• Обновено
10Pcs 1. 2mm Emery Jade Килибар Сечење Рачно Изработени Jade Метална Жица Алатка за Сечење (Без Рамка)

10Pcs 1. 2mm Emery Jade Килибар Сечење Рачно Изработени Jade Метална Жица Алатка за Сечење (Без Рамка)

Buyers rating:
DEN 933.60

Залиха

Лесно да инсталирате и да работат. Изработена од Метал состав за дополнителни 50% подолго траење.Различна големина ќе ги задоволи вашите потреби.Добра компатибилност, работи со сите големи reciprocating.Подобар Дизајн, Соодветна висина и флексибилни тенко тело е повеќе отпорни на кршење и поразителен.Description Are сте во потрага за еден професионален, но прифатлива челик?Дали сте во потрага за здрав, сигурен алатка која можат да прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални челик мора да ги задоволи потребите.Тоа е еден од најдобрите избори за вас.Функција - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Челик. - Димензии : 40 х 0. 12 x 0. 12cm. -, Направен од Метал состав за дополнителни 50% повеќе живот - Подобро Дизајн, Соодветна висина и флексибилни тенко тело е повеќе отпорни на кршење и кршејќи - Различна големина ќе ги задоволи вашите потреби. - Добра компатибилност, работи со сите големи reciprocating. - Лесно да инсталирате и да работат.Пакет Вклучувајќи 10 x Ножеви.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

TEHAUX 1 Set/38pcs Коноп Finisher Алатка за Полнење Коноп Завршувањето на инјекциска смеса Scraper Алатка Поставите Caulk Млазницата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TEHAUX 1 Set/38pcs Коноп Finisher Алатка за Полнење Коноп Завршувањето на инјекциска смеса Scraper Алатка Поставите Caulk Млазницата

Широко се користи за ѕидови и подови во бањи, кујни, балкони, влезовите итн., тоа ќе биде одлична алатка з�

DEN 397.20