• Обновено
GYQYYGZ Birdcage Милениче Интерактивни Решетката и Подвижен Папагал Кафез со Одгледување Кутија Погоден за Canaries, Мали Папагали, Finches, Lovebirds и Parakeets Нето Капак (Боја : A)

GYQYYGZ Birdcage Милениче Интерактивни Решетката и Подвижен Папагал Кафез со Одгледување Кутија Погоден за Canaries, Мали Папагали,

Buyers rating:
DEN 23568.96

Залиха

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот птичји кафез, тоа може да го опколуваат птица во кафез 360 степени за да се избегне досадни лебди пердув, одржите вашиот дом чист и уреден. 1. Дизајн : На врвот е интерактивна полица, на фиока тип може да се извади, лесно да се чисти, и одгледување кутија може да бидат обесени.Опремени со автоматски внесувач на хартија, шасијата и на дното мрежа фиока дизајн, лесно да се чисти. 2. Димензии : 50cm×50cm×154.5 cm / 19.6 инчи×19.6 инчи×60.8 инчи. 3. Материјал : метал, челична жица. 4. Пространа простор : многу погодна за големи, средни и мали птици, како што се canaries, cockatiels, parakeets и златна parakeets.Гулаби, finches и quail.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Визија Стои Колона за 210 Кафези
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Визија Стои Колона за 210 Кафези

Реверзибилна argyle мантил.Се вклопува Визија 210 кафез.Овој производ тежи 1фунти.Мерки 1инчен должина од 3ин

DEN 2169.60
Голем Птичји Кафез,Папагалот Птичји Кафез Birdhouses Шега Кафез Креативни Рачно Изработени Птичји Кафез Папагал Бисер Птица Птица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Голем Птичји Кафез,Папагалот Птичји Кафез Birdhouses Шега Кафез Креативни Рачно Изработени Птичји Кафез Папагал Бисер Птица Птица

♥ ᴗ ♥)※Како да се избере вистинскиот кафез за вашиот птица?Кога ќе изберете кафез за вашиот птица, ве м�

DEN 1706.40
XIAOSAKU Птичји Кафез Новиот Птичји Кафез Железо Птица Папагал Кафез + Нерѓосувачки Челик Сад & Lockable Тркала Птица Дом за Lovebirds
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XIAOSAKU Птичји Кафез Новиот Птичји Кафез Железо Птица Папагал Кафез + Нерѓосувачки Челик Сад & Lockable Тркала Птица Дом за Lovebirds

Ако наидат на проблеми во употреба, ве молиме да бидат слободни да контакт На птичји кафез што е направе�

DEN 672.00
Topeakmart 41inch Висина Отвори Врвот Birdcage Parakeet Кафез w/Слајд-Out Фах& Четири задолжени за хранење телиња Двојно-Врата Birdcage,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Topeakmart 41inch Висина Отвори Врвот Birdcage Parakeet Кафез w/Слајд-Out Фах& Четири задолжени за хранење телиња Двојно-Врата Birdcage,

Слатка дома за мали птици : Со големина на L46cm x W35cm x H92.5cm / L18" x W14" x H36.5" и еден бар проред на 1cm / 0.4", овој кафе

DEN 791.76
QTBH Лет Кафез Покривот во Стилот на Голем Вила Група Птичји Кафез Метал Одгледување Кафез Cockatoo Parakeet Кафез Мобилни Шасија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QTBH Лет Кафез Покривот во Стилот на Голем Вила Група Птичји Кафез Метал Одгледување Кафез Cockatoo Parakeet Кафез Мобилни Шасија

Материјалот е издржлив, безбеден и безопасно, и таму е вратата да се набљудуваат ситуацијата во секое вр

DEN 1478.40
Arriveok Папагал Школка Здолниште Нето Грациозен Мрежа Птичји Кафез Додатоци Семе Catcher Guard Птичји Кафез Покрие Најлон Мрежа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Arriveok Папагал Школка Здолниште Нето Грациозен Мрежа Птичји Кафез Додатоци Семе Catcher Guard Птичји Кафез Покрие Најлон Мрежа

Сосема Нов и Висок Квалитет.Тип : Птици Резерви.Име : Птичји Кафез Капак.Материјали : Најлон Ткаенина.Бој�

DEN 287.76
ZOENHOU 2 ПАРЧИЊА Птичји Кафез Маска, Птичји Кафез Семе Catcher, Птичји Кафез Нето Опфаќа Birdcage Прилагодливи Најлон Мрежа Нето
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZOENHOU 2 ПАРЧИЊА Птичји Кафез Маска, Птичји Кафез Семе Catcher, Птичји Кафез Нето Опфаќа Birdcage Прилагодливи Најлон Мрежа Нето

На птичји кафез нетое лесно да се чисти, безбедно да се мијат со рака или со машина, и може да се сушат брз

DEN 309.36
Птица Кафези Свитлива Метал Ковано Железо Птичји Кафез Мали, Средни и Големи Папагал Птица Вила Heightening Одгледување Птица Градење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Птица Кафези Свитлива Метал Ковано Железо Птичји Кафез Мали, Средни и Големи Папагал Птица Вила Heightening Одгледување Птица Градење

Овој кафез е доволно пространа за птици да летаат удобно и може да биде убаво декорирани.Многу простор д

DEN 5331.12
GYQYYGZ Birdcage Плоштадот Нерѓосувачки Челик Птичји Кафез Папагал Кафез со Бања Птица Надвор од Носење на Еден-Парче Заварување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GYQYYGZ Birdcage Плоштадот Нерѓосувачки Челик Птичји Кафез Папагал Кафез со Бања Птица Надвор од Носење на Еден-Парче Заварување

2 см; Пакување : 2 нерѓосувачки челик чаши, од не ' рѓосувачки челик фах станица net Oneпарче заварување не ба�

DEN 287.76
Econo Кафез 18x18x24 4/Случај
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Econo Кафез 18x18x24 4/Случај

Econo 1818 Tiel Кафез 18x18x24" (4pk) 18"L x 18"D x 24"H 5 / 8" жица проред.Голема & пространа кафез наменета за Cockatiels да мал папа�

DEN 671.04
Хонг Ји Fei-Продавница Birdcage Плоштадот Нерѓосувачки Челик Птичји Кафез Папагал Кафез со Бања Птица Надвор од Носење на Еден-Парче
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Хонг Ји Fei-Продавница Birdcage Плоштадот Нерѓосувачки Челик Птичји Кафез Папагал Кафез со Бања Птица Надвор од Носење на Еден-Парче

ЗДРАВ РАМКА Овој голем birdcage е направен од висококвалитет, нискајаглерод, рѓадоказ и водоотпорен челик,

DEN 9839.52
YML Одгледување на Црна Кафези со Divider
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YML Одгледување на Црна Кафези со Divider

1 / 2" бар проред погоден за мали птици 2 подигнете пред вратите, 1 жица divider, 4 perches, 4 фидер чаши (може да биде

DEN 2148.96
Патување Птичји кафез Птица Патување Кафез Преносни Милениче Производи Патување Кафез за Птици и Мали Животни Лесно Чистење Лесни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Патување Птичји кафез Птица Патување Кафез Преносни Милениче Производи Патување Кафез за Птици и Мали Животни Лесно Чистење Лесни

Материјал : пластика, метал.Димензии : 41cm×27cm×29cm / 16in×10.6 во×11.4 во.Дише : Предни и задни антиземи мрежа диза�

DEN 2073.36
nomal Кафез Зграда Клип 600pcs Кафез Зацврсти Клипови Жица Кафез Клип за Пилешко Quail Гулаб Зајакот Миленичиња Куче, Мачка Кафез
 • Обновено
Ценетост на стоката:

nomal Кафез Зграда Клип 600pcs Кафез Зацврсти Клипови Жица Кафез Клип за Пилешко Quail Гулаб Зајакот Миленичиња Куче, Мачка Кафез

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 600 компјутери жица кафез тока snap клип.КЛИПОТ ГОЛЕМИНА : 0.47 x 0.39 Инчен / 12 x 10мм (Lenght х Шир

DEN 374.16
ИНА TC3648 Удар Ролери и Кафез, Челичен Кафез, Отворен Крај, Инчен, 2-1/4 ID, 3 OD, 5/64 Ширина, 3600rpm Максимална Ротациона Брзина,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ИНА TC3648 Удар Ролери и Кафез, Челичен Кафез, Отворен Крај, Инчен, 2-1/4 ID, 3 OD, 5/64 Ширина, 3600rpm Максимална Ротациона Брзина,

Тоа има помал пресек од стандарден удар имајќи за употреба во ограничени простори.Ако тоа се заштитени,

DEN 129.12
Голем Птичји Кафез,Папагалот Птичји Кафез Кат-Стои Старлинг Луксузна Вила,Голема Птица Кафез за Папагал,Пет Птица Интерактивни Birdhouse
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Голем Птичји Кафез,Папагалот Птичји Кафез Кат-Стои Старлинг Луксузна Вила,Голема Птица Кафез за Папагал,Пет Птица Интерактивни Birdhouse

♥ ᴗ ♥)※Како да се избере вистинскиот кафез за вашиот птица?Кога ќе изберете кафез за вашиот птица, ве м�

DEN 13783.20
JKXWX Птичји Кафез Пластовидно Поделени Одгледување Железо Птичји Кафез Parakeet Куќа со Тркалање се Залагаме за Canaries Cockatiels
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JKXWX Птичји Кафез Пластовидно Поделени Одгледување Железо Птичји Кафез Parakeet Куќа со Тркалање се Залагаме за Canaries Cockatiels

Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има мн�

DEN 696.00
Птица Perches Птичји Кафез Папагал Кафез Големи Одгледување Кафез со Храна Контејнер Погоден ,за Parakeets Canaries Љубов Птици се
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Птица Perches Птичји Кафез Папагал Кафез Големи Одгледување Кафез со Храна Контејнер Погоден ,за Parakeets Canaries Љубов Птици се

Едноставен и елегантен дизајн, чиста бои, погоден за околината каде што птиците живо, малку на вашиот со�

DEN 1207.20
luckxuan Птичји Кафез 75см крупните Птичји Кафез Метал Патување Птичји Кафез за Cockatoo Папагал Lovebird Птица со Стојат и Скала
 • Обновено
Ценетост на стоката:

luckxuan Птичји Кафез 75см крупните Птичји Кафез Метал Патување Птичји Кафез за Cockatoo Папагал Lovebird Птица со Стојат и Скала

Оваа птица кафез се направени од издржлив метална жица и нерѓосувачки челик дното послужавник, обезбед�

DEN 10997.76
Meolin Птичји Кафез Здолниште Птичји Кафез Семе Catcher Семе Guard Папагал Мрежа Нето Покриваат Широк Школка Здолниште Стапици,М
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Meolin Птичји Кафез Здолниште Птичји Кафез Семе Catcher Семе Guard Папагал Мрежа Нето Покриваат Широк Школка Здолниште Стапици,М

Еластичен семе catcher одговара на било птичји кафез да помогне да се елиминира неуредна семе се разбегува�

DEN 287.76