• Обновено
XIAOSAKU Папагал Стојат Нерѓосувачки Челик Папагал Стојат Диск Екранот Стојат Macaw се Користи за Средни и Големи Папагали Canaries Љубов Птици

XIAOSAKU Папагал Стојат Нерѓосувачки Челик Папагал Стојат Диск Екранот Стојат Macaw се Користи за Средни и Големи Папагали Canaries

Buyers rating:
DEN 7224.24

Залиха

1. Структура : нерѓосувачки челик врежана ноктот острилка може автоматски да ја намали канџи и нокти на папагал.На монтажни храна првенство, орев е заклучен и затегнати, е фирма и лесно да се размонтираат.На лента е монтажни и лесно да се чисти.На tripod е интегрирана, како и поддршка на нозете се свиткани челик, цевки, кои се стабилни и убава.Макарата е монтажни, подвижни и фиксни. 2. Големина : 114 CM×56 CM/44.8 во×22.0 во. 4.1 kg/4100g.Мали 72 CM×33 CM/28.3 во×13.0 во. 1kg/1000g. 3. Материјал : не ' рѓосувачки челик. 4. Пространа простор : птицата решетката е најмногу погоден за големи, средни и мали птици, како што се папагали, cockatoos, macaws, parakeets, lovebirds, canaries, папагали, гулаби, finches и quails. 5. Мултифункционален : птицата игралиште е многу интересна и може да обезбеди поттик за вашите птици да се ментално и физички.Можете да додадете повеќе живеалишта или играчки во секое време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

OMING Birdcages Peony Малку Сонце Папагал Цврсто Дрво Стои Птичји Кафез Костур Одгледување Кутија Птица Гнездо Птица Куќа Кат Штанд
 • Обновено
Ценетост на стоката:

OMING Birdcages Peony Малку Сонце Папагал Цврсто Дрво Стои Птичји Кафез Костур Одгледување Кутија Птица Гнездо Птица Куќа Кат Штанд

1 Структура : стои рамка за мали и средни птица игралиште, едноставен дизајн и појавување, дрвени стои ра�

DEN 1538.40
Wontee Птица на Калциумот во Забите Џвакање Играчка Хрчак Мелење Камен за Папагал Parakeet Cockatiel Зајакот Chinchilla Верверица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Wontee Птица на Калциумот во Забите Џвакање Играчка Хрчак Мелење Камен за Папагал Parakeet Cockatiel Зајакот Chinchilla Верверица

❤【ГОЛЕМИНА】S : 5.109x2.75x1.18inch; L : 6.29x3.54x1.38inch ❤【ШИРОКА УПОТРЕБА】Тоа е совршен за папагал, хрчак и верверица

DEN 383.76
bluederst Милениче Папагал Дрво Платформа Хрчак Стои Багажник Играчка Правоаголник Верверица Кафез Шарени Дрвена Плоча Играчки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

bluederst Милениче Папагал Дрво Платформа Хрчак Стои Багажник Играчка Правоаголник Верверица Кафез Шарени Дрвена Плоча Играчки

Оваа платформа е за хрчак да се одмори или да се игра на него во кафез.Изработени од дрво,може да се корис

DEN 150.96
kathson Папагал Playstand Птица Игралиште Conures Игра Стојат Дрво Костур Салата Playpen Скала Parakeets Кафез Додатоци Вежба Играчки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

kathson Папагал Playstand Птица Игралиште Conures Игра Стојат Дрво Костур Салата Playpen Скала Parakeets Кафез Додатоци Вежба Играчки

【СТРАШНИ PLAYGYM ЗА ЗАБАВА】На птица игралиште, исто така, има шарени качување на скали,фах,дрвени лулашки,

DEN 551.76
Птица Игралиште за Conures Cockatiel Parakeets Игра Стојат Салата Област Големи Мали Playpen Лифт Активност Центар Папагал Birdcage
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Птица Игралиште за Conures Cockatiel Parakeets Игра Стојат Салата Област Големи Мали Playpen Лифт Активност Центар Папагал Birdcage

Нашите птичји кафез покрие користи висококвалитетни материјали, водоотпорен, сонцедоказ, правецдоказ �

DEN 791.76
LVOERTUIG 10pcs Гулаб Стојат Dove Остатокот Стојат Гулаб Костур отиде на спиење Рамка Грил, кој Живее Гулаб Perches отиде на спиење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LVOERTUIG 10pcs Гулаб Стојат Dove Остатокот Стојат Гулаб Костур отиде на спиење Рамка Грил, кој Живее Гулаб Perches отиде на спиење

Лесен за употреба и ракување.Погоден за гулаб, гулаб и други птици.Мраз и топлински отпор и долг животен

DEN 405.36
LEGU Birdcages Нерѓосувачки Челик Птица Платформа Игралишта,Сали Стои со Храна Чинии за Папагал со Хранење Чаши и Возен Стенд-Сребрена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LEGU Birdcages Нерѓосувачки Челик Птица Платформа Игралишта,Сали Стои со Храна Чинии за Папагал со Хранење Чаши и Возен Стенд-Сребрена

Погоден за повеќето птица кафези, папагалот кафези, итн., тоа може да се користи за вашите птици во затво�

DEN 5060.88
LIMIO Птица Костур 5 КОМПЈУТЕРИ Природно Дрво Стои Parakeet Играчки Птичји Кафез Додатоци за Папагали Conure Материјали Budgie Платформа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LIMIO Птица Костур 5 КОМПЈУТЕРИ Природно Дрво Стои Parakeet Играчки Птичји Кафез Додатоци за Папагали Conure Материјали Budgie Платформа

Природни птица дрвени perches : Сите птица perches се чистат за да се осигура дека секој костур е чиста.Имаме су�

DEN 359.76
Adsire Птица Костур Стојат, Дрвени Moveable Стабилна Папагали Стои со Нерѓосувачки Челик Хранење Првенство за Спална соба за Балкон
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Adsire Птица Костур Стојат, Дрвени Moveable Стабилна Папагали Стои со Нерѓосувачки Челик Хранење Првенство за Спална соба за Балкон

[Овозможи Птица Останете Здрави] Дозволите вашиот птица да се направи повеќе вежби со вашата помош за да

DEN 587.76
Connoworld Папагал Т-Облик Стојат Птица Играчка Дрвени Стојат Птица Играчка Стојат Бар Залак Папагал Birdcage Костур Игралиште Платформа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Connoworld Папагал Т-Облик Стојат Птица Играчка Дрвени Стојат Птица Играчка Стојат Бар Залак Папагал Birdcage Костур Игралиште Платформа

Стои бар е направена од дрво, тоа е мазна и издржливи, која е безбедно за птицата да се игра.Основата е из�

DEN 107.52
TOSSPER 1pc Милениче Птица Стојат Пол Дрво Гранка Стојат Птица Мелење Ноктот Стап Папагал Птица Материјали Птичји Кафез Папагал Млечни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TOSSPER 1pc Милениче Птица Стојат Пол Дрво Гранка Стојат Птица Мелење Ноктот Стап Папагал Птица Материјали Птичји Кафез Папагал Млечни

Нетоксични и безопасно.Чисто природен камен материјали.Должина е 20 cm(7.87" approx)(главната пол дијамет

DEN 583.20
XIAOSAKU Папагал Стојат Нерѓосувачки Челик Големи Живеат Птица Обука Птица Стојат Материјали Мала Птица Миленичиња Игра Замав за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XIAOSAKU Папагал Стојат Нерѓосувачки Челик Големи Живеат Птица Обука Птица Стојат Материјали Мала Птица Миленичиња Игра Замав за

1 Структура : Игралиште двоен слој за обука за поддршка, забава скала и замав, од нерѓосувачки челик, хран

DEN 926.40
M I 2 парчиња Остатокот Стојат Пластични Гулаб Птица Костур Стојат Отпорност на Топлина Остатокот отиде на спиење Носителот Рамка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

M I 2 парчиња Остатокот Стојат Пластични Гулаб Птица Костур Стојат Отпорност на Топлина Остатокот отиде на спиење Носителот Рамка

Тоа е совршен игралиште за вашиот малку гулаб играње,adventuring и сакаат да го истражуваат.Тоа е погоден за г

DEN 2121.60
Ozzptuu Метал Птица Фидер Стојат Папагал Птица Костур Стојат Папагал Playstand за Големи Средни Папагали Милениче Птица, со Хранење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ozzptuu Метал Птица Фидер Стојат Папагал Птица Костур Стојат Папагал Playstand за Големи Средни Папагали Милениче Птица, со Хранење

2 нерѓосувачки челик чаши за птица на храна и вода се Отстранува хранење чаши направи расчистување побр�

DEN 1799.52
Активност Папагал Игра Стојат Милениче Обука Качување Скалило Птица Дрвени Вежба Салата Носителот Фидер за Дома Дневна Соба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Активност Папагал Игра Стојат Милениче Обука Качување Скалило Птица Дрвени Вежба Салата Носителот Фидер за Дома Дневна Соба

Нетоксични материјали : Природно дрво стои база.Лесно да се соберат : Лесни, погоден за место на табелата

DEN 1246.08
YITON Birdcage Стои Декорација Полица Враќање на Античките Начини Кафез Решетката Кафез Полица Декорација Рек Милениче Материјали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YITON Birdcage Стои Декорација Полица Враќање на Античките Начини Кафез Решетката Кафез Полица Декорација Рек Милениче Материјали

Нашите Птица Perches е направен од висококвалитет на материјалите,што е сосема безбеден за вашите мали дом�

DEN 3792.48