• Обновено
Роџер Марис 1994 Година Тед Вилијамс бејзбол картичка компанија #M27 New York Yankees - Безбол Картички

Роџер Марис 1994 Година Тед Вилијамс бејзбол картичка компанија M27 New York Yankees - Безбол Картички

Buyers rating:
DEN 647.76

Залиха

Категорија; Безбол Картички.Роџер Марис 1994 Година Тед Вилијамс бејзбол картичка компанија #M27 New York Yankees.Објектот доаѓа целосно потврдени со подесувате-очигледно, серијали холограмот и сертификат за автентичност.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Роџер Марис сувенири.New York Yankees сувенири.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ja'Marr Потера 2021 Про Поставите Лист XRC Краток Печатени Нане Дебитант Картичка PS15 претставување на него во неговата Бела LSU
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ja'Marr Потера 2021 Про Поставите Лист XRC Краток Печатени Нане Дебитант Картичка PS15 претставување на него во неговата Бела LSU

Ja'Marr Потера 2021 Про Поставите Лист XRC Краток Печатени Нане Дебитант Картичка #PS15 претставување на него во

DEN 215.76