• Обновено
Bloch Танц на Жените Sync Допрете Чевли

Bloch Танц на Жените Sync Допрете Чевли

Buyers rating:
DEN 1199.76

Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа.Увезени.Кожа за ѓон.Целосна кожени горни со засилен претходно биле вклучени.Нова и подобрена МЕГА чешми со супериорен acoustical звук.Про биланс на гумена подлога во прилог под топката од нога за да не се лизга единствена допрете површини.Cushioned insole за шок апсорпција.Конструиран со поголеми чешми развиена за да се вклопи совршено рамна до пети и пета рабови за оптимален звук.Големината : Започнете со 1 полна големина од улица чевли.Целосна кожени горни со засилен претходно биле вклучени.Издржливи, силна и стабилна чевли со совршена рамнотежа се вклопуваат.Нова и подобрена врховниот чешми со супериорен acoustical звук.Про биланс на гумена подлога во прилог под топката од нога за да не се лизга единствена допрете површини.Cushioned insole за шок апсорпција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Многу Фини Чевли за Танц - Дами латински, Ритам, Салса, Валцер Ballroom Танцува Чевли - SERA1605-2,5-инчен Пета и Свитлива Четка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Многу Фини Чевли за Танц - Дами латински, Ритам, Салса, Валцер Ballroom Танцува Чевли - SERA1605-2,5-инчен Пета и Свитлива Четка

Велур единствена.Не се лизга Велур Единствена.Пета мерки околу 2,5 инчи (Пета висина се мери од грбот, вкл�

DEN 1632.72
Capezio Платно Танц Патики
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Capezio Платно Танц Патики

100% Платно.Вештачки единствена.Пета мерки околу 1.25".Жените, започнете со улица чевли големина, мажите цел

DEN 1054.80