• Обновено
Marg Ethernet Поврзување на Кабел се Користи за Биометриски Отпечаток Присуство на Времето Часовникот Убаво C500T C600U

Marg Ethernet Поврзување на Кабел се Користи за Биометриски Отпечаток Присуство на Времето Часовникот Убаво C500T C600U

Buyers rating:
DEN 453.60

Залиха

⭐【КАРАКТЕРИСТИКИ】 : Специјален дизајн и висок квалитет на материјалите се осигура дека адаптер се чува во ниска температура за да се наплаќаат безбедно, и Заверена од страна на FCC CE, ROHS, ќе се фокусира на производство на високо квалитетни моќ адаптери, Никаква бучава, ниска температура операција, без спонтано согорување, не експлозија, нема оган опасност, ќе се обезбеди стабилна излезна. ⭐【Спецификации】 : во светот влезниот напон спектар : 100-240 V 50/60 HZ. ⭐【Најдобри Услуги на Клиентите】 : Ние нудиме еден не-прашања, побара полн со пари гаранција за враќање.Дополнително, за 3 година од денот на купувањето, ние ќе размена вашиот производ бесплатно треба да стане неисправни. 24 часа услуги на клиентите.Совети : Можете да го притиснете копчето [Ctrl + F] за да пребарувате за вашиот лаптоп модел. ⭐【СИГУРНОСТ】 : Сите наши производни линии се стави низ ригорозна контрола на квалитет, постапки за да се обезбеди безбедна, сигурна работа за годините што доаѓаат.Ние гарантираме за нашите производи ќе ги полните вашиот уред како ефикасно како оригиналниот полнач, или било која друга замена.Marg Ethernet Поврзување на Кабел се Користи за Биометриски Отпечаток Присуство на Времето Часовникот Убаво C500 T C600 U.Marg е специјализирана во областа на производство на квалитетна и економична замена на напојување за лаптоп ,таблет ,мобилни телефони и други електрични апарати.Производите се сертифицирани со УЛ,CE, FCC итн.Безбедносни Карактеристики : ⭐Во Текот Тековната Заштита, Во Текот Напон Заштита, ⭐Во Текот Температура Заштита Од Краток Спој Заштита.Спецификација на производот : ⭐ Приклучок Тип : НИ prong ⭐ Влезен Напон : AC 100-240 VAC низ целиот свет Користат ⭐ Текст Фреквентен Опсег : 50-60 Hz Предупредувања : ⭐ Не го отворите или да го измените на напојување / кабелот за напојување/ power кабел ⭐ ве Молиме оставете деца, детска далеку од висок напон извор на енергија ⭐ ве Молиме да го користите под стручен електричар упатства за ⭐ Било злоупотреба или неправилна употреба ја уништува гаранцијата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Безбедноста Депозитот Кутија Оптички Отпечаток Модул R307 Оптички Отпечаток Читателот Отпечаток Читателот Сензор Ниска Цена Мали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Безбедноста Депозитот Кутија Оптички Отпечаток Модул R307 Оптички Отпечаток Читателот Отпечаток Читателот Сензор Ниска Цена Мали

2 Отпечаток читателот може да се спроведе средно развој и може да биде вграден во различни крајот произв

DEN 494.16
Присуство машина P2P Облак Servicer Биометриски Отпечатоци И СМАРТ Картичка Време Присуство Време на Снимањето Realand A-C091 TCP/IP
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Присуство машина P2P Облак Servicer Биометриски Отпечатоци И СМАРТ Картичка Време Присуство Време на Снимањето Realand A-C091 TCP/IP

1 Строго следете ги национален стандард за безбедност на производот.Погоден за влезовите и излезите на �

DEN 751.20
Оптички Отпечаток Читателот, Практична проверка на Отпечатоци Откривање R307 Стабилна Отпечаток Читателот, Корисни за Контрола на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Оптички Отпечаток Читателот, Практична проверка на Отпечатоци Откривање R307 Стабилна Отпечаток Читателот, Корисни за Контрола на

1 На R307 Оптички Отпечаток Модул интегрира отпечаток алгоритам чип со функции како што се проверка на отп

DEN 494.16
2 - LCD Монитор 1 - IR Камера 7 Видео Спогодба Системи+ Лозинка Контролер+600lbs Electronmagnetic Заклучување +Моќ Единица+Притисни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 - LCD Монитор 1 - IR Камера 7 Видео Спогодба Системи+ Лозинка Контролер+600lbs Electronmagnetic Заклучување +Моќ Единица+Притисни

Волумен, осветленоста и контрастот се прилагодливи.Стандарден Напон е 12 VDC кога ќе Заврши.Работен напон

DEN 1524.00
Двоен Начин на Следење на Вратата за Влез Контрола на Пристап на Електрична Штрајк Заклучување (БЕЗ Режим) 110-240V Напојување RFID
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Двоен Начин на Следење на Вратата за Влез Контрола на Пристап на Електрична Штрајк Заклучување (БЕЗ Режим) 110-240V Напојување RFID

Боја : Бела.Компатибилен со сите ID врата пристап уреди или ID на читателот.Идеален за употреба во ИДЕНТИФ�

DEN 7799.76
Време Присуство на Часовникот Smart Присуство на Часовникот UFace302 TCP/IP Биометриски Лице Лицето Отпечаток Време Присуство и Контрола
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Време Присуство на Часовникот Smart Присуство на Часовникот UFace302 TCP/IP Биометриски Лице Лицето Отпечаток Време Присуство и Контрола

3 TFT екран на допир е userfriendly и многу интуитивен6 userdefined функција копчињатаКонтакт релеи вратата за контро

DEN 1790.40
Време Присуство на Часовникот K40 Linux Систем TCP/IP USB РБС Биометриски Отпечаток Време Присуство Вратата Контрола на Пристап Систем
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Време Присуство на Часовникот K40 Linux Систем TCP/IP USB РБС Биометриски Отпечаток Време Присуство Вратата Контрола на Пристап Систем

Нелогичен и зачудувачки UI.Интерфејс за работа ја донесува modularized hierarchial дизајн.Поедноставно, подобро, и �

DEN 561.60
YXYX Претпријатие Време Часовникот A-C061 P2P Облак Услуга Отпечатоци и СМАРТ Картичка Време Присуство Биометриски Отпечаток Време
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YXYX Претпријатие Време Часовникот A-C061 P2P Облак Услуга Отпечатоци и СМАРТ Картичка Време Присуство Биометриски Отпечаток Време

1 Строго следете ги национален стандард за безбедност на производот.Погоден за влезовите и излезите на �

DEN 1394.40
YKQJS-YQ Претпријатие Употреба UFace402 Биометриски Отпечаток Лице Лицето Признавање Време Присуство TCP/IP Вратата Контрола на Пристап
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YKQJS-YQ Претпријатие Употреба UFace402 Биометриски Отпечаток Лице Лицето Признавање Време Присуство TCP/IP Вратата Контрола на Пристап

3,000 лице и 4.000 отпечаток шаблони.Мултијазик.Висок верификација брзина.Напредни и userfriendly ИНТЕРФЕЈС.Факул

DEN 2378.40
Временска Машина XM210 Биометриски Отпечаток Контрола на Пристап Систем со 3G TCP/IP, веб сервер Отпечаток Време публика со Резервна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Временска Машина XM210 Биометриски Отпечаток Контрола на Пристап Систем со 3G TCP/IP, веб сервер Отпечаток Време публика со Резервна

★Се поедностави onboarding процесот кога ќе се регистрирате и да одговара на работникот прст скенирање на ч�

DEN 10542.72
Отпечаток Заклучување, Phlx Кабел Сензор Дома Против Кражба Виртуелна Лозинка Дизајниран Пет Начини да Ја Отвори Вратата за Болница
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Отпечаток Заклучување, Phlx Кабел Сензор Дома Против Кражба Виртуелна Лозинка Дизајниран Пет Начини да Ја Отвори Вратата за Болница

Виртуелна лозинка дизајниран, кога користите лозинката за да ја отклучите, можете и да додадете повеќе �

DEN 799.20
YKQJS-YQ Претпријатие Употреба IFACE302 Лице Отпечаток WiFi Мрежа Присуство Машина за Контрола на Пристап на Сите-во-едно Машина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YKQJS-YQ Претпријатие Употреба IFACE302 Лице Отпечаток WiFi Мрежа Присуство Машина за Контрола на Пристап на Сите-во-едно Машина

★Се поедностави onboarding процесот кога ќе се регистрирате и да одговара на работникот прст скенирање на ч�

DEN 11009.04
Титаниум ЕД-E2128TM/TP 2MP HD Лице за Препознавање на Терминал со ЕД-YZJ1002 Стојат Тип Заграда, 8 LCD Екран, Поддршка Подесувате
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Титаниум ЕД-E2128TM/TP 2MP HD Лице за Препознавање на Терминал со ЕД-YZJ1002 Стојат Тип Заграда, 8 LCD Екран, Поддршка Подесувате

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 3863.76
Влез и Излез на Следење на Пристап На Систем за Контрола на Електрични Гром Заклучување 110-240V Напојување RFID Keyfods/Картички
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Влез и Излез на Следење на Пристап На Систем за Контрола на Електрични Гром Заклучување 110-240V Напојување RFID Keyfods/Картички

Контрола Една Врата,се во со отпечаток / PIN / swiping картичка, излезе вратата од отпечаток / PIN / swiping картичка.

DEN 1125.60
Време Присуство на Часовникот TCP/IP USB Биометриски Отпечаток Контрола на Пристап Време Присуство Рекордер Самостоен Smart Вратата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Време Присуство на Часовникот TCP/IP USB Биометриски Отпечаток Контрола на Пристап Време Присуство Рекордер Самостоен Smart Вратата

2.8инчен екран на допир, бојата на екранот со графички АДАПТЕРИ за лесно ракување.До 24 корисничкидефинир�

DEN 475.20