• Обновено
3190 Подарок Прилагодливи Машина за Перење Полици,clamshells да Зачувате Простор на Подот-Стои Складирање Агол Commode Полица,во Бањите Тоне Тоалети Трајни (Боја : Бела+Дрво, ?

3190 Подарок Прилагодливи Машина за Перење Полици,clamshells да Зачувате Простор на Подот-Стои Складирање Агол Commode Полица,во

Buyers rating:
DEN 1180.80

Залиха

6 во●Број на подови : 2 спрата●Инсталациони метод : земјиште, без удирање●Применливи сценарија : бања, тоалет, перална, кујна, мијалник, дневна соба, спална соба, балкон●Стил : едноставен, модерен, Нордиските●Потсетување : Поради разликата на прирачник за мерење, големината може да има некоја грешка од 1-2cm, ве молиме да се разгледа на големина како што е соодветно.【Уникатен дизајн】 Мултифункционален складирање багажник, складирање рек над бањата е погоден за дневна соба, кујна, влезот, перење, балкон, влезот, дом, хотел и на други сцени.Исклучителен изглед, таписерии изработка, не само практично, тоа е едноставно уметничко дело. 【Против пролизгување нога подлога】 анти-лизга нога подлога дизајн на дното на протезата, пластични анти-пропадна нога подлога, е погодно да се движат и заштита на подот, силна поддршка на сила, засилување е цврста и стабилна, товарот е стабилна, не е лесно да се тресат, не е лесно да се деформира,.Боја на производ ќе имаат одредена боја разликата се должи на снимање сцена и екранот ефект на мониторот.За повеќе детали, ве молиме погледнете на вистинскиот производ примени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ZQALOVE Мултифункционален Бања Складирање Полица 2 парчиња Стакло Агол Полица Триаголник Погодно Корисни Бања Полица на Ѕидот Организатор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ZQALOVE Мултифункционален Бања Складирање Полица 2 парчиња Стакло Агол Полица Триаголник Погодно Корисни Бања Полица на Ѕидот Организатор

Направени од високо квалитетен материјал за долго користење Ѕид инсталација, доаѓа со сите потребни д�

DEN 1126.08
GUOCAO Бања Полица Полиран Златна Боја Месинг Ѕид Монтирани Бања Еден Тиер Агол Туш Полица за Складирање Кошница Бања Додаток Бања
  • Обновено
Ценетост на стоката:

GUOCAO Бања Полица Полиран Златна Боја Месинг Ѕид Монтирани Бања Еден Тиер Агол Туш Полица за Складирање Кошница Бања Додаток Бања

Тип : Бања Полиците.Инсталирајте Стил : Гром Вметнување Тип.Број на Нивоа : Еден Бран.Полица Материјал : Б�

DEN 1471.68
Teerwere Бања Полици Кујна Полица за Складирање Рек Кат Туш Тоалетот Организатор Носителот Рек Носителот Лебди Полици (Боја : Црна,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Teerwere Бања Полици Кујна Полица за Складирање Рек Кат Туш Тоалетот Организатор Носителот Рек Носителот Лебди Полици (Боја : Црна,

Со модерен изглед,тоа ќе биде погоден за сите видови на декорација стилови и додадете модерна чувство в�

DEN 1339.20
MQH 4 Ниво Бања Кат Полица Нерѓосувачки Челик Самостојна Shelving Единица за Дневна Соба и Кујна, Бања Гаража Провизии
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MQH 4 Ниво Бања Кат Полица Нерѓосувачки Челик Самостојна Shelving Единица за Дневна Соба и Кујна, Бања Гаража Провизии

Висок квалитет на јаглерод боја челична рамка со силна носивоста.Подебели плоча, подебели плоча дизајн,

DEN 1069.92
Сојузничките Месинг CC-1-16-TB-GAL-IRW Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Галерија Крпа Бар Дрво Полица, Антички Месинг
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сојузничките Месинг CC-1-16-TB-GAL-IRW Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Галерија Крпа Бар Дрво Полица, Антички Месинг

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.�

DEN 8316.00
Сојузничките Месинг PMC-1-30-ГАЛ Престиж Монте Карло 30 Инчен Подвижна Галерија Железнички Стаклена Полица, Сатен Хром
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сојузничките Месинг PMC-1-30-ГАЛ Престиж Монте Карло 30 Инчен Подвижна Галерија Железнички Стаклена Полица, Сатен Хром

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

DEN 3752.16
HindigoSJ Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Ѕид-Монтирани Бања Полица Бања Полица Закачалка Црна Бранеа од Нерѓосувачки Челик
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HindigoSJ Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Ѕид-Монтирани Бања Полица Бања Полица Закачалка Црна Бранеа од Нерѓосувачки Челик

По неколку години на употреба во влажна бања или кујна, тоа се уште изгледа исто како и нова.Не само може�

DEN 1860.00