• Обновено
VSM 227157 Абразивни Појас, Средни Одделение, Крпа Подлога, Циркони, 100 Ронки, 2-1/2 Ширина, 60 Должина, Сина (Пакување од 10)

VSM 227157 Абразивни Појас, Средни Одделение, Крпа Подлога, Циркони, 100 Ронки, 2-1/2 Ширина, 60 Должина, Сина (Пакување од 10)

Buyers rating:
DEN 911.28

Залиха

VSM 227157 Абразивни Појас, Сина, Средни Одделение, Крпа Подлога, Циркони, 100 Ронки, 2-1/2" Ширина, 60" Должина, Пакување од 10. Авто-острат жито, кој обезбедува висок акции отстранување стапки и долги производ живот.Карактеристики кул сечење технологија за намалување на топлина и зголемување на ефикасноста.Здрав крпа поддршка за сигурен перформанси.Циркони Алумина (Z/A) е тешка, густа абразивни зрна формирана од страна на депонирање на циркони во алумина матрица.Со својата континуирана генерација на нови сечење на рабови и дополнителни подмачкување слој, овој производ обезбедува многу висока акции отстранување на мелење зона.Тоа е одличен избор за тешки акции отстранување апликации на повеќето метали и некои шумата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

VSM 282009 Абразивни Појас, Средни Одделение, Крпа Подлога, Керамички, 80 Ронки, 2 Ширина, 132 Должина, Светла Црвена (Пакување од
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VSM 282009 Абразивни Појас, Средни Одделение, Крпа Подлога, Керамички, 80 Ронки, 2 Ширина, 132 Должина, Светла Црвена (Пакување од

VSM 282009 Абразивни Појас, Светла Црвена боја, Средни Одделение, Крпа Подлога, Керамички, 80 Ронки, 2" Ширина, 13

DEN 1674.96
VSM 59446 Абразивни Појас, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 320 Ронки, 4 Ширина, 54 Должина, Кафеава (Пакување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VSM 59446 Абразивни Појас, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 320 Ронки, 4 Ширина, 54 Должина, Кафеава (Пакување

VSM 59446 Абразивни Појас, Кафеава, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 320 Ронки, 4" Ширина

DEN 950.40
PFERD 41357 Заострените Тип Абразивни Спирала Бенд, Алуминиум Оксид А, 1-1/8 да 7/8 Дијаметар x 1-3/16 Должина, 80 Ронки (Пакување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PFERD 41357 Заострените Тип Абразивни Спирала Бенд, Алуминиум Оксид А, 1-1/8 да 7/8 Дијаметар x 1-3/16 Должина, 80 Ронки (Пакување

Општо се препорачува за многу материјали.Достапни во заострените тапан форма.Изграден со алуминиум окс

DEN 3154.32
PFERD 41240 Цилиндрични Тип Абразивни Спирала Бенд, Алуминиум Оксид А, 1-3/4 Дијаметар x 1-1/8 Должина, 60 Ронки (Пакување од 100)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PFERD 41240 Цилиндрични Тип Абразивни Спирала Бенд, Алуминиум Оксид А, 1-3/4 Дијаметар x 1-1/8 Должина, 60 Ронки (Пакување од 100)

Општо се препорачува за многу материјали.Достапни во цилиндрична форма.Изграден со алуминиум оксид нек

DEN 1692.96
Лето Уживање Пескарење Појас, Анти-Статички Трајни Пескарење Бенд, Широко се Користат за Металургија hinery Кожа изградба на бродови(400
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лето Уживање Пескарење Појас, Анти-Статички Трајни Пескарење Бенд, Широко се Користат за Металургија hinery Кожа изградба на бродови(400

Широко се користи во металургијата, hinery, бродоградба, лесна индустрија, кожа, дрво, градежни материјали,

DEN 290.16
PFERD 41243 Цилиндрични Тип Абразивни Спирала Бенд, Алуминиум Оксид А, 1-3/4 Дијаметар x 1-1/8 Должина, 150 Ронки (Пакување од 100)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PFERD 41243 Цилиндрични Тип Абразивни Спирала Бенд, Алуминиум Оксид А, 1-3/4 Дијаметар x 1-1/8 Должина, 150 Ронки (Пакување од 100)

Општо се препорачува за многу материјали.Достапни во цилиндрична форма.Изграден со алуминиум оксид нек

DEN 1747.68
VSM 2189 Абразивни Појас, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 320 Ронки, 2 Ширина, 132 Должина, Кафеава (Пакување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VSM 2189 Абразивни Појас, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 320 Ронки, 2 Ширина, 132 Должина, Кафеава (Пакување

VSM 2189 Абразивни Појас, Кафеава, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Алуминиум Оксид, 320 Ронки, 2" Ширина,

DEN 1105.20
VSM 282950 Абразивни Појас, Средни Одделение, Крпа Подлога, Керамички, 100 Ронки, 4 Ширина, 106 Должина, Светла Црвена (Пакување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VSM 282950 Абразивни Појас, Средни Одделение, Крпа Подлога, Керамички, 100 Ронки, 4 Ширина, 106 Должина, Светла Црвена (Пакување

VSM 282950 Абразивни Појас, Светла Црвена боја, Средни Одделение, Крпа Подлога, Керамички, 100 Ронки, 4" Ширина, 1

DEN 2588.64
Easyinsmile Стоматолошка Употреба Светлина Излечи Смола Матрица Бендови од не ' Рѓосувачки Челик 1 Тркалаат (Ширина 7mm)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Easyinsmile Стоматолошка Употреба Светлина Излечи Смола Матрица Бендови од не ' Рѓосувачки Челик 1 Тркалаат (Ширина 7mm)

Материјал:Нерѓосувачки Челик.Дебелина : од 0,05 мм, Должина : 3m.Смола, со Добра Цврстина & Еластичност, Доб�

DEN 263.76
PFERD 41024 Цилиндрични Тип Абразивни Спирала Бенд, Алуминиум Оксид А, 3/8 Дијаметар x 3/4 Должина, 240 Ронки (Пакување од 100)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PFERD 41024 Цилиндрични Тип Абразивни Спирала Бенд, Алуминиум Оксид А, 3/8 Дијаметар x 3/4 Должина, 240 Ронки (Пакување од 100)

Општо се препорачува за многу материјали.Достапни во цилиндрична форма.Изграден со алуминиум оксид нек

DEN 1198.32
VSM 214927 Абразивни Појас, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Циркони, 150 Ронки, 37 Ширина, 60 Должина, Сина (Пакување од 2)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VSM 214927 Абразивни Појас, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Циркони, 150 Ронки, 37 Ширина, 60 Должина, Сина (Пакување од 2)

VSM 214927 Абразивни Појас, Сина, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Циркони, 150 Ронки, 37" Ширина, 60" Должин�

DEN 1843.68
Пескарење Појас, Мелење Абразивни Појас Стабилна за Текстилни Печатење за Боење Индустрија за Градежни Материјали за лесна Индустрија(150
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пескарење Појас, Мелење Абразивни Појас Стабилна за Текстилни Печатење за Боење Индустрија за Градежни Материјали за лесна Индустрија(150

Широко се користи во индустрија, машини, бродоградба, лесна индустрија, кожа, дрво, градежни материјали,

DEN 398.16
VSM 74829 Абразивни Појас, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Силициум Карбид, 320 Ронки, 2 Ширина, 132 Должина, Црна (Пакување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VSM 74829 Абразивни Појас, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Силициум Карбид, 320 Ронки, 2 Ширина, 132 Должина, Црна (Пакување

VSM 74829 Абразивни Појас, Црна, парична Казна Одделение, Крпа Подлога, Силициум Карбид, 320 Ронки, 2" Ширина, 132"

DEN 540.00