• Обновено
ZQYD 7mm Стакло Бања Агол Полица на Ѕидот Туш Складирање Рек Бања Триаголен Додатоци со Завртки (Големина : 20Cm)

ZQYD 7mm Стакло Бања Агол Полица на Ѕидот Туш Складирање Рек Бања Триаголен Додатоци со Завртки (Големина : 20Cm)

Buyers rating:
DEN 388.80

Залиха

RUSTPROOF : Направен од високо-квалитет метал + стакло, траен и еколошки., обезбедување на квалитетот и долговечноста во влажни временски услови.погоден за влажни средини, како што се бања и кујна.КАЛЕНО СТАКЛО : Задебелена калено стакло, Безбедна употреба & дете-пријателски.Кога се скршени, тоа ќе се урнат во мали гранули парчиња наместо splintering во грапав парчиња како плоча стакло, веројатно нема да предизвика повреда.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : Сите бања toiletries како шампон, клима уред, течен сапун, и чистење на лицето ќе добие добро организиран и лесно да се постигне по користење на атрактивни и модерни стаклена полица.Одличен избор за мали и ограничени бања простори.Лесен за Монтажа : лесно месеци на било кој ѕид,дупчење со вклучен хардвер,сите acrews и суровини приклучоци се Вклучени.Стабилна и никогаш не падне.Совршен за Бања & Кујна Складирање организатор на шампон , клима уред , крпи , loofahs , бањарки , кујнски алатки , итн каде што е потребно да се среди за складирање. ◆ Спецификација на производот : ✦ Производ материјал : метал✦ тип на Производ : полица, складирање полица, цвет мирување, агол рамка, итн.✦ Применливи сцена : бања, комунални соба, дневна соба, градинка, кујна, многу погодни за чување во аголот од бањата.◆ Карактеристики : ✦ 100% нов висок квалитет.✦ Лесно да се инсталира на било кој ѕид, вклучувајќи хардвер.✦ Користете полици за чување на шампони, производи за чистење, за нега на кожата производи, козметика, цвет садови, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ZQALOVE Мултифункционален Бања Складирање Полица 2 парчиња Стакло Агол Полица Триаголник Погодно Корисни Бања Полица на Ѕидот Организатор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZQALOVE Мултифункционален Бања Складирање Полица 2 парчиња Стакло Агол Полица Триаголник Погодно Корисни Бања Полица на Ѕидот Организатор

Направени од високо квалитетен материјал за долго користење Ѕид инсталација, доаѓа со сите потребни д�

DEN 1126.08
WWFF Бања Полица Агол Ѕид Монтирани Кошница Еднократно, на 304 Нерѓосувачки Челик Tripod Тоалет Агол Складирање Багажник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WWFF Бања Полица Агол Ѕид Монтирани Кошница Еднократно, на 304 Нерѓосувачки Челик Tripod Тоалет Агол Складирање Багажник

Нерѓосувачки челик и издржлив материјал.Производот е направен од 304 од не 'рѓосувачки челик, која има фу�

DEN 969.60
Teerwere Бања Полици Кујна Полица за Складирање Рек Кат Туш Тоалетот Организатор Носителот Рек Носителот Лебди Полици (Боја : Црна,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Teerwere Бања Полици Кујна Полица за Складирање Рек Кат Туш Тоалетот Организатор Носителот Рек Носителот Лебди Полици (Боја : Црна,

Со модерен изглед,тоа ќе биде погоден за сите видови на декорација стилови и додадете модерна чувство в�

DEN 1339.20
swq Тапан Машината за Перење Рек 3-Ниво,прекривачот да Зачувате Простор на Подот за Складирање Кабинет Агол Commode Полица,во Тоалет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

swq Тапан Машината за Перење Рек 3-Ниво,прекривачот да Зачувате Простор на Подот за Складирање Кабинет Агол Commode Полица,во Тоалет

Слоевит складирање е добро предвидени Низа, мултислој дизајн и голем капацитет.Боја на производ ќе имаа

DEN 652.80
Сојузничките Месинг CV-1TB-22-GAL Clearview Колекција 22 Инчен Галерија Железнички и Крпа Бар Стаклена Полица, Сатен Месинг
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сојузничките Месинг CV-1TB-22-GAL Clearview Колекција 22 Инчен Галерија Железнички и Крпа Бар Стаклена Полица, Сатен Месинг

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно..

DEN 5712.00
Shaker Стил Високи Кат Полица со Пониски Кабинет Разнесени Кабинет Бања кабинети Бања Прибор Бања Поставите Бања Поставува Бања Прибор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Shaker Стил Високи Кат Полица со Пониски Кабинет Разнесени Кабинет Бања кабинети Бања Прибор Бања Поставите Бања Поставува Бања Прибор

бела боја Бања оркестарот ја поставува додатоци Тоалетот оркестарот Бања прибор поставува заврши Бања

DEN 385.92
GUOCAO Бања Полица Полиран Златна Боја Месинг Ѕид Монтирани Бања Еден Тиер Агол Туш Полица за Складирање Кошница Бања Додаток Бања
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GUOCAO Бања Полица Полиран Златна Боја Месинг Ѕид Монтирани Бања Еден Тиер Агол Туш Полица за Складирање Кошница Бања Додаток Бања

Тип : Бања Полиците.Инсталирајте Стил : Гром Вметнување Тип.Број на Нивоа : Еден Бран.Полица Материјал : Б�

DEN 1471.68
Сојузничките Месинг PMC-1-30-ГАЛ Престиж Монте Карло 30 Инчен Подвижна Галерија Железнички Стаклена Полица, Сатен Хром
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сојузничките Месинг PMC-1-30-ГАЛ Престиж Монте Карло 30 Инчен Подвижна Галерија Железнички Стаклена Полица, Сатен Хром

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

DEN 3752.16
OMIDM Бања Полица,4 Ниво Shelving Метал Складирање Рек Полици за Перење Бања, Кујна Складирање Рек Расклопна Складирање Багажник,Црното
 • Обновено
Ценетост на стоката:

OMIDM Бања Полица,4 Ниво Shelving Метал Складирање Рек Полици за Перење Бања, Кујна Складирање Рек Расклопна Складирање Багажник,Црното

Добар материјал, висока температура прилагодување, без боја се откажат, нема рѓа 4слој за складирање баг

DEN 385.92
zdz Тоалет Полица 2-Tier, Заштеда на Простор Кат-Стои Врвот Складирање Агол Commode Багажник, во Бања Машина за Перење Балкон, Кујна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

zdz Тоалет Полица 2-Tier, Заштеда на Простор Кат-Стои Врвот Складирање Агол Commode Багажник, во Бања Машина за Перење Балкон, Кујна

【Уникатен дизајн】 Изборот на чување полица над тоалет, не треба да губите драгоцено простор за складир

DEN 1315.20
XJJZS Бања Полица, Калено Стакло Лебди Полици Ѕид Монтирани Чување Полиците со Крпа Бар (Големина : 60 15.5 16 cm (Боја : 60cm)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XJJZS Бања Полица, Калено Стакло Лебди Полици Ѕид Монтирани Чување Полиците со Крпа Бар (Големина : 60 15.5 16 cm (Боја : 60cm)

★【Убава складирање решетката е задолжително за секој семејството】Оваа прекрасна стаклена полица е в�

DEN 3297.36