• Обновено
Aprodite 20W Хируршки Ладна Светлина Лекарски Преглед Подот Светилка ENT Операција на Мобилна Опрема

Aprodite 20W Хируршки Ладна Светлина Лекарски Преглед Подот Светилка ENT Операција на Мобилна Опрема

Buyers rating:
DEN 11256.00

Залиха

Пред прекинувач, лесен за ракување.Ладна светлина.Без чувство на топло.Огледало во О облик имаат добар ефект на светлината собирање, ги задоволуваат барањата на длабока осветлување.Осветлување : >8000 Lux,LED светло, soft light.Примена опсег : ENT Испитување.Спецификации Влезен Напон : AC90~240 V 50~60 Hz влезна Моќност : ≤50 VA Сијалицата Моќност : 20 W Осветлување : >8000 Lux Сијалица Живот : 50000h Тежина : 7.5 kg Карактеристики : 1.LED светло, soft light. 2.Пред прекинувач, лесен за ракување. 3.Огледало во О облик имаат добар ефект на светлината собирање, ги задоволуваат барањата на длабока осветлување.Види лезии повеќе од јасно. 4.Ладна светлина.Без чувство на топло. 5.Примена опсег : ENT Испитување Пакет се вклучени : 1 x Испитување Светилка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Глобалната Белење 10cc Напредни Не-Хируршки Шприц Гел 22% Carbamide Пероксид За Брзо Белење на Заби Резултати (10 Парчиња)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Глобалната Белење 10cc Напредни Не-Хируршки Шприц Гел 22% Carbamide Пероксид За Брзо Белење на Заби Резултати (10 Парчиња)

Заби Белење на Гел НеХируршки Шприцеви 22% Carbamide Пероксид сила.Максимална пероксид формула за брзо белењ�

DEN 2274.00
Milisten 20pcs Заби Боја Споредување на топ Листите Тркалезна Форма Заби Белење Боја Сенка Водич Стоматолошки Заби Боја Картички
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Milisten 20pcs Заби Боја Споредување на топ Листите Тркалезна Форма Заби Белење Боја Сенка Водич Стоматолошки Заби Боја Картички

Наредени во сенка вредност цел да се направи белење резултати полесно да се види.Одличен начин да им пом

DEN 220.56
LTQUS Горните и Долните Заби фасети. Вистински Изглед Забни Протези се Користат за белење на Наставата, за размена на Инстант залак
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LTQUS Горните и Долните Заби фасети. Вистински Изглед Забни Протези се Користат за белење на Наставата, за размена на Инстант залак

[Она што ќе добиете] ќе добиете 4 насмевка протези, кои се доволно за да се задоволат секојдневните потре�

DEN 527.76
15ml Заби Белење на Пенкало, Белење на Заби Пенкало за Избелување Пенкало Ефективни Белење на Заби Пенкало Нема Осетливост на Забите
  • Обновено
Ценетост на стоката:

15ml Заби Белење на Пенкало, Белење на Заби Пенкало за Избелување Пенкало Ефективни Белење на Заби Пенкало Нема Осетливост на Забите

【Белење на заби пенкало】 многу слатка заб убавина агент може да биде еднакво се применуваат на секој з�

DEN 292.56
Оригиналниот Бела Светлина, Заб Белење На Заби Белење На Гел Забите Бели Заби Осветлувајќи Заб Белење Белење Светилка Yiitay
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Оригиналниот Бела Светлина, Заб Белење На Заби Белење На Гел Забите Бели Заби Осветлувајќи Заб Белење Белење Светилка Yiitay

100% сосема нов и висок квалитет.ви нуди најновите белење на забите методологија која може да се користи в

DEN 95.52
Frau Фаулер Природни Орална Нега - УСТАТА ЛЕКАР Заб во Прав, 2 Пакет, Botanically Чисти Заби-Белење, Remineralizing, Флуор Слободни,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Frau Фаулер Природни Орална Нега - УСТАТА ЛЕКАР Заб во Прав, 2 Пакет, Botanically Чисти Заби-Белење, Remineralizing, Флуор Слободни,

Ние добиле луѓе исклучување на комерцијални пасти што се "наменети" за чувствителност.Ние не веруваме в�

DEN 551.28
DOITOOL 20pcs Заби Боја Споредување на топ Листите Заби Белење Боја Сенка Водич Стоматолошки Заби Боја Картички за Дома Клиника Болница
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DOITOOL 20pcs Заби Боја Споредување на топ Листите Заби Белење Боја Сенка Водич Стоматолошки Заби Боја Картички за Дома Клиника Болница

Професионална заб во боја на производот е погоден за секое семејство.Погоден за професионални или личн�

DEN 251.76