• Обновено
ECSWP Табела Светилка Спалната соба Празнична Свадба Соба Свадба Црвено Среќен Светилка Невестата Долговечност Светилка Еден Пар на Мираз Ноќни Ламби Романтична Ев?

ECSWP Табела Светилка Спалната соба Празнична Свадба Соба Свадба Црвено Среќен Светилка Невестата Долговечност Светилка Еден Пар

Buyers rating:
DEN 6335.04

Залиха

Светилка тело материјал : железо.Процес : electroplating.Тип на прекинувач : push копчето switch.Сенка материјал : крпа.Моќност : 6 W-10 W.Светилка тело материјал : железо.Процес : electroplating.Тип на прекинувач : push копчето switch.Сенка материјал : крпа.Моќност : 6 W-10 W.Простор : дневната соба/спалната соба/студија соба/тремот/менза/hotel Whether светилка има светлосен извор : Без извор на светлина.Напон : 110 V~240 VSwitch тип : push копчето switch.Пакетот вклучува : 1 *табела светилка (со исклучок на други експонати)Забелешка : 1.Има можеби малку blemish се должи на рачно изработени процес; И метал заклучување може да изгледа како ' рѓа, бидејќи на ретро одлуки ефекти.2.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. 3.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Количина : 1pc It, исто така, може да се користи како атмосфера светлина кога тоа е компатибилен со шарени сијалица да се изгради романтична атмосфера.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

THOVAS Индустриски Табела Светилка, Селски Маса Светилка со Безжичен Полнач, Dimmable Дрво Биро Светлина, Led Табела Светилка со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

THOVAS Индустриски Табела Светилка, Селски Маса Светилка со Безжичен Полнач, Dimmable Дрво Биро Светлина, Led Табела Светилка со

【Чувствителни безжично полнење и USB порт за полнење】 : Фантастичен безжични полнење на вашиот телефон �

DEN 719.52
Mostorlit Двоен Led Глава Маса Светилка, Око се Грижат Двојно Замав Рака Табела Светилки, USB Напојува Читање Светлина, Светилка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Mostorlit Двоен Led Глава Маса Светилка, Око се Грижат Двојно Замав Рака Табела Светилки, USB Напојува Читање Светлина, Светилка

Роман Дизајн : Двоен главата светилка, ABS база, метал пол и двојно глави, исто така, може да се користи как�

DEN 1199.76
NICEAPR Маса светилка Посмодерна Креативни Круг Мермерна Маса Светилка Дизајнер Модел Креативни Дневна Соба и Спалната соба Студија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NICEAPR Маса светилка Посмодерна Креативни Круг Мермерна Маса Светилка Дизајнер Модел Креативни Дневна Соба и Спалната соба Студија

Материјал : хардвер + мермер, големина : L38 CM*H49 CM.Стил : модерна едноставност.боја : Бела.Дадената област : 5

DEN 959.76
Monoprice WFH Алуминиум Multimode LED Маса Светилка - Црно, со Безжични и Полнење преку USB Порт, 6 Светлината Нивоа, 5 Боја Температура
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Monoprice WFH Алуминиум Multimode LED Маса Светилка - Црно, со Безжични и Полнење преку USB Порт, 6 Светлината Нивоа, 5 Боја Температура

LED Осветлување : Уживајте во согласност осветлување дека не треперење, инстант осветленост кога е вклуч�

DEN 1199.76
ЗЕН ЛУМЕН Модерната LED Маса Светилка со Dimmable Светлина Контрола Безжично Полнење и 2 USB Порти за Домашна Канцеларија Домови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ЗЕН ЛУМЕН Модерната LED Маса Светилка со Dimmable Светлина Контрола Безжично Полнење и 2 USB Порти за Домашна Канцеларија Домови

безжичен полнач за компатибилни уреди.За да се префрлате од кул задача осветлување температури до топл�

DEN 1439.76
LED Маса Светилка со Часовник, Аларм, Датум, Температура, 3 Нивоа на Осветленост Прилагодливи и Количка за Допир Табела Светилка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Маса Светилка со Часовник, Аларм, Датум, Температура, 3 Нивоа на Осветленост Прилагодливи и Количка за Допир Табела Светилка

Press 'Up' и 'Доле' за да ја промените вредноста.【ОКО се ГРИЖАТ ТАБЕЛА СВЕТИЛКА】Изберете од 3 осветлување ре�

DEN 671.76
Црна Симпатична Golden Retriever Куче Преносни Маса Светилка Спалната соба на Ноќ Светлина Патување Warmging Подарок за Campping/Бар/Office/Ходници
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Црна Симпатична Golden Retriever Куче Преносни Маса Светилка Спалната соба на Ноќ Светлина Патување Warmging Подарок за Campping/Бар/Office/Ходници

Изработен од пластика.Напојува со 3 ААА батерии, осветлувањето може да се прилагоди.Светлината е мека и �

DEN 1442.40
3-Боја во 1 ПРЕДВОДЕНА Маса Светилка со Полнење преку USB Порт, Замав на Раката, Целосно Dimmable, Око-се Грижат Задача Светилка,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3-Боја во 1 ПРЕДВОДЕНА Маса Светилка со Полнење преку USB Порт, Замав на Раката, Целосно Dimmable, Око-се Грижат Задача Светилка,

➤【ЛЕР Заштеда на Енергија ефикасно да се намали напрегање на очите, идеален за читање, работат или студ

DEN 1319.76
WNDFX Симпатична Тела LED Маса Светилка Архитект Метал Замав Рака Табела Светилка со Око за Заштита Dimmable Сијалица Клип и База
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WNDFX Симпатична Тела LED Маса Светилка Архитект Метал Замав Рака Табела Светилка со Око за Заштита Dimmable Сијалица Клип и База

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно д

DEN 3846.00