• Обновено
Бенто Кутија со Термос, од Нерѓосувачки Челик, Храна Тегла за Топло-Ладна Храна или Супа, Изолирани Ручек Торба, и Ice Pack Постави за Деца или Години. На возраст од 3 до 7,

Бенто Кутија со Термос, од Нерѓосувачки Челик, Храна Тегла за Топло-Ладна Храна или Супа, Изолирани Ручек Торба, и Ice Pack Постави

Buyers rating:
DEN 1199.76

Залиха

*Челик храна тегла.Не се лизга силикони дното и отстранлив зафат бенд.Бенто има 5 Дел за Контрола на Делови сите поединечно запечатени. *Совети + Јаде e Book со 60+ Бенто совети + рецепти од Kinsho е основачот (на мајка ми & наградуваниот сетат готвење автор).Има 700 ML (3 чаши).Дијаметар 3.Вредност Оброк во Собата за Деца или Години во Дневните, Пред-Училиште, Градинка или Основно Училиште.Нерѓосувачки Челик Храна Тегла е 10 мл/300 ML.Премиум квалитет, тесни-ткаат, дамка отпорни ткаенини го прави нашиот ручек торба издржлив и едноставен за чистење.Супер симпатична и совршена големина за млади апетити - 10 унци / 300 ML /1.ИЗОЛИРАНИ РУЧЕК ТОРБА : Пространа преградата може да се задржи ручек и ужина за храна за тој ден.Капка-отпорни rubberized намали и лесно-отворање на брави нашите бенто кутии за деца ручеци има отстранлив послужавник за разноврсна храна првично & лесно расчистување.Бенто Кутија, Челична Храна Тегла за Топла или Ладна Храна / Супа, Изолирани Ручек Торба, и Ice Pack Сет. *Поддршка на корисниците од нашата Бостон-базирани тим.Вклучува spork.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ljyutihgfh Leakproof Бенто Ручек Кутија, Нерѓосувачки Челик, Храна Кутија Контејнери 4-Дел Дизајн Има Добро Избалансиран Избор на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ljyutihgfh Leakproof Бенто Ручек Кутија, Нерѓосувачки Челик, Храна Кутија Контејнери 4-Дел Дизајн Има Добро Избалансиран Избор на

Издржливи ручек кутија контејнери имаат безбедна капак печат за да се спречи протекување ♥ 304 од не ' рѓ�

DEN 455.76
Мини To-Go Глупак Кутија со Хартија Справи и Свитлива Капаци (Случај на 500), PacknWood - Оброк Првично Контејнери (8 мл, 2.6 x 2.8
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини To-Go Глупак Кутија со Хартија Справи и Свитлива Капаци (Случај на 500), PacknWood - Оброк Првично Контејнери (8 мл, 2.6 x 2.8

СЛУЧАЈ НА 500 Секој дел случај доаѓа со петстотини carryout контејнери, и секој поединец кутија има димензии

DEN 5826.72
Бенто Кутии за Возрасни - 1100 ML Бенто Ручек Кутија За Деца Деца Со Лажица и Вилушка - Трајни Совршена Големина за On-the-Go Оброк,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бенто Кутии за Возрасни - 1100 ML Бенто Ручек Кутија За Деца Деца Со Лажица и Вилушка - Трајни Совршена Големина за On-the-Go Оброк,

♥СОВРШЕН БЕНТО РУЧЕК КУТИИ ЗА ВАШАТА ЗДРАВА храна : Нашата обновливи бенто кутии за возрасни и деца се л

DEN 383.76
Санта Луција е Знаме Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Санта Луција е Знаме Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери

Здрава PP Материјал : Нашата бенто ручек кутија комплет е направен од страна на ПП материјал,екопријател�

DEN 647.76
Ин Дневник Добиточна Храна Зема за Деца,45pcs Симпатична Цртан филм Бенто Кутија Зема за Деца,Обновливи Овошје Храна чепкалки за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ин Дневник Добиточна Храна Зема за Деца,45pcs Симпатична Цртан филм Бенто Кутија Зема за Деца,Обновливи Овошје Храна чепкалки за

【Наменета за Picky Јадачи】 : совршено дизајниран за picky јадачи, симпатична животните храна овошје предниц

DEN 179.76
Бенто Кутија, 700ml Нерѓосувачки Челик Преносни Leakproof Ручек Кутија Обновливи Еко-Пријателски Храна Складирање Сад за Надворешна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бенто Кутија, 700ml Нерѓосувачки Челик Преносни Leakproof Ручек Кутија Обновливи Еко-Пријателски Храна Складирање Сад за Надворешна

Leakproof Дизајн : Со силиконски запечатување прстени, може да се спречи храна од протекување надвор, добри з

DEN 383.76
OriGlam Силикони Расклопна Храна Садовите За Складирање, Виткање Силикони Ручек Кутија Бенто Кутија, Преносни Храна Складирање Benton
 • Обновено
Ценетост на стоката:

OriGlam Силикони Расклопна Храна Садовите За Складирање, Виткање Силикони Ручек Кутија Бенто Кутија, Преносни Храна Складирање Benton

★ Расклопна Правоаголни храна контејнери за оброк prepping колапс на 1 / 3 нивната оригинална големина со гн

DEN 763.20
Пелена Loading... Ве Молиме Почекајте Печатени Двоен Слој Бенто Кутија Сет Ручек Кутии За Храна Контејнер Оброк Првично Држачот За
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пелена Loading... Ве Молиме Почекајте Печатени Двоен Слој Бенто Кутија Сет Ручек Кутии За Храна Контејнер Оброк Првично Држачот За

Што ќе добиете?Ќе добиете светлина и мазна PP бенто кутија поставена во 6.1 x 5.3 x 5.1 инчен,вклучуваат два кон

DEN 623.76
Убава Графика Хемиски Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Убава Графика Хемиски Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери

Здрава PP Материјал : Нашата бенто ручек кутија комплет е направен од страна на ПП материјал,екопријател�

DEN 647.76
Двоен Слој Вакуум Храна Тегла со Ручек Кеси,304 од не ' Рѓосувачки Челик Течење Доказ Храна Термос со Преграда Бенто Кутии за Возрасни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Двоен Слој Вакуум Храна Тегла со Ручек Кеси,304 од не ' Рѓосувачки Челик Течење Доказ Храна Термос со Преграда Бенто Кутии за Возрасни

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ХРАНА ТЕГЛА : Со 1.8 L / 2.0 L капацитет, оваа храна тегла е доволно голема за да го собере цел�

DEN 1367.76
SjYsXm Премиум Бенто Кутија за Ручек Кутија со 2 Прегради, 1000ML PP Материјал Бенто Ручек Кутија Сад за Учениците и Возрасните,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SjYsXm Премиум Бенто Кутија за Ручек Кутија со 2 Прегради, 1000ML PP Материјал Бенто Ручек Кутија Сад за Учениците и Возрасните,

Топло Совети : ①The бенто кутија може да се стави во микробранова печка, машина за миење на садови и фрижи�

DEN 335.76
Жолта И Црна Селектирани Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Жолта И Црна Селектирани Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери

Здрава PP Материјал : Нашата бенто ручек кутија комплет е направен од страна на ПП материјал,екопријател�

DEN 647.76
Ручек Пластична Кутија За Ручек Кутија; Ручек Кутија; Микробранова Ручек Кутија; Пластичен Сад; Запечатена Појасни; Пикник Торба;
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ручек Пластична Кутија За Ручек Кутија; Ручек Кутија; Микробранова Ручек Кутија; Пластичен Сад; Запечатена Појасни; Пикник Торба;

Лесно да се Чисти и Преносни содржи отстранлив нерѓосувачки челик лента, која ќе може да се чистат лесн�

DEN 1768.80
KHDJ Бенто Кутија за Ручек Кутија 5 Оддел Термички Храна Контејнер со Прибор за јадење од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија Бенто
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KHDJ Бенто Кутија за Ручек Кутија 5 Оддел Термички Храна Контејнер со Прибор за јадење од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија Бенто

Безбедност и здравје во нашата ручек кутии се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, беспл

DEN 1607.52
Франција Моделот Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Франција Моделот Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери

Здрава PP Материјал : Нашата бенто ручек кутија комплет е направен од страна на ПП материјал,екопријател�

DEN 647.76