• Обновено
SHUNDA Случај за iPhone 12 Мини, СТП Кожен Паричник Флип Заштитна Телефон Случај Покрие со Картичка Слотови Shockproof Маска за iPhone 12 Мини - Вино Црвено

SHUNDA Случај за iPhone 12 Мини, СТП Кожен Паричник Флип Заштитна Телефон Случај Покрие со Картичка Слотови Shockproof Маска за iPhone

Buyers rating:
DEN 211.20

Залиха

[Компатибилност] Паричникот случај специјално дизајнирани за i Phone 12 Мини. [Материјал] Направен од високо-квалитет СТП кожа и меки TPU, ултра-тенки двострано школка за заштита минимизира волумен и тежина и не се зголеми премногу оптоварување за време на употреба. [Погодно] Лесно да пристапите до сите копчиња, камери, звучници, и конектори, и можете да го полните без отстранување на случај.Прецизни засеци за да се задржи функции целосно достапни. [Мулти-функција], Вклучувајќи картичка џеб слот, може да се сместат вашата кредитна картичка, лична карта, визит картичка, со hands-free приказ на заградата на функцијата, може да се поддржи вашиот мобилен телефон, кога гледате филмови, читање е-книги, или гледање на презентации. [Заштита] надворешниот слој на СТП кожа обезбедува максимална заштита од гребнатини и триење.Мекото внатрешниот слој на TPU може да го намали влијанието на телефонот на телефонот кога тој е намален.Моќен магнет го чува затворена за да се обезбеди сигурноста на вашите лични предмети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

KJYF Телефон Случај за Doogee X93 (6.10), со [2 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок Случај за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KJYF Телефон Случај за Doogee X93 (6.10), со [2 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок Случај за

Се уште се задржи на флуентност на телефонот работи, без какви било влијанија ❣【Школка Материјал : 】До�

DEN 187.68
Hodywin Случај за Xiaomi Mi 10T Лајт 5G, Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на Shockproof
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hodywin Случај за Xiaomi Mi 10T Лајт 5G, Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на Shockproof

Компатибилност : Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на

DEN 2260.80
Hicaseer Случај за Oppo Reno5 Про 5G, TPU Солиден Shockproof Заштитни Случај Анти-Нула, Отпечатоци Отпорни, Заштитна Телефон Случај
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hicaseer Случај за Oppo Reno5 Про 5G, TPU Солиден Shockproof Заштитни Случај Анти-Нула, Отпечатоци Отпорни, Заштитна Телефон Случај

✿[Компатибилен со] : Oppo Reno5 Про 5 G 6.55" ✿[Карактеристики на производот] : Нова иновативна технологија TPU shockp

DEN 381.60
AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Huawei Нова 2 Плус - Глуварче
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Huawei Нова 2 Плус - Глуварче

Дизајнер Случај за Huawei Нова 2 Плус е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен с

DEN 358.80
RealmeNarzo30Pro 5GArt Случај, рачно изработени Меки Villi Свиња Бебе Волна Симпатична Топката Носот и Топло, Меко Покритие, TAITOU
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RealmeNarzo30Pro 5GArt Случај, рачно изработени Меки Villi Свиња Бебе Волна Симпатична Топката Носот и Топло, Меко Покритие, TAITOU

Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono TÃlÃphone.Уникатен дизајн и лесно да пристапите до сите копчиња, контроли и при�

DEN 719.76
Fab Четири GS14K31611 Браник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fab Четири GS14K31611 Браник

14+GMC 1500 БС БРАНИК.Дел број : GS14K31611 Пакет Тежина : 250.0 фунти.Оем еквивалент дел број : GS14K31611 Градење на нашио�

DEN 2095.20
SHUNDA Случај за Samsung Галакси S21 Ултра, Мека Ткаенина Ткаенина Покрие со TPU Внатрешни работи Против Пролизгување Отпорен на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHUNDA Случај за Samsung Галакси S21 Ултра, Мека Ткаенина Ткаенина Покрие со TPU Внатрешни работи Против Пролизгување Отпорен на

✔ Компатибилност Овој случај е компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра 6.8" ✔ Против Пролизгување & Анти Нула Тк

DEN 315.36
Телефон Случај за Umidigi Бизон X10G (6.53) со [1 X Калено Стакло Екран Заштитник], HHUAN Јасно Меки Силиконски Браник Школка, Маска
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Телефон Случај за Umidigi Бизон X10G (6.53) со [1 X Калено Стакло Екран Заштитник], HHUAN Јасно Меки Силиконски Браник Школка, Маска

2️⃣[Случај Материјал] : Погоден за Umidigi Бизон X10 G, телефонот случај е направен од висококвалитет меки сил

DEN 2059.20
Hodywin Случај за Samsung Галакси S21+, Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на Shockproof
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hodywin Случај за Samsung Галакси S21+, Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на Shockproof

Компатибилност : Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на

DEN 2104.80
AGM A9 Случај, Кожа Мека TPU Задниот Поклопец Отпорен на Гребење Shockproof Силиконска Гума Браник Луксузни Полно работно Тело Заштитни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AGM A9 Случај, Кожа Мека TPU Задниот Поклопец Отпорен на Гребење Shockproof Силиконска Гума Браник Луксузни Полно работно Тело Заштитни

КОМПАТИБИЛНОСТ Компатибилен со AGM A9 / AGM H1 / AGM A9 JBL, едноставна луксуз и чист дизајн.СЛИМ & СВЕТЛО ДИЗАЈН С�

DEN 189.36
SHUNDA Случај за Huawei Нова 7 5G, Двоен Слој PC+TPU Трајни Тенок Одговара Случај со Стојат и Анти Пад на Прст на Рака Мулти-Функција
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHUNDA Случај за Huawei Нова 7 5G, Двоен Слој PC+TPU Трајни Тенок Одговара Случај со Стојат и Анти Пад на Прст на Рака Мулти-Функција

Специјално направен за Huawei Нова 7 5 G 6.53".Сокриени заградата е лесен за читање,гледање филмови,играње игри

DEN 580.80
Cadorabo Случај Компатибилен со Huawei P8 во ПОЛУ Транспарентни - Shockproof и Отпорен на Гребење TPU Силиконска Маска - Ултра Тенок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cadorabo Случај Компатибилен со Huawei P8 во ПОЛУ Транспарентни - Shockproof и Отпорен на Гребење TPU Силиконска Маска - Ултра Тенок

Убава случај Huawei Искачи P8 заштитни случај направени не се лизга TPU + силикони.Случајот го опфаќа целиот г

DEN 410.64
SHUNDA Случај за Samsung Галакси A02, Ултра-Тенки Мека TPU Крокодил Кожа Shockproof Браник Случај со Прстен Заградата Заштитна Маска
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHUNDA Случај за Samsung Галакси A02, Ултра-Тенки Мека TPU Крокодил Кожа Shockproof Браник Случај со Прстен Заградата Заштитна Маска

Компатибилен : со случајот за Samsung Галакси A02 Ултратенок Мека TPU Крокодил Кожа Shockproof Браник Со Прстен Заг�

DEN 318.72