерактивни Божиќ Мачка Џвакање Подарок Играчка Залак Отпорни Catnip Играчка за Маче,

????????????Нови Уникатни Мачка Играчка Подарок Мачка залак играчка содржи mo нане внатре, мачките лесно може

DEN 1879.20
LIANGCHEN Catnip Играчки, Смешни Мека Кадифен Животинско Кукла Перница Милениче Интерактивна Играчки за Миленичиња Маче Игра Гуми
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LIANGCHEN Catnip Играчки, Смешни Мека Кадифен Животинско Кукла Перница Милениче Интерактивна Играчки за Миленичиња Маче Игра Гуми

Овие мачка играчки, направен од висок квалитет на кадифен материјал, памук, безбедно и издржливи за да г�

DEN 62.16
PULABO Убаво Design5Pcs/1Bag домашно Милениче Мачка Маче Да се Држиме Третираат Играчка Природни Matatabi Catnip Млечни Храна Удобно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

PULABO Убаво Design5Pcs/1Bag домашно Милениче Мачка Маче Да се Држиме Третираат Играчка Природни Matatabi Catnip Млечни Храна Удобно

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б�

DEN 311.76
guohanfsh Мода Мини Kitty Маче домашно Милениче Мачка Смешни Играчки Подарок Catnip Нане Плоштадот Перница 6x7cm Случаен Боја (1Pc)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

guohanfsh Мода Мини Kitty Маче домашно Милениче Мачка Смешни Играчки Подарок Catnip Нане Плоштадот Перница 6x7cm Случаен Боја (1Pc)

Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Играчка.Совршен избор за вашето домашно милениче.Направени од високо квалит�

DEN 56.40
Catnip Играчка за Чистење Заби Забава Кадифен Кукла Играчка Интерактивни Мачка Играчка Милениче Маче Џвакање Играчка Catnip Милениче
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Catnip Играчка за Чистење Заби Забава Кадифен Кукла Играчка Интерактивни Мачка Играчка Милениче Маче Џвакање Играчка Catnip Милениче

1 Еколошки материјали : направен од краток кадифен, сунѓер и catnip, тоа е мека и ќе не направи штета на мачки

DEN 58.80