• Обновено
ИНА TC3648 Удар Ролери и Кафез, Челичен Кафез, Отворен Крај, Инчен, 2-1/4 ID, 3 OD, 5/64 Ширина, 3600rpm Максимална Ротациона Брзина, 35000lbf Статичен Капацитет, 6000lbf Динамичка носивос?

ИНА TC3648 Удар Ролери и Кафез, Челичен Кафез, Отворен Крај, Инчен, 2-1/4 ID, 3 OD, 5/64 Ширина, 3600rpm Максимална Ротациона Брзина,

Buyers rating:
DEN 129.12

Залиха

Тоа има помал пресек од стандарден удар имајќи за употреба во ограничени простори.Ако тоа се заштитени, со оклопна е не-контакт усна, обично направени од метал.Валчести лежишта може да се отвори на двата краја (на окно може да помине низ) или open (отвори) на едниот крај и затворени за другите.Валчести лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни делови за да се намали ротациона триење и поддршка радијална и axial товари.ИНА произведува лагери за автомобилската и индустриски апликации.Овие елементи може да биде еден од следниве видови : топката, цилиндрични, сферични, барел, игла, вретено, или конусни.Оваа ИНА удар игли валчести и кафез собранието има челичен кафез и се погодни за апликации со високо динамички товари во една насока.Иглата се цевките се изработени од преку прекалени, високо ниво на-јаглерод хром челик за издржливост и топлина толеранција под тешките бремиња.Удар игли валчести и кафез собранието за апликации со високи динамички товари во една насока.Отворен крај може да бидат запечатени или заштитени за да се заштити поаѓајќи од цврсти нечистотии и влага дека може да го намали својот животен век.2-1988 година за обезбедување на квалитетот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Econo Кафез 18x18x24 4/Случај
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Econo Кафез 18x18x24 4/Случај

Econo 1818 Tiel Кафез 18x18x24" (4pk) 18"L x 18"D x 24"H 5 / 8" жица проред.Голема & пространа кафез наменета за Cockatiels да мал папа�

DEN 671.04
XXXXW Виси Birdcage Птичји Кафез од не ' Рѓосувачки Челик Големи Папагал Thrush Гулаб Вила Преносни Мала Големина Птици Патување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XXXXW Виси Birdcage Птичји Кафез од не ' Рѓосувачки Челик Големи Папагал Thrush Гулаб Вила Преносни Мала Големина Птици Патување

Лесно да се соберат, лесно да се чисти, и издржливи.Голем влезот обезбедува целосен пристап до внатрешни

DEN 19149.36
Arriveok Папагал Школка Здолниште Нето Грациозен Мрежа Птичји Кафез Додатоци Семе Catcher Guard Птичји Кафез Покрие Најлон Мрежа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Arriveok Папагал Школка Здолниште Нето Грациозен Мрежа Птичји Кафез Додатоци Семе Catcher Guard Птичји Кафез Покрие Најлон Мрежа

Сосема Нов и Висок Квалитет.Тип : Птици Резерви.Име : Птичји Кафез Капак.Материјали : Најлон Ткаенина.Бој�

DEN 287.76
Птица Кафези Свитлива Метал Ковано Железо Птичји Кафез Мали, Средни и Големи Папагал Птица Вила Heightening Одгледување Птица Градење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Птица Кафези Свитлива Метал Ковано Железо Птичји Кафез Мали, Средни и Големи Папагал Птица Вила Heightening Одгледување Птица Градење

Овој кафез е доволно пространа за птици да летаат удобно и може да биде убаво декорирани.Многу простор д

DEN 5331.12
OMIDM Птичји кафез Myna Големи не ' Рѓосувачки Челик Птичји Кафез Budgerigar Одгледување Кафез Црна Cockatiel Peony Папагал Плоштадот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

OMIDM Птичји кафез Myna Големи не ' Рѓосувачки Челик Птичји Кафез Budgerigar Одгледување Кафез Црна Cockatiel Peony Папагал Плоштадот

1 Структура : фирма gourd кафез кука, завртка собранието, фиокатип на дизајн, лесно и брзо се протега, лесно �

DEN 8440.80
liushop Птичји Кафез Златна Чиста Нерѓосувачки Челик Птичји Кафез Големи Папагал Myna Круг Птичји Кафез Зајакот се Справи со Птичји
 • Обновено
Ценетост на стоката:

liushop Птичји Кафез Златна Чиста Нерѓосувачки Челик Птичји Кафез Големи Папагал Myna Круг Птичји Кафез Зајакот се Справи со Птичји

Широка употреба : Тоа е лесно да се отвори / затвори во цел дека ќе може да се грижи за вашето бебе птици exp

DEN 7735.20
Визија Стои Колона за 210 Кафези
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Визија Стои Колона за 210 Кафези

Реверзибилна argyle мантил.Се вклопува Визија 210 кафез.Овој производ тежи 1фунти.Мерки 1инчен должина од 3ин

DEN 2169.60
Голем Птичји Кафез,Папагалот Птичји Кафез Кат-Стои Старлинг Луксузна Вила,Голема Птица Кафез за Папагал,Пет Птица Интерактивни Birdhouse
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Голем Птичји Кафез,Папагалот Птичји Кафез Кат-Стои Старлинг Луксузна Вила,Голема Птица Кафез за Папагал,Пет Птица Интерактивни Birdhouse

♥ ᴗ ♥)※Како да се избере вистинскиот кафез за вашиот птица?Кога ќе изберете кафез за вашиот птица, ве м�

DEN 13783.20
JKXWX Птичји Кафез Пластовидно Поделени Одгледување Железо Птичји Кафез Parakeet Куќа со Тркалање се Залагаме за Canaries Cockatiels
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JKXWX Птичји Кафез Пластовидно Поделени Одгледување Железо Птичји Кафез Parakeet Куќа со Тркалање се Залагаме за Canaries Cockatiels

Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има мн�

DEN 696.00
Фламинго Wammer 1 110144 Parakeet Кафез 54 x 34 x 75 см
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Фламинго Wammer 1 110144 Parakeet Кафез 54 x 34 x 75 см

Производителот гаранција може да не се применува.Seva Parakeet Кафез 54 x 39 x 71 cm Црна.Снабдувач реден број : 110144 �

DEN 2387.04
Птичји Кафез Dustproof Газа, 4 Бои Големи Димензии Вентилирани Најлон Птичји Кафез Покрие Еластична Мрежа Бенд Милениче Производи(Сина)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Птичји Кафез Dustproof Газа, 4 Бои Големи Димензии Вентилирани Најлон Птичји Кафез Покрие Еластична Мрежа Бенд Милениче Производи(Сина)

【Dustproof газа】Оваа птица кафез газа е многу деликатна и го спречува остатоци и семиња во кафез од расипув

DEN 153.36
YML Одгледување на Црна Кафези со Divider
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YML Одгледување на Црна Кафези со Divider

1 / 2" бар проред погоден за мали птици 2 подигнете пред вратите, 1 жица divider, 4 perches, 4 фидер чаши (може да биде

DEN 2148.96
GYQYYGZ Birdcage од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Рек Птица Материјали Телескопски Папагал Рек Погоден за Големи и Средни Птици Macaw
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GYQYYGZ Birdcage од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Рек Птица Материјали Телескопски Папагал Рек Погоден за Големи и Средни Птици Macaw

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот пти

DEN 13314.72