• Обновено
YITON Птичји Кафез Покрие Папагали Voli Птици во Кафез Покрие Водоотпорен Лесни Заштита 97X60X130Cm Птица Одгледување Снабдувањето со 1Pcs Виолетова

YITON Птичји Кафез Покрие Папагали Voli Птици во Кафез Покрие Водоотпорен Лесни Заштита 97X60X130Cm Птица Одгледување Снабдувањето

Buyers rating:
DEN 511.20

Залиха

Нашите Птичји Кафез Маска е направена од 100% не-токсични материјали,лесни,трајни и долг животен век гаранции.Одлично за чување храна и остатоци од притискање на ѕидови.Рабовите на птичји кафез поклопецот се уредно seamed за готовиот изглед.Специјален дизајн за лесна инсталација и отстранување да се исполнат на птица потреби и да ги задоволат вашите секојдневна употреба.Оваа птица кафез покрие блокови некои сончева светлина и UV зраци и им овозможи на некои светлина за да се покаже преку па тоа нема да биде целосно темно во кафез.Помага да се намали пречките и им овозможува непрекинат сон за вашите птици.Тешки-должност врвот и на дното еластична има семе catcher удобно во место и ја елиминира менувањето.Машина перат за лесно чистење.Ако имате било какви прашања во текот на користење на birdcage маска, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им помогне да го решите вашиот проблем во времето.Пријатна атмосфера кревети за вашите птици Вентилација на двете страни На Маски имаат поделени во предниот, така што може да се Отвори и Затвори како што се бара.Вашите птици ќе се погледне напред пријатна Кафез Маска за да притискам во.Сега дека зимата е на својот пат, овие Птици во Кафез ги Опфаќа ќе го задржи вашето птици топло и далеку од студ нацрти додека спие.Птици во Кафез Покрие намалува одвлекување на вниманието и помага во подобар сон за вашите птици Птици природно бараат засолниште дека тие може да притискам во, правејќи ги да се чувствуваат заштитени.Се користи за обезбедување на птици добро спиење услови, quieting бучни птици, блокирање drafty услови, и одржување на птици хаос ограничени во кафез област!Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.

Кон својствата

Type:
Cage Cover
Material:
Polyester fiber
Size:
Length
includes:
1x Cage Cover

Најдобри предлози во категоријата

Птица Cade Catcher, Најлон Мрежа Кафез Маска, Мека Корица Школка Guard Издржливи Животни Папагали за Птици Миленици(Црна)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Птица Cade Catcher, Најлон Мрежа Кафез Маска, Мека Корица Школка Guard Издржливи Животни Папагали за Птици Миленици(Црна)

Направен од висок квалитет на најлон ткаенина, која е мека, дише и вентилирани.Тоа овозможува да се цирк�

DEN 1814.40
Huamei Големи добра ноќ Птица Папагал Кафез Покрие Водоотпорен Прашина Доказ Покрие Црно-Out Birdcage Покрие Трајни Дише Перат Материјал
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Huamei Големи добра ноќ Птица Папагал Кафез Покрие Водоотпорен Прашина Доказ Покрие Црно-Out Birdcage Покрие Трајни Дише Перат Материјал

Добра Ноќ Птичји Кафез : Нашата кафез покрие намалува одвлекување на вниманието и помага во подобар сон

DEN 1099.20
FYANER Птица Семе Catcher Најлон Нето-се Покрие за да се Заштити Милениче Нето Покрие Birdcage Здолниште Кафез Нето Покрие Кафез
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FYANER Птица Семе Catcher Најлон Нето-се Покрие за да се Заштити Милениче Нето Покрие Birdcage Здолниште Кафез Нето Покрие Кафез

【Лесно да се Инсталира】Голема големина до 38.6 x 15in / 98cm*38cm(максимален обем : 77.2 во / 196cm),Мала големина �

DEN 335.76
Tarp LJIANW Ратан Мебел Опфаќа Птичји Кафез Опфаќа, Големи Birdcage Покрие Спиење Помошник Засенчување Windproof за Кафез Гајба,Имаат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Tarp LJIANW Ратан Мебел Опфаќа Птичји Кафез Опфаќа, Големи Birdcage Покрие Спиење Помошник Засенчување Windproof за Кафез Гајба,Имаат

Направени од издржлив, лесен тежина нетоксични најлон ткаенина.Се вклопува во кафези големина до 48x38x85cm

DEN 1680.00