• Обновено
HYM-1341AY / KRT341-NR/RD-341NR Rrotary Кука Користи за JUKI LS-1342, BAOMA GC2638-1, FENGYING FY-341, NITAKA ТЦ-1341, WANPING TW3-341 Машина за Шиење

HYM-1341AY / KRT341-NR/RD-341NR Rrotary Кука Користи за JUKI LS-1342, BAOMA GC2638-1, FENGYING FY-341, NITAKA ТЦ-1341, WANPING TW3-341

Buyers rating:
DEN 955.20

Залиха

Бренд : YORUI.Високо квалитетни и корисни.Направени од добри алуминиумски материјал, издржлив и анти-корозија.Кука Код : HYM-1341 AY / KRT341-NR/RD-341 NR.За JUKI LS-1342, BAOMA GC2638-1, FENGYING FY-341, NITAKA ТЦ-1341, WANPING TW3-341.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

60 Парчиња Bobbin Тема Носители Bobbin Носителот Клипови за Шиење Bobbin Машина Додатоци Тема Пријатели Стеги за Темата Гајтанот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

60 Парчиња Bobbin Тема Носители Bobbin Носителот Клипови за Шиење Bobbin Машина Додатоци Тема Пријатели Стеги за Темата Гајтанот

Изработен од квалитетни пластични, не е лесно да се скрши, издржливи, можете да го користите за долго вре

DEN 215.28
Bobbin, Не е Лесно да ги кородираат или Носат Пластика Bobbin Лесно да се Инсталира и Расклопување Сјајна Рабовите на Транспарентен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bobbin, Не е Лесно да ги кородираат или Носат Пластика Bobbin Лесно да се Инсталира и Расклопување Сјајна Рабовите на Транспарентен

Рабовите на транспарентен bobbin се сјајни и сјајна и не ќе се скрши лесно, па лесно може да ја заврши темат�

DEN 184.56
LIANGCHEN 25 Компјутери Машина за Шиење Bobbins, Пластични Јасно Bobbins Случај со Машина за Шиење Додатоци, Надворешен Дијаметар:
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LIANGCHEN 25 Компјутери Машина за Шиење Bobbins, Пластични Јасно Bobbins Случај со Машина за Шиење Додатоци, Надворешен Дијаметар:

Материјали Овие транспарентни bobbins се направени од пластика, трајни и практично, на bobbin е мазен и нема д�

DEN 1694.40
YERZ 5Pcs Практични Цвет Шема Дрвени Рамен Гајтанот Везана Занает, Дрвени Bobbin Spools Шатл Core Тема Жица, на Тема String Панделки(1)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YERZ 5Pcs Практични Цвет Шема Дрвени Рамен Гајтанот Везана Занает, Дрвени Bobbin Spools Шатл Core Тема Жица, на Тема String Панделки(1)

Име : Дрвени Bobbin Spools.Материјал : дрвени.Боја : Слика боја.Големина на : 1 : 54cm 2 : 7.2 cm 3 : 9.8 cm 4 : 68*53mm.пакетот вкл�

DEN 1840.80