• Обновено
OttLite Креативни Кривини LED Маса Светилка | Табела Светилка, Задача Светилка | 2.1 НА Полнење преку USB Порт, 4 Светлината Settings | Одлична за Дом, Канцеларија, ученичкиот дом,

OttLite Креативни Кривини LED Маса Светилка | Табела Светилка, Задача Светилка | 2.1 НА Полнење преку USB Порт, 4 Светлината Settings

Buyers rating:
DEN 297.60

Залиха

КРЕАТИВНИ КРИВИНИ LED СВЕТИЛКА : На Ott Lite Креативни Кривини LED Маса Светилка е одличен прилог на вашето биро или од страна на маса.Допир-чувствителни контроли лесно да се префрлате помеѓу четири нивоа на осветленост до 375 lumens и diffuser обезбедува дури и осветлување.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ : Ott Lite Природна дневна светлина Led диоди се оценети да трае до 40,000 часа обезбедување на врвен светлината со намален отсјај и напрегање на очите.Оваа модерна работа светлина ќе се задржи на сјае за било која работа.ВГРАДЕН USB ПОРТА : Вклучува 5 V, 2.1 USB порта за целосно полнење телефони и smartwatches, таблети, или било кој друг USB уред се напојува, изработка на овој светлина совршен за домови, канцеларии, соби или кревет.Тоа е голем дар за колеџ студентите!.ПРИЛАГОДЛИВИ ВРАТОТ : Оваа светлина дава одличен опсег на движење благодарение на прилагодливи вратот дека може да се прошири на висина од 11.25" да 23.75".Ја наместите сенка за најдобар отсјај-слободна позиција за да одговараат на вашите потреби.ПРИРОДНА дневна светлина : Ott Lite е инженери и научници се фокусираа на донесувањето на моќта на природната дневна светлина во затворен простор.Ott Lite е уникатен летно осветлување покажува бои прецизно и во детали со неверојатна јасност и намален отсјај и напрегање на очите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

GANFANREN Европски Стил на Личноста Дизајн Бакар Led Маса Светилка Дома Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Биро Читање Светилка (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GANFANREN Европски Стил на Личноста Дизајн Бакар Led Маса Светилка Дома Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Биро Читање Светилка (Боја

Топлината на светлината и етеричните духот на сенки почнат да скокаат во мрак, носат надвор малку емоци�

DEN 22438.56
CNNRug Биро Светилки Едноставна Бела Крпа Занает Светилки Спалната соба Дневна Соба Европски Стил Ретро Личност Ноќни Студија Маса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CNNRug Биро Светилки Едноставна Бела Крпа Занает Светилки Спалната соба Дневна Соба Европски Стил Ретро Личност Ноќни Студија Маса

Димензии : 37cm * 37cm * 60см.Зрачењето област : 8 квадратни метри.Материјал : Железо + ткаенина сенка.Технологиј

DEN 1934.40
Тифани Антички Табела Светилка 12 Тифани, Табела Светилка Европската Креативни Студија Спалната Соба Ноќни Ламби Арт Деко, Боја На
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тифани Антички Табела Светилка 12 Тифани, Табела Светилка Европската Креативни Студија Спалната Соба Ноќни Ламби Арт Деко, Боја На

Декорација ефект е многу добар, светлината не е премногу светла, но читање е, исто така, нема проблем, пог

DEN 568.80
ANZENSHI LED Маса Светилка Око-се Грижат Метал Табела Светилки Dimmable Канцеларија Светилка со USB и Тип C Полнење Порта 3 Осветлување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ANZENSHI LED Маса Светилка Око-се Грижат Метал Табела Светилки Dimmable Канцеларија Светилка со USB и Тип C Полнење Порта 3 Осветлување

Со Тип Ц и Полнење преку USB Порта : 1 тип В и 1 полнење преку USB порта, со 5 V2 A излез ви овозможува да брзо пол�

DEN 957.60
LSOSH LED Маса Светилка за Домашна Канцеларија со Телефонот Носителот, Dimmable Допир Контрола Маса Светилка за Спалната соба Ноќни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LSOSH LED Маса Светилка за Домашна Канцеларија со Телефонот Носителот, Dimmable Допир Контрола Маса Светилка за Спалната соба Ноќни

【Dimmable Допир Контрола Табела Светилка со 25 Светлината Избори】Допир чувствителни контрола на 5 режими н�

DEN 335.76
Колорадо Гео Преносни Маса Светилка Спалната соба на Ноќ Светлина Патување Warmging Подарок за Campping/Бар/Office/Ходници
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Колорадо Гео Преносни Маса Светилка Спалната соба на Ноќ Светлина Патување Warmging Подарок за Campping/Бар/Office/Ходници

Изработен од пластика.Напојува со 3 ААА батерии, осветлувањето може да се прилагоди.Светлината е мека и �

DEN 2145.60
Mostorlit Двоен Led Глава Маса Светилка, Око се Грижат Двојно Замав Рака Табела Светилки, USB Напојува Читање Светлина, Светилка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Mostorlit Двоен Led Глава Маса Светилка, Око се Грижат Двојно Замав Рака Табела Светилки, USB Напојува Читање Светлина, Светилка

Роман Дизајн : Двоен главата светилка, ABS база, метал пол и двојно глави, исто така, може да се користи как�

DEN 1199.76
GMLSD Табела Светилки,Маса Светилка,Минималистички Дневна Соба и Спалната соба Студија Природни Мермер Модерни Декоративни Модел
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GMLSD Табела Светилки,Маса Светилка,Минималистички Дневна Соба и Спалната соба Студија Природни Мермер Модерни Декоративни Модел

Забелешки : Производот е Рачно да се Измери.Мала Грешка е во Нормални граници.Поради Светлината Фотогра�

DEN 938.40
Poukaran Маса Светилка, ПРЕДВОДЕНА Маса Светилка со Безжичен Полнач, USB Порт за Полнење, Табела Светилка со Часовник, Аларм, Датум,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Poukaran Маса Светилка, ПРЕДВОДЕНА Маса Светилка со Безжичен Полнач, USB Порт за Полнење, Табела Светилка со Часовник, Аларм, Датум,

МОЌЕН ПОЛНЕЊЕ : Сопственик и полнење преку USB порт и брз безжичен полнач (потреби 5 V / 2 A адаптер, веќе Вклу

DEN 863.76
Camber Модерна Биро Табела Светилка Замав на Раката со Хотелот Стил USB и AC Штекер во База 29 Високи Бранеа Никел Лен Сенка за Дневна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Camber Модерна Биро Табела Светилка Замав на Раката со Хотелот Стил USB и AC Штекер во База 29 Високи Бранеа Никел Лен Сенка за Дневна

29" висок целина 18" рака стигнат од центарот пол да надвор од сенката.Можете да се вратите оваа точка од ко

DEN 4799.76
PENDEI LED Маса Светилка, Маса Светилка со Полнење преку USB Порт, 5 Боја за Осветлување Сцени, 5 Нивоа на Осветленост, Допир Контрола,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PENDEI LED Маса Светилка, Маса Светилка со Полнење преку USB Порт, 5 Боја за Осветлување Сцени, 5 Нивоа на Осветленост, Допир Контрола,

【Чувствителни на Допир за Контрола на】Со 5 боја режими и 5 се прилагодува осветленоста нивоа, ова ДОВЕД�

DEN 239.52
RAOYI LED Маса Светилка, 12W Dimmable Табела Светилка Око-се Грижат за Читање Светлина со Полнење преку USB Порт на Допир за Контрола
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RAOYI LED Маса Светилка, 12W Dimmable Табела Светилка Око-се Грижат за Читање Светлина со Полнење преку USB Порт на Допир за Контрола

►【Окосе Грижат и ЕнергијаЗаштеда на Светлината】 : RAOYI 12 W маса светилка со 72 енергетскиефикасни led мони�

DEN 575.76
Mubarek LED Биро Светилки за Домашната Канцеларија со Флексибилни Gooseneck Табела Светилка, 3 Начини Dimable LED Биро Светлина за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Mubarek LED Биро Светилки за Домашната Канцеларија со Флексибилни Gooseneck Табела Светилка, 3 Начини Dimable LED Биро Светлина за

Биро светилки за домашната канцеларија, модерен минималистички дизајн стил, со користење на зелени АБС

DEN 599.76
Lume Коцка Edge LED Биро Светлина | Далечински Работа Замав Рака Маса Светилка со Менгеме | Видео Конференции осветлување, Зумирате
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lume Коцка Edge LED Биро Светлина | Далечински Работа Замав Рака Маса Светилка со Менгеме | Видео Конференции осветлување, Зумирате

LED БИРО СВЕТЛИНА : Специјално дизајнирани за да го подобрат вашиот изглед за Видео Повици & Живеат Пренос

DEN 2879.76
Monoprice WFH Алуминиум Multimode LED Маса Светилка - Црно, со Безжични и Полнење преку USB Порт, 6 Светлината Нивоа, 5 Боја Температура
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Monoprice WFH Алуминиум Multimode LED Маса Светилка - Црно, со Безжични и Полнење преку USB Порт, 6 Светлината Нивоа, 5 Боја Температура

LED Осветлување : Уживајте во согласност осветлување дека не треперење, инстант осветленост кога е вклуч�

DEN 1199.76
Led Клип Шминка Светилка, Читање Светлина, Биро Менгеме Светлина Круг Прстен на Раката Флексибилни Замав Око Нега Табела Dimmable
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Led Клип Шминка Светилка, Читање Светлина, Биро Менгеме Светлина Круг Прстен на Раката Флексибилни Замав Око Нега Табела Dimmable

ладна и топла светлина прилагодување на светлината Еден кликнете на копчето прекинувачот е лесен.Со ви�

DEN 537.36