• Обновено
TEHAUX 1 Set/38pcs Коноп Finisher Алатка за Полнење Коноп Завршувањето на инјекциска смеса Scraper Алатка Поставите Caulk Млазницата Апликатори инјекциска смеса Scraper Коноп Алатки з?

TEHAUX 1 Set/38pcs Коноп Finisher Алатка за Полнење Коноп Завршувањето на инјекциска смеса Scraper Алатка Поставите Caulk Млазницата

Buyers rating:
DEN 397.20

Залиха

Широко се користи за ѕидови и подови во бањи, кујни, балкони, влезовите итн., тоа ќе биде одлична алатка за избор.Тоа се направи на безбеден и издржливи гума и железо материјали, со стабилни перформанси и долг животен век.Со разумен дизајн, таа да може ефективно да го подобри вашиот ефикасноста на работата, и служат подобро.Тоа може ефективно подобрување на мазност на површината на објектот и да се направи да изгледа посмирен и повеќе убави.Може да се избере вистинскиот инструмент да работи според различни потреби.Опис Ова е професионална и практична пломби алатка за полнење, главно се користи за да се изедначи на запечатување линија и коноп линија и да го заврши најголемиот дел од работата.Тоа се прави со исклучителна изработка и има разумен структурен дизајн.Тоа е погоден за било раб, агол и жица, и може да помогне да се подобри агломерација квалитет и естетика на површината на објектот.Ова е многу ефикасни, практични, едноставен и лесен алатка за полнење, што во голема мера ќе го подобри вашиот ефикасноста на работата.Карактеристики - Боја : Избрани Боја.- Материјал : Гума, Железо.- Големина : Околу 15. 00 X1. 40 X0. 40cm/ 5. 89 X0. 55 X0. 16inch.- Тоа се направи на безбеден и издржливи гума и железо материјали, со стабилни перформанси и долг животен век.- Тоа може ефективно подобрување на мазност на површината на објектот и да се направи да изгледа посмирен и повеќе убави.- Широко се користи за ѕидови и подови во бањи, кујни, балкони, влезовите итн., тоа ќе биде одлична алатка за избор.- Со разумен дизајн, таа да може ефективно да го подобри вашиот ефикасноста на работата, и служат подобро.- Може да се избере вистинскиот инструмент да работи според различни потреби.- Боја : Избрани Боја.- Големина : 15 X1. 4cm.Пакет Вклучувајќи сет 1 x коноп отстранување tools.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата