• Обновено
Dexter-Russell 6-Инчен Беспомошна Boning Нож

Dexter-Russell 6-Инчен Беспомошна Boning Нож

Buyers rating:
DEN 859.20

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полу-флексибилни криви boning нож.Текстура, се лизга-отпорни полипропилен се справи.Дамка-бесплатно, високо-јаглероден челик сечилото.Достапни во бела боја се справи.Мерки за 6-инчен сечилото големина.Dexter Russell S116-6 6-во Криви Беспомошна Boning Нож, Висока Јаглероден Челик, Текстура Рачка - S116-6 - Dexter Russell Dexter Russell S116-6 Sani-Безбедно 6" Беспомошна Boning Knife Dexter Russell S116-6 6-во Криви Беспомошна Boning Нож, Висока Јаглероден Челик, Текстура Рачка - S116-6 - Dexter Russell6"Curved Stiff Stain-Free High-Јаглерод Steel Non-Slip Textured White Polypropylene Handle Construction : Stamped Handle : Plastic Size : 6" Boning Ножеви " DEX-85869, 219104, 4074365, 663065116, 092187024733, 85869, 135-02473, S116-6, 204502, 3 K107, 663085869, 92187162916, 27505.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Boning Нож, Фалсификување на мали криви нож, коска отстранување на нож, чекан шема висока јаглероден челик домаќинство отвори парче
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Boning Нож, Фалсификување на мали криви нож, коска отстранување на нож, чекан шема висока јаглероден челик домаќинство отвори парче

Професионални Коска Нож за Сечење Месо : Овој професионален коска нож е направен од висококвалитет на в�

DEN 1264.80
Boning Нож, 5.5 Лов Нож од Нерѓосувачки Челик рачно изработени Фалсификувани Кујнски Нож за Месо Сечкање Секира Готвач Ножеви Boning
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Boning Нож, 5.5 Лов Нож од Нерѓосувачки Челик рачно изработени Фалсификувани Кујнски Нож за Месо Сечкање Секира Готвач Ножеви Boning

Ако не го користите boning нож за долго време, избришете го ножот со мала количина на масло за готвење, а пот

DEN 945.84
XYJ ЦЕЛОСНА ТАНГ Тактички Готвач Секира Со Нож Обвивка од не ' Рѓосувачки Челик Кампување Boning Ножеви За Кујна Отворено или Лов
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XYJ ЦЕЛОСНА ТАНГ Тактички Готвач Секира Со Нож Обвивка од не ' Рѓосувачки Челик Кампување Boning Ножеви За Кујна Отворено или Лов

▶【XYJ Бренд】Започна во 1986 година, XYJ ножеви функција висок квалитет, стручност, извонредна острина, едно

DEN 959.76
ARCOS Нож, 145 mm (6), Црна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ARCOS Нож, 145 mm (6), Црна

Имајте раката што го држи на челик стабилна и удар на ножот лесно во текот на челик одржување агол на 20 с�

DEN 1526.16
Божиќ Јакна за Жените Преголеми се Отвори Пред Печатени Палта Падне Долг Ракав Секојдневен Јакни Кошула (Multicolor-7, L)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ Јакна за Жените Преголеми се Отвори Пред Печатени Палта Падне Долг Ракав Секојдневен Јакни Кошула (Multicolor-7, L)

Можете да навивам tshirt into Please проверете ја Големината на Табелата пред цел Облека Должина : Regular Style : Мода,

DEN 1260.00
Pirge Месар е Кршење Нож, 20cm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Pirge Месар е Кршење Нож, 20cm

Кршење Нож за Месо и Живина Преработувачката.Висок Јаглерод Нерѓосувачки Челик; МразЗакорави.Ергономс�

DEN 422.16
Месар Нож го Поставите Boning Нож го Поставите Готвач Нож Кујнски Ножеви Остри Ножот Slicer од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Секира
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Месар Нож го Поставите Boning Нож го Поставите Готвач Нож Кујнски Ножеви Остри Ножот Slicer од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Секира

Внимателно заострените за подобрување на тврдост, флексибилност, и минимален отпор на режење.Извонредн

DEN 321.60
Boning Нож, 6 инчен Boning Риба Нож vg10 Дамаск Челик Траен Остри Кујнски Ножеви ружино дрво се Справи со Шунка Нож Кујнски Алатки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Boning Нож, 6 инчен Boning Риба Нож vg10 Дамаск Челик Траен Остри Кујнски Ножеви ружино дрво се Справи со Шунка Нож Кујнски Алатки

Професионални Коска Нож за Сечење Месо : Овој професионален коска нож е направен од висококвалитет на в�

DEN 2645.52
Boning Нож, Нож за Boning Месо Ласерски Дамаск Риба Filleting Нож од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож за Овошје и Зеленчук Месар Нож
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Boning Нож, Нож за Boning Месо Ласерски Дамаск Риба Filleting Нож од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож за Овошје и Зеленчук Месар Нож

Професионални Коска Нож за Сечење Месо : Овој професионален коска нож е направен од висококвалитет на в�

DEN 734.40
KITORY Викинг Нож Фалсификувани Boning Месар Нож Месо Секира 6 инчен, Риболов турција пот & Мамка Нож, Полн Танг Зачукуваше РК Нерѓосувачки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KITORY Викинг Нож Фалсификувани Boning Месар Нож Месо Секира 6 инчен, Риболов турција пот & Мамка Нож, Полн Танг Зачукуваше РК Нерѓосувачки

????【МултиФункционални Нож, Твоите Најдобри Кујна Партнер!】Оваа месар boning нож имаат многу usages, тоа може �

DEN 718.80