• Обновено
Nikare Нова Електрична Blackhead Смена Морон Црна Глава Pimple Порите Чисти Лицето Чистење Уреди

Nikare Нова Електрична Blackhead Смена Морон Црна Глава Pimple Порите Чисти Лицето Чистење Уреди

Buyers rating:
DEN 103.92

Залиха

Материјал : ABS.Мелење на кожата и чистење на порите.Тоа е една убавина инструмент кој ги собира на кожата, чисти порите, ја апсорбира blackheads и маснотии, итн.Подобрување на надворешната површина на кожата и порите нечистотија.Направи порите станува тенка, тен е руса таписерии и мазна.Материјал : ABS5 Бои : Роза црвена, Розова, Зелена, Сина, Black Size : 22.00 x 10.00 x 4.00 cm/8.7 x 3.9 x 1.6 inch Type : Пора Cleaner Skin тип : Normal Quantity : 1 Pc Gender : Women Features : Мелење на кожата и чистење на порите.Тоа е една убавина инструмент кој ги собира на кожата, чисти порите, ја апсорбира blackheads и маснотии, итн.Подобрување на надворешната површина на кожата и порите нечистотија.Направи порите станува тенка, тен е руса таписерии и мазна.Пакет Содржина : 1 x Пора Почиста(батерии не се вклучени)Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.1cm=0.3937 инч.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хијалуронска Пенкало За Полнење, Noninvasive Усна Кревање Хијалуронска Пиштол Навремено Отстранување На Горивото Пенкало Професионални
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Хијалуронска Пенкало За Полнење, Noninvasive Усна Кревање Хијалуронска Пиштол Навремено Отстранување На Горивото Пенкало Професионални

Безболно Игла Слободни инјектирање нема да предизвика периферните нервни повреди, па тоа може да се пос

DEN 1103.52
HHYGR Отстрани Blackheads Пора Вакуум Екстрактор на Лицето Акни, Отстранување Алатка Microcrystalline Компактен се Намали Порите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HHYGR Отстрани Blackheads Пора Вакуум Екстрактор на Лицето Акни, Отстранување Алатка Microcrystalline Компактен се Намали Порите

LED екран дизајн може подобро да се прикаже работа на владата и состојбата на батеријата, што е userfriendly.Топ

DEN 1089.60
GHKJ Blackhead Смена Вакуум Пора Почиста Надгради USB Полнење Акни Extractor Алатка Машина со Прилагодливи Вшмукување Енергија,Црн
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GHKJ Blackhead Смена Вакуум Пора Почиста Надгради USB Полнење Акни Extractor Алатка Машина со Прилагодливи Вшмукување Енергија,Црн

Најновите blackhead вакуум има способност на посилни вшмукување и подлабоко чистење на кожата.дека ова blackhea

DEN 1495.20
WSND Мали Меурчиња Убавина Уред Вшмукување Blackhead Отстранување Вакуум Навлажнувачки Микро Меур Кислород Спреј за Вбризгување на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WSND Мали Меурчиња Убавина Уред Вшмукување Blackhead Отстранување Вакуум Навлажнувачки Микро Меур Кислород Спреј за Вбризгување на

Опремени со 8pcs Кристал Глави во 4 Видови Форми : Фокусирани кристал шеф(цел да мртвата кожа и акни), дирек�

DEN 2574.48
Порите со Правосмукалка, Лесно Користење Blackhead Отстранување Алатка Wifi Конекција Видливи Кожата Пријателски 4 Заменливи Сонди
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Порите со Правосмукалка, Лесно Користење Blackhead Отстранување Алатка Wifi Конекција Видливи Кожата Пријателски 4 Заменливи Сонди

Поврзете Мобилен Телефон : Приказ на blackhead отстранување на состојбите во реално време, и функционирање е

DEN 947.76
Пора Почиста Силна Вшмукување Електрични Лицето Пора Почиста Вратот Подмладување На Кожата Црна Глава Акни Вшмукување Отстранување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пора Почиста Силна Вшмукување Електрични Лицето Пора Почиста Вратот Подмладување На Кожата Црна Глава Акни Вшмукување Отстранување

Најновите blackhead вакуум има способност на посилни вшмукување и подлабоко чистење на кожата,овој blackhead см�

DEN 1730.40
SYGJ Луничка Убавина Инструмент,Дома Убавина Инструмент Massager Чистење Лице Blackhead Кислород за Вбризгување на Хидратација Кислород
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SYGJ Луничка Убавина Инструмент,Дома Убавина Инструмент Massager Чистење Лице Blackhead Кислород за Вбризгување на Хидратација Кислород

Меур пенкало : физичко чистење blackheads без остатоци, 8 вода резба глави (со помош на балон пенкала), погоден

DEN 604.80
Кожата Ознака Смена Закрпи 144PCS, Акни Ознака Крт Смена, Брадавица, Темно Место, Blemishs и Кожата Ознака Отстранување Закрпи за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кожата Ознака Смена Закрпи 144PCS, Акни Ознака Крт Смена, Брадавица, Темно Место, Blemishs и Кожата Ознака Отстранување Закрпи за

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, само нас контакт за помош.Кожата ознака крајо

DEN 407.76
4 Парчиња Blackhead Extractor Алатка која се Користи за Отстранување на Акни и Zit Попер Алатка На Лицето од не ' Рѓосувачки Челик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Парчиња Blackhead Extractor Алатка која се Користи за Отстранување на Акни и Zit Попер Алатка На Лицето од не ' Рѓосувачки Челик

【Поставите】4парче blackhead extractor алатка,Zit попер алатка за лицето акни, отстранување 【Вреди】blackhead extractor ал

DEN 167.76
LAJI Лице Вакуум Пора Чистење Пора Вакуум Blackhead Смена USB Полнење Blackhead Вшмукување Инструмент со LED Дисплеј за Кожа на Лицето
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LAJI Лице Вакуум Пора Чистење Пора Вакуум Blackhead Смена USB Полнење Blackhead Вшмукување Инструмент со LED Дисплеј за Кожа на Лицето

ЕФИКАСЕН И БЕЗБЕДЕН : На blackhead вакуум користи иновативни вакуум адсорпција технологија, без повреда на в

DEN 297.60
Blackheads Отстранување Игла, Мозолчиња Extractor, Мозолчиња Игли Алатка, Двојно Главата Мозолчиња и Акни, Игла за Отстранување на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Blackheads Отстранување Игла, Мозолчиња Extractor, Мозолчиња Игли Алатка, Двојно Главата Мозолчиња и Акни, Игла за Отстранување на

Лесен и пренослив, не заземаат простор и има мала огледало.Лесно да се реши мали акни, blackheads на лицето на

DEN 302.16
Blackhead Отстранување Алатка, Електрични Пора Почиста Blackhead Отстранување Вакуум, USB Полнење Blackhead Вшмукување Уред со LED
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Blackhead Отстранување Алатка, Електрични Пора Почиста Blackhead Отстранување Вакуум, USB Полнење Blackhead Вшмукување Уред со LED

Ако греење и blackhead вшмукување функции се исклучуваат, на 10минутни моќисклучување за заштита на време ќе

DEN 638.16
Убавина нега на кожата, шминка алатки Blackheads, акни, po Blackhead Смена Нега на Кожата Пора Вакуум Акни Pimple Отстранување Вакуум
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Убавина нега на кожата, шминка алатки Blackheads, акни, po Blackhead Смена Нега на Кожата Пора Вакуум Акни Pimple Отстранување Вакуум

Blackhead Смена Нега На Кожата Пора Вакуум Акни Pimple Отстранување Вакуум Вшмукување Инструмент Лицето Дијам�

DEN 191.76
Blackhead Смена со Камера,Пора Вакуум - Лицето Акни Extractor за Нега на Кожата,Pimple Смена Комплет со 3 Прилагодливи Вшмукување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Blackhead Смена со Камера,Пора Вакуум - Лицето Акни Extractor за Нега на Кожата,Pimple Смена Комплет со 3 Прилагодливи Вшмукување

Синхронизација на кожата слики од страна на Wifi во реално време, без одлагање.Вграденво 1800m A USB батеријат�

DEN 959.76
Супер микро меур убавина инструмент,Blackhead Смена Со 6 Вшмукување Глави Заменливи,Силна Вшмукување Comedone Extractor Алатка за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Супер микро меур убавина инструмент,Blackhead Смена Со 6 Вшмукување Глави Заменливи,Силна Вшмукување Comedone Extractor Алатка за

【БЕЗБЕДНО И ЛЕСНО】Погоден за сите типови на кожа,без разлика дали е сува или мрсна 100% безбедни за чувст

DEN 719.76
Aiyone Blackhead Смена Пора Вакуум 5 Заменливи Глави 3 Прилагодливи Suctions, USB Полнење на Лицето Пора Чистење Електрични Акни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aiyone Blackhead Смена Пора Вакуум 5 Заменливи Глави 3 Прилагодливи Suctions, USB Полнење на Лицето Пора Чистење Електрични Акни

【Powelful Вакуум Адсорпција Систем】На blackhead смена на полнење користи иновативни вакуум адсорпција технол�

DEN 239.76
Blackhead Смена Пора Вакуум, Надградени WiFi Лицето Пора Чистење со HD Камера Pimple Акни Comedone Extractor за Полнење со 6 Вшмукување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Blackhead Смена Пора Вакуум, Надградени WiFi Лицето Пора Чистење со HD Камера Pimple Акни Comedone Extractor за Полнење со 6 Вшмукување

【Визуелна Blackhead Смена Вакуум со камера】Имаат повеќе моќни вшмукување и подлабоко чистење на вашата ко�

DEN 935.76
Minkissy Blackhead Игли Нерѓосувачки Челик Акни, Отстранување Комплет Pimple Extractor Алатки Подароци за Жени Мажи Девојки Лице
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Minkissy Blackhead Игли Нерѓосувачки Челик Акни, Отстранување Комплет Pimple Extractor Алатки Подароци за Жени Мажи Девојки Лице

Blackhead Смена Поставите Овие различни мултифункционален алатки може да го задржи вашето лице го чисти и м�

DEN 316.56
Isabelvictoria Практични Игла Пинцети Blackhead Акни, Отстранување Посочи Наведнуваат Mib Главата за Лицето за Нега на Extractor
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Isabelvictoria Практични Игла Пинцети Blackhead Акни, Отстранување Посочи Наведнуваат Mib Главата за Лицето за Нега на Extractor

Погоден за црна глава акни, отстранување.Изработени од нерѓосувачки челик, практична и издржлива.Еднос�

DEN 1435.20