• Обновено
Base Завртки - 10x4 Филипс Bugle Глава за Косење Завртки - Жолта Цинк 500 Компјутери Квалитет Метал Брзо

Base Завртки - 10x4 Филипс Bugle Глава за Косење Завртки - Жолта Цинк 500 Компјутери Квалитет Метал Брзо

Buyers rating:
DEN 1077.60

Залиха

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав Нерѓосувачки Челични навртки.Bugle Главата Завртки.Одделение 2. ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав завртки. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни навртки, завртки и сврзувачки елементи, направи одлични нерѓосувачки челик.Лим завртки имаат остри теми кои се сече на материјал, како што се лист метал, пластика или дрво.Тие, исто така, направи одлични сврзувачки елементи за прикачување на метален хардвер за дрво, бидејќи целосно навој месо тело обезбедува добра задржување во дрво.Ние сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

XuetongXT Конфронтирачки 1Pc 63x47mm Антички Метал Заклучување Декоративни Hasps Кука Подарок Дрвена Кутија за Накит Катанец со Завртки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XuetongXT Конфронтирачки 1Pc 63x47mm Антички Метал Заклучување Декоративни Hasps Кука Подарок Дрвена Кутија за Накит Катанец со Завртки

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивс�

DEN 478.56
WELLOCKS Base Завртки 100PCS M4x2-1/2(60mm) Дрво Завртка Асортиман Комплет Само Тапкање со Груб Навој Bugle Главата Филипс се Вози
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WELLOCKS Base Завртки 100PCS M4x2-1/2(60mm) Дрво Завртка Асортиман Комплет Само Тапкање со Груб Навој Bugle Главата Филипс се Вози

【ЖИВОТНАТА средина ПОВРШИНСКИ ТРЕТМАН】 Ние сме строга согласност со ROSH стандард за да бидете сигурни �

DEN 201.36
WELLOCKS Base Подлога Завртка за Полнење 110 КОМПЈУТЕРИ 8×1 1/4 Метал Само Прислушување Завртки Пан Главата Бела Цинк Слој и Пластични
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WELLOCKS Base Подлога Завртка за Полнење 110 КОМПЈУТЕРИ 8×1 1/4 Метал Само Прислушување Завртки Пан Главата Бела Цинк Слој и Пластични

Асортиман на различни должина, дизајн, каде што можеби треба дома канцеларија.ние зголемена цврстина на

DEN 167.76
Base Водител на комплет - 100PCS / 50Sets Празен Ѕид Подлога со Завртки Асортиман Комплет, Само-за Дупчење Шупливи Ѕид Сидро, за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Base Водител на комплет - 100PCS / 50Sets Празен Ѕид Подлога со Завртки Асортиман Комплет, Само-за Дупчење Шупливи Ѕид Сидро, за

Лесно за чување : што ги прави лесно да се продавница по секоја употреба, и, исто така, може да зачувате пр

DEN 105.60
Проектот Центар 41784 Base Завртки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Проектот Центар 41784 Base Завртки

#1 Плоштадот малку се бара за инсталација.За користење со base во внатрешноста апликации.Парична казна пад

DEN 161.76