• Обновено
Cadorabo Случај Компатибилен со Huawei P8 во ПОЛУ Транспарентни - Shockproof и Отпорен на Гребење TPU Силиконска Маска - Ултра Тенок Заштитен Гел Школка Браник Назад на Кожата

Cadorabo Случај Компатибилен со Huawei P8 во ПОЛУ Транспарентни - Shockproof и Отпорен на Гребење TPU Силиконска Маска - Ултра Тенок

Buyers rating:
DEN 410.64

Залиха

Убава случај Huawei Искачи P8 заштитни случај направени не се лизга TPU + силикони.Случајот го опфаќа целиот грб на вашиот телефон (освен за камера и други важни карактеристики).На TPU Силикони Случај држи совршено на вашиот телефон и останува еластична и е стабилен во форма одеднаш и затоа е тешко забележлива.ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ : и покрај добра заштита, ние препорачуваме да се примени некоја заштитна фолија за екран.На паметен Телефон се прикажува не е вклучено во испорака.Рабовите на оваа маска се подигнуваат од 0,5 мм со кој се предвидува дополнителна заштита на вашиот екран.Телефонот прием не е засегнат од оваа маска.Ви благодариме да се користи TPU / хибридни силиконски материјал овој мек материјал за покривање нуди совршен шок апсорпција во однос на хард корица дело.Оваа популарна S-Line дизајн на корица е, без сомнение исклучителен во дизајн и карактеристики!.Тоа не е важно која боја ќе се избере, вашиот телефон е добро заштитено, но си уште не ги покрива сите важни детали на вашиот мобилен телефон.ФУНКЦИЈА : Сите пристаништа и копчиња се достапни без ограничувања (камера / слушалки итн.Површината е roughened, и не-лизгава.во однос на обработка на сè што се земени во предвид : чисти cutouts, тенок материјал и цврст стисок.Ова значи стилски, како и обезбеди покривање за вашиот мобилен телефон.Производителот гаранција може да не се применува.2 мм дебел, така што нуди речиси непроменет изглед на вашиот телефон.) Нема досадни размавта и не нефункционални случај. На силиконски дел на заштитни случај - случај покрие заштитни случај со картичка оддел во TPU мешавина спречува Искачи P8 случај од добивање ослободи од Huawei Искачи P8.Мек, флексибилен и тенок силикони случај спречува воздух за да бидат заробени помеѓу капакот и вашиот паметен телефон.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Случај за Oppo Рено 5 С,Кожа Стојат Паричникот Флип Случај Покритие за Oppo Рено 5 С,Ретро Магнетни Телефон Школка,Паричник Телефон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Случај за Oppo Рено 5 С,Кожа Стојат Паричникот Флип Случај Покритие за Oppo Рено 5 С,Ретро Магнетни Телефон Школка,Паричник Телефон

[1]Нов Бренд покрие го заштитува вашиот телефон од секојдневниот судрат, чука, капки, чипс, нечистотија и

DEN 1723.20
RealmeX50Pro Играч Уметност Случај,рачно изработени Меки Villi Куче Волна Симпатична Топката Опашка Зима и Топло, Меко Покритие,TAITOU
  • Обновено
Ценетост на стоката:

RealmeX50Pro Играч Уметност Случај,рачно изработени Меки Villi Куче Волна Симпатична Топката Опашка Зима и Топло, Меко Покритие,TAITOU

Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono TÃlÃphone.Уникатен дизајн и лесно да пристапите до сите копчиња, контроли и пр�

DEN 719.76
SHUNDA Случај за полнење за Motorola Мото E7 Моќ, Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SHUNDA Случај за полнење за Motorola Мото E7 Моќ, Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна

Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна Телефон Случај е с

DEN 340.32
ecoticfate Тешки Шатор Помине и Чекан Складирање Торба Оксфорд Удели Штипки Торбичка Носителот Случај Шатор Штипки Не се Вклучени
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ecoticfate Тешки Шатор Помине и Чекан Складирање Торба Оксфорд Удели Штипки Торбичка Носителот Случај Шатор Штипки Не се Вклучени

Совршен Квалитет : Оваа складирање торба е премија и дизајниран за чување на кампување работи и предмет�

DEN 945.60
AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај задниот Поклопец Назад на Кожата за Coolpad Dazen
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај задниот Поклопец Назад на Кожата за Coolpad Dazen

Дизајнер Случај за Coolpad Dazen 1 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај

DEN 357.84
Samsung Галакси S20 Ултра Случај Сончоглед со Екран Заштитник Lanyard на Рака Прстен Носителот на Потпирачот за Жени, Девојки Цвет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Samsung Галакси S20 Ултра Случај Сончоглед со Екран Заштитник Lanyard на Рака Прстен Носителот на Потпирачот за Жени, Девојки Цвет

✨ Луксузни Метал Воздух Агол Дизајн Плоштадот Телефон Случај Специјално Дизајнирани За Samsung Галакси S20

DEN 359.76
Hodywin Случај за Samsung Галакси S21+, Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на Shockproof
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Hodywin Случај за Samsung Галакси S21+, Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на Shockproof

Компатибилност : Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на

DEN 2104.80
Hicaseer Случај за Нова 7 Pro 5G,Ткаенина TPU Ултра Тенок Случај,паметен Телефон Мобилен Телефон се Покријат во Платно Shockproof
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Hicaseer Случај за Нова 7 Pro 5G,Ткаенина TPU Ултра Тенок Случај,паметен Телефон Мобилен Телефон се Покријат во Платно Shockproof

✿[Компатибилен со] : Huawei Нова 7 Pro 5 G 6.57" ✿[Карактеристики на производот] : Висок квалитет TPU меки силиконск

DEN 909.60