• Обновено
Овен Места Стоматолошки Белење на Заби Белење Систем Светилка со LED Светло Сина/Red/Виолетова Светлина MD-555

Овен Места Стоматолошки Белење на Заби Белење Систем Светилка со LED Светло Сина/Red/Виолетова Светлина MD-555

Buyers rating:
DEN 7680.00

Залиха

Убав удобен мобилен дизајн.Флексибилни goose цевка, лесно да се прилагоди агол.Три извори на светлина : Blue+Pruple светло, Црвено светло, Сино+Пурпурна +Црвено светло, работа за повеќето заби белење на гелови на пазарот. 1~30 минути работното време прилагодливи.со плашт за да се спречи вкрстена инфекција, за да се олесни здравје, така што пациентите може да бидат сигурни. * Три избори на ilumination : 1. 100% целосна излезна 2. 75% средна излезна моќност 3. 50% ниска излезна MD-555 Заби bleachine машина Карактеристики : извор на Светлина : 16 компјутери 2 W сини Led диоди 4 парчиња 2 W црвени Led диоди 12 компјутери 0.2 W пурпурна Led диоди Спектар : 450nm~500nm (Сино); 620nm~640nm (Црвено); 390nm~410nm (pruple); Напон : AC100~240 V Светлина излезна моќност : до 5000m W/cm2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

3Pcs Заби Белење на Суштината на Забите Дамка Заб Белење Пенкало Длабоко Чистење Заличи Заб Белење на Орален Алатка (Style1)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3Pcs Заби Белење на Суштината на Забите Дамка Заб Белење Пенкало Длабоко Чистење Заличи Заб Белење на Орален Алатка (Style1)

Бренд Име : efero.NET WT : 5 ML.Децата помлади од 13 години не треба да го користат.Не се обиде да се проголта.Пред �

DEN 405.60
Оригиналниот Бела Светлина, Заб Белење На Заби Белење На Гел Забите Бели Заби Осветлувајќи Заб Белење Белење Светилка Yiitay
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Оригиналниот Бела Светлина, Заб Белење На Заби Белење На Гел Забите Бели Заби Осветлувајќи Заб Белење Белење Светилка Yiitay

100% сосема нов и висок квалитет.ви нуди најновите белење на забите методологија која може да се користи в

DEN 95.52
Barcley 30 ML Замена Термички Лепило Фитинг Монистра за Лажни Заби, Привремена Поправка на Заб за Полнење Заби & Празнини Лажни Заби
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Barcley 30 ML Замена Термички Лепило Фитинг Монистра за Лажни Заби, Привремена Поправка на Заб за Полнење Заби & Празнини Лажни Заби

✔ Се направи сте сигурни : протеза за заби може да ви помогне да се покрие заби кои недостасуваат, ви ово�

DEN 124.80
Frau Фаулер Природни Орална Нега - УСТАТА ЛЕКАР Заб во Прав, 2 Пакет, Botanically Чисти Заби-Белење, Remineralizing, Флуор Слободни,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Frau Фаулер Природни Орална Нега - УСТАТА ЛЕКАР Заб во Прав, 2 Пакет, Botanically Чисти Заби-Белење, Remineralizing, Флуор Слободни,

Ние добиле луѓе исклучување на комерцијални пасти што се "наменети" за чувствителност.Ние не веруваме в�

DEN 551.28
Тејлор Заб Прав Природни со Ксилитол & активниот Јаглен * Нане * Органски Билни Вегетаријанска Paleo Пластични Бесплатно Сместени
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Тејлор Заб Прав Природни со Ксилитол & активниот Јаглен * Нане * Органски Билни Вегетаријанска Paleo Пластични Бесплатно Сместени

Лечи & Чисти.Го штити.Whitens Забите.Вегетаријанската & произведени без Суровост (Скокајќи Bunny Заверена).Што

DEN 286.80
Глобалната Белење 10cc Напредни Не-Хируршки Шприц Гел 22% Carbamide Пероксид За Брзо Белење на Заби Резултати (10 Парчиња)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Глобалната Белење 10cc Напредни Не-Хируршки Шприц Гел 22% Carbamide Пероксид За Брзо Белење на Заби Резултати (10 Парчиња)

Заби Белење на Гел НеХируршки Шприцеви 22% Carbamide Пероксид сила.Максимална пероксид формула за брзо белењ�

DEN 2274.00
DOITOOL 20pcs Заби Боја Споредување на топ Листите Заби Белење Боја Сенка Водич Стоматолошки Заби Боја Картички за Дома Клиника Болница
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DOITOOL 20pcs Заби Боја Споредување на топ Листите Заби Белење Боја Сенка Водич Стоматолошки Заби Боја Картички за Дома Клиника Болница

Професионална заб во боја на производот е погоден за секое семејство.Погоден за професионални или личн�

DEN 251.76
15ml Заби Белење на Пенкало, Белење на Заби Пенкало за Избелување Пенкало Ефективни Белење на Заби Пенкало Нема Осетливост на Забите
  • Обновено
Ценетост на стоката:

15ml Заби Белење на Пенкало, Белење на Заби Пенкало за Избелување Пенкало Ефективни Белење на Заби Пенкало Нема Осетливост на Забите

【Белење на заби пенкало】 многу слатка заб убавина агент може да биде еднакво се применуваат на секој з�

DEN 292.56
LTQUS Горните и Долните Заби фасети. Вистински Изглед Забни Протези се Користат за белење на Наставата, за размена на Инстант залак
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LTQUS Горните и Долните Заби фасети. Вистински Изглед Забни Протези се Користат за белење на Наставата, за размена на Инстант залак

[Она што ќе добиете] ќе добиете 4 насмевка протези, кои се доволно за да се задоволат секојдневните потре�

DEN 527.76
Milisten 20pcs Заби Боја Споредување на топ Листите Тркалезна Форма Заби Белење Боја Сенка Водич Стоматолошки Заби Боја Картички
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Milisten 20pcs Заби Боја Споредување на топ Листите Тркалезна Форма Заби Белење Боја Сенка Водич Стоматолошки Заби Боја Картички

Наредени во сенка вредност цел да се направи белење резултати полесно да се види.Одличен начин да им пом

DEN 220.56