• Обновено
VSM 227157 Абразивни Појас, Средни Одделение, Крпа Подлога, Циркони, 100 Ронки, 2-1/2 Ширина, 60 Должина, Сина (Пакување од 10)

VSM 227157 Абразивни Појас, Средни Одделение, Крпа Подлога, Циркони, 100 Ронки, 2-1/2 Ширина, 60 Должина, Сина (Пакување од 10)

Buyers rating:
DEN 911.28

Залиха

VSM 227157 Абразивни Појас, Сина, Средни Одделение, Крпа Подлога, Циркони, 100 Ронки, 2-1/2" Ширина, 60" Должина, Пакување од 10. Авто-острат жито, кој обезбедува висок акции отстранување стапки и долги производ живот.Карактеристики кул сечење технологија за намалување на топлина и зголемување на ефикасноста.Здрав крпа поддршка за сигурен перформанси.Циркони Алумина (Z/A) е тешка, густа абразивни зрна формирана од страна на депонирање на циркони во алумина матрица.Со својата континуирана генерација на нови сечење на рабови и дополнителни подмачкување слој, овој производ обезбедува многу висока акции отстранување на мелење зона.Тоа е одличен избор за тешки акции отстранување апликации на повеќето метали и некои шумата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

VSM 282950 Абразивни Појас, Средни Одделение, Крпа Подлога, Керамички, 100 Ронки, 4 Ширина, 106 Должина, Светла Црвена (Пакување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VSM 282950 Абразивни Појас, Средни Одделение, Крпа Подлога, Керамички, 100 Ронки, 4 Ширина, 106 Должина, Светла Црвена (Пакување

VSM 282950 Абразивни Појас, Светла Црвена боја, Средни Одделение, Крпа Подлога, Керамички, 100 Ронки, 4" Ширина, 1

DEN 2588.64
3 Метар од не ' Рѓосувачки Челик Matrice Бендови 5mm/6mm/7mm Ширина 0.025 mm Thichness Добра Еластична Челик Матрица Ленти се Тркалаат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3 Метар од не ' Рѓосувачки Челик Matrice Бендови 5mm/6mm/7mm Ширина 0.025 mm Thichness Добра Еластична Челик Матрица Ленти се Тркалаат

❤3 Метар Од Не ' Рѓосувачки Челик Matrice ❤Од не ' рѓосувачки Челик, со добра цврстина & еластичност, добра ре

DEN 1031.76
Easyinsmile Стоматолошка Употреба Светлина Излечи Смола Матрица Бендови од не ' Рѓосувачки Челик 1 Тркалаат (Ширина 7mm)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Easyinsmile Стоматолошка Употреба Светлина Излечи Смола Матрица Бендови од не ' Рѓосувачки Челик 1 Тркалаат (Ширина 7mm)

Материјал:Нерѓосувачки Челик.Дебелина : од 0,05 мм, Должина : 3m.Смола, со Добра Цврстина & Еластичност, Доб�

DEN 263.76
PFERD 41243 Цилиндрични Тип Абразивни Спирала Бенд, Алуминиум Оксид А, 1-3/4 Дијаметар x 1-1/8 Должина, 150 Ронки (Пакување од 100)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PFERD 41243 Цилиндрични Тип Абразивни Спирала Бенд, Алуминиум Оксид А, 1-3/4 Дијаметар x 1-1/8 Должина, 150 Ронки (Пакување од 100)

Општо се препорачува за многу материјали.Достапни во цилиндрична форма.Изграден со алуминиум оксид нек

DEN 1747.68
Појавување на Прстени за Парови 925 Sterling Silver Неколку Прстени Поставите Појавување на Срцето Прстени Ветување Прстени за Парови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Појавување на Прстени за Парови 925 Sterling Silver Неколку Прстени Поставите Појавување на Срцето Прстени Ветување Прстени за Парови

Имаме напредни производни линии, стручните работници и искусни дизајнери.Прилагодливи појавување на с�

DEN 406.80
VSM 39271 Абразивни Појас, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 220 Ронки, 2 Ширина, 118 Должина, Кафеава (Пакување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VSM 39271 Абразивни Појас, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 220 Ронки, 2 Ширина, 118 Должина, Кафеава (Пакување

VSM 39271 Абразивни Појас, Кафеава, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 220 Ронки, 2" Ширина

DEN 187.20
14k Две Тон Жолто Злато се Зголеми Бенд Прстен Големина 6.00 Цвет и Лист парична Казна Накит За Жените Подароци За Неа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

14k Две Тон Жолто Злато се Зголеми Бенд Прстен Големина 6.00 Цвет и Лист парична Казна Накит За Жените Подароци За Неа

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Премиум Солидна 14k Дветон Злато; Нашите накит е направен

DEN 4906.80
VSM 1151 Абразивни Појас, Груба Оценка, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 36 Ронки, 3 Ширина, 132 Должина, Кафеава (Пакување од 10)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VSM 1151 Абразивни Појас, Груба Оценка, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 36 Ронки, 3 Ширина, 132 Должина, Кафеава (Пакување од 10)

VSM 1151 Абразивни Појас, Кафена, Груба Оценка, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 36 Ронки, 3" Ширина, 132" Должина, П

DEN 1744.80
Валтер 07M445 Blendex Линеарна Завршувањето на Абразивни Тапан - Супер Казна Ронки, 4-1/2 во. По завршувањето на Тапан за Површината
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Валтер 07M445 Blendex Линеарна Завршувањето на Абразивни Тапан - Супер Казна Ронки, 4-1/2 во. По завршувањето на Тапан за Површината

Условување на Тапан : завршувањето на тапанот го обезбедува единствен материјал за отстранување од мет�

DEN 3839.76
VSM 307855 Абразивни Појас, Груба Оценка, Крпа Подлога, Керамички, 50 Ронки, 2 Ширина, 24 Должина, Светла Црвена (Пакување од 10)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VSM 307855 Абразивни Појас, Груба Оценка, Крпа Подлога, Керамички, 50 Ронки, 2 Ширина, 24 Должина, Светла Црвена (Пакување од 10)

VSM 307855 Абразивни Појас, Светла Црвена боја, Груба Оценка, Крпа Подлога, Керамички, 50 Ронки, 2" Ширина, 24" Дол

DEN 658.32
PFERD 41024 Цилиндрични Тип Абразивни Спирала Бенд, Алуминиум Оксид А, 3/8 Дијаметар x 3/4 Должина, 240 Ронки (Пакување од 100)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PFERD 41024 Цилиндрични Тип Абразивни Спирала Бенд, Алуминиум Оксид А, 3/8 Дијаметар x 3/4 Должина, 240 Ронки (Пакување од 100)

Општо се препорачува за многу материјали.Достапни во цилиндрична форма.Изграден со алуминиум оксид нек

DEN 1198.32