• Обновено
30 Дупки Стоматолошки Burs Носителот Дијамант Burs Вежба со Голема Брзина Блок Алуминиум Autoclavable Кутија, Дезинфекција Bur Организатор Станица Отворањето Кутија Случај со

30 Дупки Стоматолошки Burs Носителот Дијамант Burs Вежба со Голема Брзина Блок Алуминиум Autoclavable Кутија, Дезинфекција Bur Организатор

Buyers rating:
DEN 119.76

Залиха

♥ Различни Апликација : Стоматолошки bur случај се користи за се одржи на висока брзина, ниска брзина , се прошири bur, gutta поени, и конвенционалните опрема. ♥ Спецификации : 3.15*1.18*1.38 инч, 45g/1.59 мл/0.099 lb. 6 боја може да се изберат, виолетова/црвена/зелена/блу/gold/сребрена. ♥ Карактеристики : burs организатор autoclavable може да се под висока температура на 135 степен и притисок на 0.22 Mpa. ♥ Силна & Трајни : Стоматолошки bur блок случај се направени од висок квалитет на алуминиум.Светлината во материјал, со висока цврстина, лесно да се носат. ♥ Гаранција и Услуга : 8 Часа e-mail одговор, 30 дена безусловна наплата, 365 дена гаранција за квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Annhua 30 Дупки Стоматолошки Bur Блок со Капак Autoclavable, Алуминиум Burs Случај Организаторот Дезинфекција Носителот Отворање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Annhua 30 Дупки Стоматолошки Bur Блок со Капак Autoclavable, Алуминиум Burs Случај Организаторот Дезинфекција Носителот Отворање

♥ Карактеристики : burs организатор autoclavable може да се под висока температура на 135 степен и притисок на 0.22

DEN 454.80
30 Дупки Стоматолошки Burs Носителот Дијамант Burs Вежба со Голема Брзина Блок Алуминиум Autoclavable Кутија, Дезинфекција Bur Организатор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

30 Дупки Стоматолошки Burs Носителот Дијамант Burs Вежба со Голема Брзина Блок Алуминиум Autoclavable Кутија, Дезинфекција Bur Организатор

♥ Различни Апликација : Стоматолошки bur случај се користи за се одржи на висока брзина, ниска брзина , се

DEN 119.76