• Обновено
Галакси Снабдување Inc. Bobbins СтилГ Црно/Бело - 69 Најлон Tex 70 - Направени во U. S. A (72 Парчиња/Кутија, Бела)

Галакси Снабдување Inc. Bobbins СтилГ Црно/Бело - 69 Најлон Tex 70 - Направени во U. S. A (72 Парчиња/Кутија, Бела)

Buyers rating:
DEN 720.00

Залиха

Дијаметар : 55/64" (0.861 Во.), 2.19 cm (околу тоа што на U. С. никел).Висина : 25/64" (0.39 In.), 0.99 cm (малку повисоки од 5 nickels наредени).Стил G bobbins се обично се користи во мали и средни трговски шиење машини за шиење облека, ткаенини, кожа и текстил.Дијаметар : 55/64" (0.861 Во.), 2.19 cm (околу тоа што на U. С. никел) Висина : 25/64" (0.39 In.), 0.99 cm (малку повисоки од 5 nickels наредени).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Вез Bobbins, Лесен за Ракување, Лесно Ракување, Лесно Складирање Пластични Конец Bobbin Лесно Ликвидација Трајни Силна за Повеќето
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Вез Bobbins, Лесен за Ракување, Лесно Ракување, Лесно Складирање Пластични Конец Bobbin Лесно Ликвидација Трајни Силна за Повеќето

Лесен за Ракување : вез winder прави ликвидација поудобно и полесно.Тоа е лесно да се работи со рака и забрз�

DEN 345.36
Demeras Bobbin Тема Пријатели Сет, Машина за Шиење Додатоци Пластични 180Pcs Bobbin Менгеме Тема Контрола за Повеќето Шиење и Везови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Demeras Bobbin Тема Пријатели Сет, Машина за Шиење Додатоци Пластични 180Pcs Bobbin Менгеме Тема Контрола за Повеќето Шиење и Везови

На bobbin носителот може да се користи за повеќето шиење и везови spools (освен големи комерцијални или екстра

DEN 1336.80
Креативни Идеи Тема Napper Плус ANTNP
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Креативни Идеи Тема Napper Плус ANTNP

4 Во една мулти цел алатка.Корисна алатка на секој крај од овој поим.Лесно да се фрлам bobbin надвор од вашио

DEN 599.76
LNKA 10 Пакет на Bernina Bobbins 0115367000-Б
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LNKA 10 Пакет на Bernina Bobbins 0115367000-Б

10 Парчиња на Bernina Bobbins 0115367000Б Високо квалитетен челик за да се вртат слободно во bobbin случај.За Bernina 120, 125, 13

DEN 174.96
VICASKY 20 Компјутери Други Дрвени Празни Тема Spools Жица Ткаење Bobbins Шиење Лента Носителот Калеми Winder Ролна за Уметности
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VICASKY 20 Компјутери Други Дрвени Празни Тема Spools Жица Ткаење Bobbins Шиење Лента Носителот Калеми Winder Ролна за Уметности

20 Компјутери Други Дрвени Празни Тема Spools Жица Ткаење Bobbins Шиење Лента Носителот Калеми Winder Ролна за Уме

DEN 1497.60