• Обновено
mDesign Големи Пластични Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот на Bin - Организатор Tote Кошница со Рачки за Бања, Суета/Под Мијалникот Складирање - Pack 2-Црна

mDesign Големи Пластични Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот на Bin - Организатор Tote Кошница со Рачки за Бања, Суета/Под Мијалникот

Buyers rating:
DEN 599.76

Залиха

СКЛАДИРАЊЕ MADE SIMPLE : Овие голем капацитет за складирање кантите се одлични за создавање на чиста и организирана бања или плакарот; Идеален за шампон, клима уред, се соочуваат со крем, рака лосион, бања бомби, спреј за тело, тело измијте се, loofahs, poufs, бања соли, тоалет хартија во ролни, и екстра рака сапуни; Одлични за организирање нега на коса додатоци - спрејови за коса, гелови, сушете спрејови, чешли и четки; да го Зголеми просторот за складирање во бања суета кабинети, фиоки, полици, внатре плакари или etageres; Сет од 2. ПРЕНОСНИ : Вграден-во, лесно-зафат страна се справува направете го тоа лесно за превоз од полицата да суета врвот или на countertop; Организира сите на вашето здравје и убавина essentials и да се создаде корисна go-за снабдување кошеви за да го направи организирање и секојдневниот живот малку полесно; Продавница валани рака крпи, washcloths и брише; Одлични за зафатен семејства и професионални организаторите; Овие кутии за да ви помогне да се организираат и да останат на тој начин.ФУНКЦИОНАЛНА Овие длабоки садовите за складирање држете сè, од шминка да се бања играчки и сè што е помеѓу; Великодушно големина и мулти-функционална овие складирање totes може да се користи во било која сала на домот - занает соби, перење/комунални соби, спални соби, кујни, канцеларии, гаражи, плакари, играчка соби, playrooms и повеќе; На долги, тесни дизајн се вклопува во тесни простори; Разноврсна, лесни и лесни за транспорт, овие се одлични во станови, condos, колеџ dorm соби, RVs и campers.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив да се загрози-отпорна пластика; Лесно Грижа - се чисти со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секој Мерки 16" x 5.75" x 6" Висока.Оваа Бања Организатор Бин од m Design е едноставен и лесен начин да се донесе организација на вашата бања простор.Овој се фати-сите бин е совршен за чување на сè, од шампон и loofahs да бања соли и козметички производи.Долгите, тесни дизајн се вклопува во тесни простори и овозможува дискретна складирање.Вграден-во рачки се направи полесно да се носат од суета да се бања и насекаде во меѓувреме.m Design - Решенија за вашиот Дом.Решенија за Живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

iDesign Јасност Ѕид лак за Складирање Управување со 3 Полици за Бања, Плакар, Спална соба, Поставен на 1, Суета Организатор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

iDesign Јасност Ѕид лак за Складирање Управување со 3 Полици за Бања, Плакар, Спална соба, Поставен на 1, Суета Организатор

Сетовите се нудат во низа бои, вклучувајќи бронза и мат црна боја.Модерната транспарентен дизајн натпре

DEN 263.76
Casafield Бамбус Када Caddy - Луксузни Проширување Бања Послужавник - Прилагодлив Када Организатор Држач за Таблет, Книга, Телефон,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Casafield Бамбус Када Caddy - Луксузни Проширување Бања Послужавник - Прилагодлив Када Организатор Држач за Таблет, Книга, Телефон,

Бамбус када caddy : Направена од 100% органски "Moso" бамбус, оваа премија, одржлив сите природни дрво карактери

DEN 623.76
Affogato Потоне Суета Фах Огледало Бања Складирање Послужавник, казанчето Организатор, Када Послужавник, Четка за заби Шминка Козметички
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Affogato Потоне Суета Фах Огледало Бања Складирање Послужавник, казанчето Организатор, Када Послужавник, Четка за заби Шминка Козметички

【Складирање фах】декорација фах / мијат слив фах / накит фах / бања фах / шминка складирање кутија / парфе�

DEN 834.96
Декоративни Гостин Рака Крпа Складирање Фах Фармацевт, Здрав Носител за Еднократна употреба Хартиените Салфети - Бања Суета Countertop
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Декоративни Гостин Рака Крпа Складирање Фах Фармацевт, Здрав Носител за Еднократна употреба Хартиените Салфети - Бања Суета Countertop

Погоден за Годишнини, Родендени, Божиќ и повеќе.Направени од Бивол Коска Користат во прав соби и бањи за

DEN 460.56
CHSHY Бамбус Када Caddy Лента со Проширување Страни, Отстранлив Чување Полиците, Вино Стакло Носителот Врвен Луксуз Фах Организаторот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CHSHY Бамбус Када Caddy Лента со Проширување Страни, Отстранлив Чување Полиците, Вино Стакло Носителот Врвен Луксуз Фах Организаторот

Исклучителна премиум бамбус материјал CHSHY бања лента е рачно изработени со 100% квалитетот бамбус матери

DEN 502.80
Суета Послужавник, Казанчето Складирање Послужавник, Смола Када Фах Бања Послужавник, Мода Пингвин Одговараат На Шапка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Суета Послужавник, Казанчето Складирање Послужавник, Смола Када Фах Бања Послужавник, Мода Пингвин Одговараат На Шапка

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

DEN 323.76
Readygo Тоа е Совршен Избор за Вас Едноставен 304 од не ' Рѓосувачки Челик Фен Држачот за Ѕид Виси Рек Организатор Кука Бања Заградата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Readygo Тоа е Совршен Избор за Вас Едноставен 304 од не ' Рѓосувачки Челик Фен Држачот за Ѕид Виси Рек Организатор Кука Бања Заградата

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Фен Држачот За Ѕид Виси Рек Организатор Кука Бања Заградата 1 Изработени од не

DEN 2181.60