• Обновено
Ljyutihgfh Leakproof Бенто Ручек Кутија, Нерѓосувачки Челик, Храна Кутија Контејнери 4-Дел Дизајн Има Добро Избалансиран Избор на Храна, машина за миење Садови Безбедно BPA-Free

Ljyutihgfh Leakproof Бенто Ручек Кутија, Нерѓосувачки Челик, Храна Кутија Контејнери 4-Дел Дизајн Има Добро Избалансиран Избор на

Buyers rating:
DEN 455.76

Залиха

Издржливи ручек кутија контејнери имаат безбедна капак печат за да се спречи протекување. ♥ 304 од не ' рѓосувачки челик : плочата е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, која е безбедна, еколошки и практични. ♥ Добар запечатување : На силиконски прстен направен од високо квалитетни PP прави покрие повеќе запечатени и херметички. ♥ Двојно-layer тока дизајн : Тоа може да се заклучи плоча цврсто во споредба со претходниот сингл тока, и тоа е потрајни од претходната тока. ♥ Пренослив дизајн : дизајнот дното ритам и нерѓосувачки челик плочата може да се одвои, и може да се излее во дното на резервоар за топла вода за греење.Стоп за фрлање далеку за еднократна употреба кеси и контејнери.Овие BPA-free, обновливи ручек кутија коцки вклучуваат одделни прегради, се храна безбедно Возрасни и деца;колекции и деца,Момчиња и девојки.Може да се користи за постарите деца како ужинка послужавник или возрасни за дел контрола.♥ Производ parameters Name : Преносни ручек box Material : 304 од не ' рѓосувачки челик, PP material Size : 31 × 24.5 × 5.5 cm Model : Large Color : сива, зелена, прав♥ Купи сега и испратите група на нерѓосувачки челик прибор за јадење (лажица + стапчиња за јадење)~Ако имате било какви загриженост за производи на страница или имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.Акција сега, нека во вашиот количка, а потоа на патот до вашиот дом.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Freshware Оброк Првично Контејнери [150 Пакет] 1 Замрзнување Храна Складирање Контејнерите со Капаци, Бенто Кутија, BPA Free, Пластовидно,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Freshware Оброк Првично Контејнери [150 Пакет] 1 Замрзнување Храна Складирање Контејнерите со Капаци, Бенто Кутија, BPA Free, Пластовидно,

✅ ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ и ПАРИ : Оброк Првично Контејнери 150 Пакет карактеристики 1 оддел во еден пластичен са�

DEN 575.76
Завива Волк Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Завива Волк Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери

Здрава PP Материјал : Нашата бенто ручек кутија комплет е направен од страна на ПП материјал,екопријател�

DEN 647.76
Ин Дневник Добиточна Храна Зема за Деца,45pcs Симпатична Цртан филм Бенто Кутија Зема за Деца,Обновливи Овошје Храна чепкалки за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ин Дневник Добиточна Храна Зема за Деца,45pcs Симпатична Цртан филм Бенто Кутија Зема за Деца,Обновливи Овошје Храна чепкалки за

【Наменета за Picky Јадачи】 : совршено дизајниран за picky јадачи, симпатична животните храна овошје предниц

DEN 179.76
FEIGAO Оброк Првично Сад,Храна Одделение PP Бенто Кутија,со Висок Капацитет Ручек Контејнери,за Деца и Децата и Возрасните Канцеларија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FEIGAO Оброк Првично Сад,Храна Одделение PP Бенто Кутија,со Висок Капацитет Ручек Контејнери,за Деца и Децата и Возрасните Канцеларија

【ГОЛЕМИНА И БОЈА】19x12.5x7cm (сино / портокал / зелена / жолта) 【Reuseable Пченица Влакна Бенто Кутија】Ручек Кути

DEN 647.76
Bizz Ручек Кутија Контејнери Сет (2-Pack) со Обновливи Лажица, 37-оз Забава Иновативни Бенто Кутии Опремени со Отстранлив Snap-На
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bizz Ручек Кутија Контејнери Сет (2-Pack) со Обновливи Лажица, 37-оз Забава Иновативни Бенто Кутии Опремени со Отстранлив Snap-На

ПРОСТОР ЗА СИТЕ ВАШИ ОМИЛЕНИ ХРАНА & ЗАКУСКИ : Ќе примите пакет на две големи храна контејнери (37унца) – с

DEN 671.76
Бенто Кутии за Возрасни - 1100 ML Бенто Ручек Кутија За Деца Деца Со Лажица и Вилушка - Трајни Совршена Големина за On-the-Go Оброк,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бенто Кутии за Возрасни - 1100 ML Бенто Ручек Кутија За Деца Деца Со Лажица и Вилушка - Трајни Совршена Големина за On-the-Go Оброк,

♥СОВРШЕН БЕНТО РУЧЕК КУТИИ ЗА ВАШАТА ЗДРАВА храна : Нашата обновливи бенто кутии за возрасни и деца се л

DEN 383.76
Rasta Лав Јуда Етиопија Знаме Печатени Двоен Слој Бенто Кутија Сет Ручек Кутии За Храна Контејнер Оброк Првично Држачот За Возрасни/Деца
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Rasta Лав Јуда Етиопија Знаме Печатени Двоен Слој Бенто Кутија Сет Ручек Кутии За Храна Контејнер Оброк Првично Држачот За Возрасни/Деца

Што ќе добиете?Ќе добиете светлина и мазна PP бенто кутија поставена во 6.1 x 5.3 x 5.1 инчен,вклучуваат два кон

DEN 623.76
A/A MENG206 Ручек Кутија Микробранова Со Лажица Вилушка Облека Шема за Храна Контејнер Креативен Подарок Симпатична Студент Бенто
 • Обновено
Ценетост на стоката:

A/A MENG206 Ручек Кутија Микробранова Со Лажица Вилушка Облека Шема за Храна Контејнер Креативен Подарок Симпатична Студент Бенто

Функција : ЕкоПријателски 1.Капакот и бела внатрешна капак не треба да се става во микробранова печка и н

DEN 1274.40
Санта Луција е Знаме Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Санта Луција е Знаме Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери

Здрава PP Материјал : Нашата бенто ручек кутија комплет е направен од страна на ПП материјал,екопријател�

DEN 647.76
UPTRUST Бенто Ручек сад За Деца, Бенто возрасни кутија Со 3 Преграда. Течење-доказ, Микробранова печка безбедно, машина за миење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

UPTRUST Бенто Ручек сад За Деца, Бенто возрасни кутија Со 3 Преграда. Течење-доказ, Микробранова печка безбедно, машина за миење

БЕНТО РУЧЕК САД ЗА ДЕЦА, ВОЗРАСНИ : 3 Практична одвоени прегради и лесен, лесен за носење и чување, соврше�

DEN 383.76
Риболов Американското Знаме Печатени Двоен Слој Бенто Кутија Сет Ручек Кутии За Храна Контејнер Оброк Првично Држачот За Возрасни/Деца
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Риболов Американското Знаме Печатени Двоен Слој Бенто Кутија Сет Ручек Кутии За Храна Контејнер Оброк Првично Држачот За Возрасни/Деца

Што ќе добиете?Ќе добиете светлина и мазна PP бенто кутија поставена во 6.1 x 5.3 x 5.1 инчен,вклучуваат два кон

DEN 623.76
Сива Hippo Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сива Hippo Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери

Здрава PP Материјал : Нашата бенто ручек кутија комплет е направен од страна на ПП материјал,екопријател�

DEN 647.76
Бенто Кутија, 700ml Нерѓосувачки Челик Преносни Leakproof Ручек Кутија Обновливи Еко-Пријателски Храна Складирање Сад за Надворешна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бенто Кутија, 700ml Нерѓосувачки Челик Преносни Leakproof Ручек Кутија Обновливи Еко-Пријателски Храна Складирање Сад за Надворешна

Leakproof Дизајн : Со силиконски запечатување прстени, може да се спречи храна од протекување надвор, добри з

DEN 383.76
Уметнички Лав на Црна Печатени Двоен Слој Бенто Кутија Сет Ручек Кутии за Храна Контејнер Оброк Првично Држачот За Возрасни/Деца
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Уметнички Лав на Црна Печатени Двоен Слој Бенто Кутија Сет Ручек Кутии за Храна Контејнер Оброк Првично Држачот За Возрасни/Деца

Што ќе добиете?Ќе добиете светлина и мазна PP бенто кутија поставена во 6.1 x 5.3 x 5.1 инчен,вклучуваат два кон

DEN 623.76
Ручек Пластична Кутија За Ручек Кутија; Ручек Кутија; Микробранова Ручек Кутија; Пластичен Сад; Запечатена Појасни; Пикник Торба;
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ручек Пластична Кутија За Ручек Кутија; Ручек Кутија; Микробранова Ручек Кутија; Пластичен Сад; Запечатена Појасни; Пикник Торба;

Лесно да се Чисти и Преносни содржи отстранлив нерѓосувачки челик лента, која ќе може да се чистат лесн�

DEN 1768.80