• Обновено
Сојузничките Месинг NS-5/22 22 Инчен Три Нивоа Стаклена Полица, Венецијански Бронза

Сојузничките Месинг NS-5/22 22 Инчен Три Нивоа Стаклена Полица, Венецијански Бронза

Buyers rating:
DEN 561.36

Залиха

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3/8-во дебела калено стакло за безбедност и сила.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Стакло димензија 22-во x 5-во.Достапни во различни дизајнер завршува.Предвидено со ограничено траење.Опис на производот Додадете простор и организација на вашите бања со овој едноставен, современ дизајн 3-ниво стакло суета рок Кој калено beveled остро стакло и цврсти месинг хардвер оваа shelving единица е направена за издржливост, сила и стил Еден од многуте координирање на додатоци во Сојузничките Месинг колекција на производи оваа суптилна стаклена полица единица е совршен додаток на вашата бања оркестарот Од Производителот Нашата компанија е интензивно се ангажирани во креирање и давање на ексклузивна колекција на бања.Ова Тројно Стакло Полица е дизајниран со екстра заштита во согласност и може да се користи во различни апликации.Овие стаклени полици се нудат во различни форми, дезени, димензионални точност, цврсти стакло дебелини, издржливост и големина.Овие чиста месинг стаклени полици може да се монтира на соба ѕид е , канцеларии и бањи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WQERLC Мултифункционален Полица,Туш Полица Бања Држачот за Ѕид-Монтирани Калено Стакло Агол Рек Удар Инсталација/25X15Cm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WQERLC Мултифункционален Полица,Туш Полица Бања Држачот за Ѕид-Монтирани Калено Стакло Агол Рек Удар Инсталација/25X15Cm

Ве молиме Проверете ја Големината Пред Ordeto се Види Дали Таа Може да ги Задоволи Вашите Потреби.Ќе Имаме �

DEN 616.80
Teerwere Бања Полици Кујна Полица за Складирање Рек Кат Туш Тоалетот Организатор Носителот Рек Носителот Лебди Полици (Боја : Црна,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Teerwere Бања Полици Кујна Полица за Складирање Рек Кат Туш Тоалетот Организатор Носителот Рек Носителот Лебди Полици (Боја : Црна,

Со модерен изглед,тоа ќе биде погоден за сите видови на декорација стилови и додадете модерна чувство в�

DEN 1339.20
Сојузничките Месинг ТА-1TB-16-IRW Танго Колекција 16 Инчен Солидна IPE Ironwood Интегрирани Крпа Бар Дрво Полица, Венецијански Бронза
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сојузничките Месинг ТА-1TB-16-IRW Танго Колекција 16 Инчен Солидна IPE Ironwood Интегрирани Крпа Бар Дрво Полица, Венецијански Бронза

Направена од најдобрите солидна месинг и ipe ironwood материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инстали�

DEN 3296.16
XUXUWA Бања Полица Бања Стаклена Полица, 1 Полица Шминка за Носител со Крпа Бар, 304 од не 'Рѓосувачки Челик Ѕид Кујна Полици, 18.5
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XUXUWA Бања Полица Бања Стаклена Полица, 1 Полица Шминка за Носител со Крпа Бар, 304 од не 'Рѓосувачки Челик Ѕид Кујна Полици, 18.5

Одбележи инсталација локација и удар holes2 Завртки за фиксирање на base5.Добредојдовте на покровители, ве м�

DEN 1190.40
Сојузничките Месинг PMC-1-30-ГАЛ Престиж Монте Карло 30 Инчен Подвижна Галерија Железнички Стаклена Полица, Сатен Хром
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сојузничките Месинг PMC-1-30-ГАЛ Престиж Монте Карло 30 Инчен Подвижна Галерија Железнички Стаклена Полица, Сатен Хром

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

DEN 3752.16
3 Слој Пластични Складирање Рек Бела
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3 Слој Пластични Складирање Рек Бела

1 Нејзиниот совршен подарок за домот, на работното место и сл 2 Направени од високо квалитетни пластични

DEN 391.20
ZQALOVE Мултифункционален Бања Складирање Полица 2 парчиња Стакло Агол Полица Триаголник Погодно Корисни Бања Полица на Ѕидот Организатор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ZQALOVE Мултифункционален Бања Складирање Полица 2 парчиња Стакло Агол Полица Триаголник Погодно Корисни Бања Полица на Ѕидот Организатор

Направени од високо квалитетен материјал за долго користење Ѕид инсталација, доаѓа со сите потребни д�

DEN 1126.08
Сојузничките Месинг CC-1-16-TB-GAL-IRW Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Галерија Крпа Бар Дрво Полица, Антички Месинг
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сојузничките Месинг CC-1-16-TB-GAL-IRW Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Галерија Крпа Бар Дрво Полица, Антички Месинг

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.�

DEN 8316.00