• Обновено
WWFF Бања Полица Агол Ѕид Монтирани Кошница Еднократно, на 304 Нерѓосувачки Челик Tripod Тоалет Агол Складирање Багажник

WWFF Бања Полица Агол Ѕид Монтирани Кошница Еднократно, на 304 Нерѓосувачки Челик Tripod Тоалет Агол Складирање Багажник

Buyers rating:
DEN 969.60

Залиха

Нерѓосувачки челик и издржлив материјал.Производот е направен од 304 од не 'рѓосувачки челик, која има функции на анти-нула, анти-корозија и анти-' рѓа.'Рѓа-доказ и издржливи.Добра стабилност : заоблени агли на туш полица спречи гребнатини, и повисоки ограда спречува паѓа.Слободен интервал : агол стои е независна агол стои, можете да изберете соодветна интервал да се инсталира според вашите потреби, кои можат да се спречи вашите работи од тоа да биде премногу висок за да бидат поставени.Може да се одржи шампон, лицето чистење, лосион и садови и садови, куки, се користи за да се откажам крпи или бања топки.По-продажбата на услугата-Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нерѓосувачки челик и издржлив материјал.Производот е направен од 304 од не 'рѓосувачки челик, која има функции на анти-нула, анти-корозија и анти-' рѓа.'Рѓа-доказ и издржливи.Добра стабилност : заоблени агли на туш полица спречи гребнатини, и повисоки ограда спречува паѓа.Слободен интервал : агол стои е независна агол стои, можете да изберете соодветна интервал да се инсталира според вашите потреби, кои можат да се спречи вашите работи од тоа да биде премногу висок за да бидат поставени.Може да се одржи шампон, лицето чистење, лосион и садови и садови, куки, се користи за да се откажам крпи или бања топки.По-продажбата на услугата-Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Shaker Стил Високи Кат Полица со Пониски Кабинет Разнесени Кабинет Бања кабинети Бања Прибор Бања Поставите Бања Поставува Бања Прибор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Shaker Стил Високи Кат Полица со Пониски Кабинет Разнесени Кабинет Бања кабинети Бања Прибор Бања Поставите Бања Поставува Бања Прибор

бела боја Бања оркестарот ја поставува додатоци Тоалетот оркестарот Бања прибор поставува заврши Бања

DEN 385.92
Zwj Команда Полица Подвижна Лента Стаклени Полици со Алуминиумска Железнички Бања Козметички Складирање Стаклена Полица Правоаголна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Zwj Команда Полица Подвижна Лента Стаклени Полици со Алуминиумска Железнички Бања Козметички Складирање Стаклена Полица Правоаголна

✽ ЛЕСНО ДА се РАЗМОНТИРААТ : Подели дизајн, лесно да се размонтираат за лесно секојдневно чистење...

DEN 561.36
Сојузничките Месинг CV-1TB-22-GAL Clearview Колекција 22 Инчен Галерија Железнички и Крпа Бар Стаклена Полица, Сатен Месинг
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сојузничките Месинг CV-1TB-22-GAL Clearview Колекција 22 Инчен Галерија Железнички и Крпа Бар Стаклена Полица, Сатен Месинг

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно..

DEN 5712.00